اخبار :: اخبار بازی ها

رم 0-3 فیورنتینا (در مجموع 1-4) ؛ آتش بازی ویولا در الیمپیکو

2214 شماره اطلاع نامه : رم 0-3 فیورنتینا (در مجموع 1-4) ؛ آتش بازی ویولا در الیمپیکو 1393/12/28 رم 0-3 فیورنتینا (در مجموع 1-4) ؛ آتش بازی ویولا در الیمپیکو اخبار بازی ها :: اخبار رم 0-3 فیورنتینا (در مجموع 1-4) ؛ آتش بازی ویولا در الیمپیکو
رم 0-3 فیورنتینا (در مجموع 1-4) ؛ آتش بازی ویولا در الیمپیکو

رم 0-3 فیورنتینا (در مجموع 1-4) ؛ آتش بازی ویولا در الیمپیکو

رم 0-3 فیورنتینا

گل ها:

گونزالو رودریگز (پ 9) - مارکوس آلونسو (18) - خوزه باسانتا (22)

سه گل در 22 دقیقه ابتدایی نبرد الیمپیکو کافی بود تا آتش بازی ویولا در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا کامل شده و شاگردان مونتلا راهی مرحله یک چهارم نهایی شوند.

دو تیم رم و فیورنتینا که در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا به تساوی 1-1 رسیده بودند، امشب در ورزشگاه الیمپیکو به مصاف هم رفتند و این ویولا بود که موفق شد با قاطعیت و با 3 گل میزبان قدرتمند خود را در هم بکوبد. هر سه گل این مسابقه در نیمه اول به ثمر رسید و هر دو تیم یک تعویض اجباری نیز انجام دادند. در دقایق رو به پایان بازی نیز آدم لیاییچ با دریافت دو کارت زرد از میدان مسابقه اخراج شد.

رودی گارسیا برای این دیدار بار دیگر توتی، ده روسی و هولباس را در اختیار گرفته بود ولی کاپیتان بزرگ خود را روی نیمکت قرار داد. فلورنزی، ایلیچیچ و ژروینیو نیز در خط حمله حضور داشتند. در مقابل وینچنزو مونتلا در برابر تیم سابق خود ستارگانی چون روسی، پیزارو، تاتاروزانو و برناردسکی را در تیم نداشت ولی گومز و ساویچ در میان نفرات دیده می شدند. با این حال ستاره آلمانی روی نیمکت نشست تا باباکار در کنار صلاح در سیستم 2-5-3 در میدان حاضر شوند.

تیم رم بازی را تهاجمی آغاز کرد ولی چند حرکت بی نتیجه از این تیم، فرصت را در اختیار فلورانسی ها قرار داد تا بازی را در اختیار بگیرند. حاصل اولین حمله تیم نیز یک ضربه پنالتی بود که گونزالو با وجود یک بار تکرار دادن آن از سوی داور، موفق شد آن را به گل تبدیل کند. سپس روی اشتباهی مشترک از سوی توروسیدیس و اسکروپسکی، این مارکوس آلونسو بود که دروازه خالی را باز کرد. گل سوم نیز لحظاتی بعد و با ضربه سر دیدنی باسانتا روی یک کرنر ارسالی به ثمر رسید. ایتوربه و ورده برای رم در همین نیمه به بازی آمدند و ساویچ نیز به دلیل مصدومیت جای خود را به تومویچ داد.

در نیمه دوم و در حالی که انتظار می رفت رمی ها برای جبران نتیجه و کم کردن اختلاف به میدان بروند، بازی باز هم با برتری ویولا ادامه پیدا کرد. تنها حرکات تهاجمی قرمز پوشان چند ضربه بی حاصل و کم خطر بود که یا به راحتی توسط نتو مهار شدند تا اینکه به بیرون رفتند. یک بار نیز ژروینیو موفق به عبور از نتو شد ولی باسانتا در مقابل وی ایستادگی کرد. در این نیمه نیز موقعیت های ویولا بیشتر بود و صلاح 2 بار تیر دروازه را به لرزه در آورد. باباکار نیز دو فرصت خوب داشت که با عکس العمل های دیدنی اسکروپسکی تبدیل به گل نشدند. وارگاس و آکوییلانی هم جای باباکار و والرو را در میدان پر کردند.

در هر صورت این بازی با برتری قاطعانه فیورنتینا در الیمپیکو شهر رم به پایان رسید تا فلورانسی ها در مجموع با نتیجه 1-4 به مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا صعود کنند. بازی بعدی فیورنتینا در سری آ و در خانه تیم اودینزه می باشد. پس از این دیدار سخت نیز رقابت های باشگاهی به دلیل برگزاری بازی های ملی برای دو هفته تعطیل خواهد شد.


ترکیب تیم رم:

اسکروپسکی – توروسیدیس (ایتوربه) - یانگا امبیوا (آستوری) - مانولاس - هولباس – ده روسی – پیانیچ - کیتا (ورده) – فلورنزی - لیاییچ – ژروینیو


ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

نتو (7) – ساویچ (6) – گونزالو (8) – باسانتا (8) – خواکین (7) – ماتی (6.5) – بادلی (6.5) – والرو (6.5) – آلونسو (7.5) – صلاح (7.5) – باباکار (6.5) / تومویچ (6.5) – وارگاس (6.5) – آکوییلانی (6.5) / مونتلا (8.5)
 

نظر و نقد های کاربران
1118شهاب
1393/12/29 - 13:28

خیلی چسبید تبریک به همه

1117حسین فیو
1393/12/29 - 10:15

الان دیگه بقیه دوست دارن به فیو نخورن و از فیو میترسن!

Forza Viola

1115بنفش هاي فلورانس
1393/12/28 - 23:37

پيروزي دلچسبي بود
بايد ديد در دور بعد با چه تيمي رو به رو ميشيم، فردا مشخص ميشه حريفمون
هدف ويولا قهرماني هست و براش اهميت نداره كه با چه تيمي رو به رو مي شود

1114مهمان
1393/12/28 - 04:02

از بازگشت گومز خوشحالم
به اميد پيروزي
فيورنتينا يك بر صفر ميبره

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :