اخبار :: اخبار باشگاه

مصاحبه مربی و سران باشگاه پس از قرعه کشی لیگ اروپا

2217 شماره اطلاع نامه : مصاحبه مربی و سران باشگاه پس از قرعه کشی لیگ اروپا 1393/12/29 مصاحبه مربی و سران باشگاه پس از قرعه کشی لیگ اروپا اخبار باشگاه :: اخبار مصاحبه مربی و سران باشگاه پس از قرعه کشی لیگ اروپا
مصاحبه مربی و سران باشگاه پس از قرعه کشی لیگ اروپا

مصاحبه مربی و سران باشگاه پس از قرعه کشی لیگ اروپا

مربی و مدیران باشگاه فیورنتینا پس از مشخص شدن قرعه ویولا در رقابت های لیگ اروپا مصاحبه های کوتاهی را انجام دادند و همگی از روبرو نشدن با تیم ایتالیایی ناپولی، ابراز رضایت کردند.

تیم فیورنتینا پس از عبور از سد تاتنهام و رم، حالا باید به مصاف تیم اوکراینی دینامو کیف برود. این دو تیم پیش از این 2 بار در فصول 70-69 و 90-89 در بازی های رفت و برگشت به مصاف هم رفته اند که در هر دو مرتبه ویولا در مجموع تیم پیروز بوده است. نکته قابل توجه و سخت رویارویی ویولا با دینامو کیف، سفر بیش از 4 هزار کیلومتری فلورانسی ها برای رفتن به اوکراین و بازی در دمای بین 10- درجه تا 5 درجه سانتیگراد است. پس از مراسم قرعه کشی در شهر نیون نیز، مصاحبه هایی انجام شد که به اختصار به آنها اشاره خواهیم کرد:

وینچنزو مونتلا: "دینامو کیف تیم بسیار با مهارتی است و در حال حاضر نیز در فرم بسیار خوبی قرار دارند. آنها پیشرفت خود را در بازی آخر مقابل اورتون نشان دادند. بازیکنان قدرتمند و با کیفیتی دارند و تنها نکته نگران کننده، آب و هوای اوکراین می باشد که امیدوارم بازیکنانم توانایی غلبه بر آن را داشته باشند. من خوشحالم که با ناپولی روبرو نشدیم چون هم ما و هم ناپولی می توانیم تا مراحل پایانی لیگ اروپا پیش برویم و این یک نکته بسیار مثبت برای فوتبال ایتالیا می باشد."

ساندرو منکوچی: "خیلی مهم بود که با ناپولی روبرو نشویم و حالا شانس بالا رفتن و افزایش رتبه ایتالیا را نیز داریم. ما حتی امیدواریم که یک فینال تمام ایتالیایی را امسال ببینیم. هر 8 تیم این مرحله قدرتمند هستند ولی ما از هیچ تیمی ترس نداریم. هدف ما این است که در این فصل جام بگیریم. دینامو کیف تیم قدرتمندی است که پیش بینی ها را به هم زده است. ما از جنگ داخلی اوکراین ترسی نداریم و بیشتر نگران وضعیت آب و هوای این کشور هستیم اما با قدرت به مصاف آن خواهیم رفت."

آندره آ روگ: "ما می خواستیم با ناپولی روبرو نشویم و از این نظر خیلی راضی هستیم. اینکه در بازی برگشت در فلورانس به میدان می رویم، یک مزیت برای ما محسوب می شود. امیدواریم که جوزپه روسی را نیز در مقطع پایانی فصل در اختیار داشته باشیم."

مانوئل پاسکوال: "به نظر من دینامو کیف باید از ما بترسد چون ما تاتنهام و رم را حذف کرده ایم. این درست است که ما به دنبال جام هستیم ولی باید بازی به بازی پیش برویم و از اشتباهاتمان درس بگیریم. ما در 3 ماه گذشته تنها 2 بازی را باخته ایم. ما در زمان پراندلی نیز در لیگ چهارم می شدیم ولی در آن زمان می توانستیم با رتبه چهارم به لیگ قهرمانان برویم. برای من خیلی مهم است که باز هم برای تیم ملی به میدان بروم چون داستان من در باشگاه مشخص شده است."
 

نظر و نقد های کاربران
1121بنفش هاي فلورانس
1394/01/01 - 04:14

فرا رسيدن سال نو را خدمت همه هواداران ويولا تبريك و شادباش عرض ميكنم.
فيورنتينا با مونتلا به يك شخصيت جديدي رسيد

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایرانسال نو شما هم مبارک دوست عزیز
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :