اخبار :: اخبار بازی ها

اودینزه 2-2 فیورنتینا ؛ یک گام به عقب برای ویولا

2219 شماره اطلاع نامه : اودینزه 2-2 فیورنتینا ؛ یک گام به عقب برای ویولا 1394/01/02 اودینزه 2-2 فیورنتینا ؛ یک گام به عقب برای ویولا اخبار بازی ها :: اخبار اودینزه 2-2 فیورنتینا ؛ یک گام به عقب برای ویولا
اودینزه 2-2 فیورنتینا ؛ یک گام به عقب برای ویولا

اودینزه 2-2 فیورنتینا ؛ یک گام به عقب برای ویولا

اودینزه 2-2 فیورنتینا

گل ها:

مولا واگه (15) - پاناجیوتیس کونه (62)
ماریو گومز (53 و 50)

در شب درخشش و گلزنی مجدد ماریو گومز، تیم فیورنتینا در خانه اودینزه به تساوی 2-2 دست پیدا کرد تا ضمن از دست دادن 2 امتیاز حساس، در رقابت بالای جدول یک گام به عقب بردارد.

در آخرین دیدار پیش از تعطیلات تیم های باشگاهی برای برگزاری بازی های ملی، تیم فیورنتینا در فریولی به مصاف اودینزه رفت و در پایان نتیجه ای بهتر از تساوی 2-2 کسب نکرد. در این دیدار آندره آ استراماچونی از توتو دی ناتاله در ترکیب بهره می برد و مونتلا نیز در غیاب ستارگانی چون روسی، برناردسکی، تاتاروزانو، ساویچ و لوپاتلی، بار دیگر از سیستم 2-5-3 استفاده کرده ولی پیزارو، ماتی، آکوییلانی، دیامانتی، ریچاردز و صلاح کار را از روی نیمکت آغاز کردند تا فرصت برای بازیکنانی چون تومویچ، کورتیچ و ایلیچیچ فراهم شود. ماریو گومز نیز پس از مدتی مصدومیت به ترکیب اصلی بازگشته بود.

گل اول اودینزه روی یک ضربه کرنر و پس از چند اشتباه مدافعین در دفع توپ و جایگیری بدست آمد. پس از این گل ویولا تلاش کرد نتیجه را جبران کند ولی حملات بنفش پوشان تا پایان نیمه اول حاصلی به همراه نداشت تا اینکه در نیمه دوم ماریو گومز در فاصله کمتر از 3 دقیقه موفق شد دو گل زیبا را به ثمر برساند. در حالی که به نظر می رسید فیورنتینا توانایی حفظ نتیجه را داشته باشد، روی یک اشتباه دیگر از تومویچ و پاس عالی دی ناتاله، تیم میزبان این بار توسط کونه به گل رسید تا کار به تساوی کشیده شود. ورود صلاح، جیلاردینو و ماتی فرناندز به جای ایلیچیچ، خواکین و والرو نیز حاصلی نداشت تا در نهایت ویولا با تکیه به چند عکس العمل عالی از نتو، با تساوی از زمین خارج شود.

با این تساوی جمع امتیازات فیورنتینا به عدد 46 رسید ولی با توجه به تساوی ناپولی و پیروزی سمپدوریا، در جدول رده بندی سری آ یک پله سقوط کرده و در رتبه ششم قرار گرفت. رم و لازیو نیز به پیروزی رسیدند تا فاصله با رده دوم نیز به عدد 7 برسد. در هر صورت این تساوی یک گام به عقب برای ویولا به حساب می رود ولی مونتلا دو هفته فرصت دارد تا تیم خسته و البته با انگیزه خود را برای ادامه رقابت در 3 جام آماده کند. بازی بعدی فیورنتینا دو هفته دیگر در خانه و برابر تیم رده چهارمی سمپدوریا خواهد بود.
 

ترکیب تیم اودینزه (2-5-3):

کارنزیس – پیریس – دانیلو – واگه – ویدمر – پینزی – آلن – گیرمه – سیلوا – کونه - دی ناتاله


ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (2-5-3):

نتو (7) – تومویچ (4) – گونزالو (6.5) – باسانتا (6)– خواکین (6) – کورتیچ (5.5) – بادلی (6.5) – والرو (5.5) - پاسکوال (5.5) – ایلیچیچ (6.5) – گومز (8) / ماتی (6) – صلاح (6) – جیلاردینو (-) / مونتلا (6.5)
 

نظر و نقد های کاربران
1122مهمان
1394/01/03 - 05:57

اودينزه جزو تيم هايي هستش كه توي خونش و در زمان ميزباني خيلي كم و خيلي سخت شكست ميخوره

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :