اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 2-1 میلان ؛ بازگشت قاطعانه ویولا در دقایق آخر

2210 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 2-1 میلان ؛ بازگشت قاطعانه ویولا در دقایق آخر 1393/12/25 فیورنتینا 2-1 میلان ؛ بازگشت قاطعانه ویولا در دقایق آخر اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 2-1 میلان ؛ بازگشت قاطعانه ویولا در دقایق آخر
فیورنتینا 2-1 میلان ؛ بازگشت قاطعانه ویولا در دقایق آخر

فیورنتینا 2-1 میلان ؛ بازگشت قاطعانه ویولا در دقایق آخر

فیورنتینا 2-1 میلان

گل ها:

گونزالو رودریگز (83) - خواکین سانچز (89)
متیا دسترو (56)

تیم فیورنتینا در نبرد حساس هفته بیست و هفتم سری آ در حالی که با گل دسترو از میهمان خود عقب بود موفق شد با گل های گوانزالو و خواکین نتیجه را جبران کرده و به پیروزی برسد.

نبرد حساس دو تیم.فیورنتینا و میلان با برتری بنفش پوشان به پایان رسید تا شاگردان موتلا ضمن جبران شکست هفته قبل در برابر لازیو، آمادگی خود برای دیدار با رم در لیگ اروپا را نیز به اثبات برسانند. مونتلا که برای این دیدار روسی، گومز، پیزارو، تاتاروزانو و برناردسکی را در اختیار نداشت به آلیاندرو روزی از ابتدا بازی داده بود و جیلاردینو نیز در نوک خط حمله حضور داشت. در سمت مقابل پیپو اینزاگی نیز بازیکنان سرشناسی چون مونتولیوو، دی یانگ، دی سیلیو و پولی را در تیم نداشت تا به فن گینکل از ابتدا بازی دهد.

در نیمه اول این دیدار تیم میلان بیشتر مالکیت بازی را در اختیار داشت ولی هر دو تیم بازی متعادلی را به نماش گذاشتند. ضربه باسانتا که به تیر دروازه برخورد کرد اصلی ترین موقعیت این نیمه بود و بازیکنان میلان نیز چند بار نتو را مجبور به عکس العمل کردند. در نیمه دوم مونتلا از خواکین و بادلی در ترکیب استفاده کرد تا ریچاردز و آکوییلانی زمین را ترک کنند. این تعویض ها باعث شد تا روند بازی کمی به سود فیورنتینا تغییر کرده و تیم میزبان برای رسیدن به گل تساوی بر حریف خود فشار آورد. حملات ویولا با ضد حملات میلان پاسخ داده می شد تا اینکه گونزالو رودریگز موفق شد روی یک توپ ارسالی کار را به تساوی بکشاند.

سپس در آخرین لحظات وقت قانونی مساقه نیز این خواکین بود که توانست نماش عالی خود را کامل کرده و سه امتیاز شیرین را برای فیورنتینا به ارمغان آورد. نکته جالب این دیدار مصدومیت داور مسابقه بود که در نهایت به تعویض او منجر شد. به همین دلیل بازی 6 دقیقه وقت اضافی داشت. به هر ترتیب تیم فیورنتینا با این پیروزی 45 امتیازی شده و با توجه به شکست شب گذشته ناپولی به یک امتیازی این تیم رسید. لازیو نیز با پیروزی برابر تورینو فاصله 4 امتیازی خود را با ویولا حفظ کرد. بازی بعدی فیورنتینا در لیگ اروپا و در خانه رم خواهد بود و سپس با اودینزه در فریولی روبرو خواهد شد.


ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

نتو (6) - ریچاردز (5.5) - گونزالو (7.5) - باسانتا (6) - روزی (6) - کورتیچ (5.5) - آکوییلانی (5.5) - والرو (5.5) - پاسکوال (6.5) - ایلیچیچ (6.5) - جیلاردینو (5.5) / خواکین (7.5) - بادلی (6.5) - باباکار (-) / مونتلا (7)
 

ترکیب تیم میلان:

لوپز - آباته (بونرا) - پالتا - مکسس - آنتونلی - اسین - فن گینکل - هوندا (چرچی) - بوناونتورا - منز - دسترو
 

نظر و نقد های کاربران
1110مهمان
1393/12/26 - 02:02

يه برد شيرين بود و چسبيد

1109علی
1393/12/26 - 00:58

عجب بردی بوذ

1107nila
1393/12/25 - 23:51

گل دوم خیلی خوشحال کننده بود تبریک
مصاحبه قبل از بازی مونتلا رو هم خیلی دوست داشتم کلا صحبتهاش همیشه سنجیده و خوبه علی الخصوص که توش شوخی هم بکنه

1105مهمان
1393/12/25 - 15:46

فيورنتينا با نتيجه دو بر صفر پيروز ميشه.

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :