اخبار :: اخبار باشگاه

روز های تلخ و شیرین زندگی ورزشی پپیتو

2205 شماره اطلاع نامه : روز های تلخ و شیرین زندگی ورزشی پپیتو 1393/12/23 روز های تلخ و شیرین زندگی ورزشی پپیتو اخبار باشگاه :: اخبار روز های تلخ و شیرین زندگی ورزشی پپیتو
روز های تلخ و شیرین زندگی ورزشی پپیتو

روز های تلخ و شیرین زندگی ورزشی پپیتو

پپیتو روسی مهاجم تیم فیورنتینا که در آستانه اتمام مصدومیت خود قرار دارد، مدعی شد هنوز آرزو های زیادی دارد که برای تحقق آنها به میادین باز خواهد گشت.

مهاجم چپ پا و گلزن تیم فیورنتینا مصاحبه مفصل و احساسی را با Rai انجام داده و در آن از دوران فوتبالی پر فراز و نشیب خود صحبت کرده است. پپیتو در این مصاحبه لحظات خوب و بد فوتبال خود را بدین ترتیب توصیف کرده است:

"در دوران زندگی ورزشی من همیشه مصدومیت ها و بدشانسی های زیادی وجود داشته ولی من همیشه آرزو های زیادی داشتم و هنوز هم رویا هایی دارم که برای محقق کردن آنها به میادین باز خواهم گشت. سال گذشته پس از اینکه دوباره در برابر لیورنو مصدوم شدم، وقتی وارد رختکن تیم شدم، اشک میریختم. خروج از تیم ملی در جام جهانی؟ بازی کردن در تیم ملی یکی از آرزو های پدرم بود. او قبل از فوتش یادداشتی به من داد که چندین نکته در مورد فوتبال در آن نوشته بود. من همیشه سعی کردم بهترین نمایش ها را داشته باشم ولی فکر می کنم این تصمیمی بود که از قبل گرفته شده بود."

"فکر نمی کنم این موضوع حالا دیگر ارزش بحث داشته باشد، جام جهانی تمام شده و من باید یک بار دیگر روی پای خودم بایستم. تیم های قبلی؟ اولین کسی که در منچستر ملاقات کردم، رایان گیگز بود که پیش از آن فقط او را در تلویزیون دیده بودم. من زیاد در منچستر بازی نکردم اما گلم در برابر ساندرلند واقعا حس فوق العاده ای داشت. من می خواستم در ترکیب اصلی باشم به همین دلیل به پارما رفتم و ما توانستیم تیم را در لیگ حفظ کنیم. در ویارئال در اولین دیدار مقابل رئال گلزنی کردم و چه گلی بود. من فابیو کاناوارو و ایکر کاسیاس را از پیش رو برداشتم و یک خاطره فراموش نشدنی را ساختم. در آن دیدار خانواده من هم در ورزشگاه حضور داشتند."

"4-2 برابر یوونتوس؟ در فوتبال همه چیز امکان پذیر است. من همیشه می خواهم در برابر دروازه بان های بزرگ دنیا گلزنی کنم و بوفون نیز یکی از آنها بود. وقتی که توانستیم آن بازی را 1-2 کنیم به سرعت توپ را برداشتم چون می خواستم به هواداران نشان دهم که می توانیم بازی را ببریم. گل دوم ورزشگاه را به لرزه در آورد و گل سوم همه را دیوانه کرده بود، آن بازی بی نظیر و باور نکردنی بود. من می دیدم هوادارانی را که تا دو ساعت پس از بازی روی سکو ها نام بازیکنان را با تمام وجود فریاد می زدند. در آن روز من واقعا فهمیدم که پیروزی فیورنتینا بر یوونتوس چه معنایی دارد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :