اخبار :: اخبار باشگاه

هدف من ماندن در فلورانس و قهرمانی با فیورنتینا است

2207 شماره اطلاع نامه : هدف من ماندن در فلورانس و قهرمانی با فیورنتینا است 1393/12/24 هدف من ماندن در فلورانس و قهرمانی با فیورنتینا است اخبار باشگاه :: اخبار هدف من ماندن در فلورانس و قهرمانی با فیورنتینا است
هدف من ماندن در فلورانس و قهرمانی با فیورنتینا است

هدف من ماندن در فلورانس و قهرمانی با فیورنتینا است

ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا مدعی شده ویولا می تواند به زودی به یکی از قدرت های فوتبال اروپا تبدیل شود و هدف او کسب حداقل یک قهرمانی با این تیم فلورانسی می باشد.

پس از جوزپه روسی که روز گذشته مصاحبه ای طولانی را با Rai انجام داده بود، حالا امروز Sky یک مصاحبه را با ماریو گومز ترتیب داده و در مورد روز های پر نوسان زندگی ورزشی این ستاره آلمانی با وی صحبت کرده است. "سوپر ماریو" اعلام کرده علاقه ای به لقبش ندارد و استقبال فلورانسی ها را هرگز فراموش نخواهد کرد:

"نیمی از من اسپانیایی و نیمی دیگر آلمانی است. پدرم اهل اسپانیا می باشد ولی من در آلمان به دنیا آمدم و بزرگ شدم و برای تیم ملی آلمان بازی کردم پس یک آلمانی هستم. اشتوتگارت؟ هیچ کس انتظار موفقیت ما را نداشت. ما یک گروه بسیار جوان بودیم که با مربیگری تراپاتونی توانستیم کار های بزرگی انجام دهیم. توصیه های تراپاتونی در آن فصل به پیشرفت من بسیار کمک کرد و من مدیون او هستم. بایرن؟ یکی از رویا های من بود چون آنها یکی از بزرگ ترین تیم های دنیا هستند. در زمان لوییس فنخال اکثرا بازی می کردم و او توانست ساختار درستی را برای بایرن ایجاد کند. قهرمانی در لیگ قهرمانان آرزوی هر بازیکن است، ما در برابر چلسی و اینتر شکست خورده بودیم ولی توانستیم دورتمند را شکست دهیم."

"روبن و ریبری دو بازیکن استثنایی هستند و هر کاری با توپ می توانند انجام دهند. در برابر اینتر آماده نبودیم. اتفاقات بازی برابر چلسی نیز قابل توصیف نیست، گل ناگهانی دروگبا و سپس شکست در ضربات پنالتی، که البته این اتفاقات در فوتبال همیشه رخ می دهد. فیورنتینا؟ این انتخاب خودم بود. پس از 4 سال در بایرن می خواستم تغییری ایجاد کنم. من تیمی را انتخاب کردم که در حد تیم های بزرگ دنیا نبود ولی می تواند به زودی به یکی از قدرت های فوتبال تبدیل شود. استقبال هواداران از من باور نکردنی بود، هرگز انتظار آن را نداشتم و برای همیشه آن خاطره را در ذهن خواهم داشت. آندره آ دلاواله یک مرد واقعی است. من دو سال است که در ایتالیا هستم ولی هنوز به خوبی فوتبال ایتالیا را نمی شناسم. اما می دانستم که فیورنتینا یک فلسفه فوتبالی مخصوص خود را دارد."

"من واقعا برای مونتلا خوشحالم، سبک بازی او برای مهاجمان ایده آل است. من می خواهم در فیورنتینا بمانم و با این تیم به پیروزی های زیاد و حداقل یک جام دست پیدا کنم. در حال حاضر یوونتوس و رم از ما قوی تر هستند ولی ما تصمیم داریم این وضعیت را تغییر دهیم. جام جهانی؟ خیلی به من ضربه زد. من همیشه رونالدو و روماریو را تحسین می کردم و آنها قهرمان های من بودند. قهرمانی در جام جهانی رویای من بود ولی این اتفاق بدون حضور من رخ داد. آن مصدومیت خیلی برای من گران تمام شد و دوران بسیار سختی را پشت سر گذاشتم. سوپر ماریو؟ نمی دانم چه کسی این لقب را به من داد، شاید روزنامه نگاران ولی زیاد به آن علاقه ای ندارم چون من یک فرد بسیار آرام هستم."
 

نظر و نقد های کاربران
1103مهمان
1393/12/24 - 19:33

به به
ماريوي باغيرت

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :