اخبار :: اخبار باشگاه

حضور پپیتو روسی در کورچانو

2221 شماره اطلاع نامه : حضور پپیتو روسی در کورچانو 1394/01/06 حضور پپیتو روسی در کورچانو اخبار باشگاه :: اخبار حضور پپیتو روسی در کورچانو
حضور پپیتو روسی در کورچانو

حضور پپیتو روسی در کورچانو

جوزپه روسی ستاره تیم فیورنتینا که در آستانه بازگشت به میادین می باشد روز گذشته به طور ناگهانی از اردوی تیم ملی ایتالیا دیدن کرد ولی در این ملاقات مصاحبه ای انجام نداد.

ستاره 28 ساله ویولا که تمامی روز های این فصل تا اینجا را به دلیل مصدومیت از دست داده، روز گذشته به جمع هم تیمی های خود در اردوی تیم ملی ایتالیا در کورچانو رفت و ساعتی را در کنار شاگردان آنتونیو کونته سپری کرد. روسی در این ملاقات با استقبال زیاد خبرنگاران روبرو شد ولی غیر از یک بار که اعلام کرد "من کاملا خوب هستم" دیگر صحبتی با آنها نداشت.

این اتفاق در حالی رخ داد که پپیتو هنوز تمرینات گروهی خود با فیورنتینا را آغاز نکرده و کادر پزشکی ویولا امروز در گزارشی اعلام کرد روسی می تواند پس از دو هفته تمرین مستمر، بار دیگر به جمع سایر بازیکنان برگشته و تمرینات گروهی را از سر بگیرد. بدین ترتیب می توان انتظار داشت که روسی تا کمتر از 1 ماه دیگر در میادین حاضر شود.

وضعیت سایر مصدومان تیم نیز بدین گونه است که چیپرین تاتاروزانو به طور کامل آماده شده و مشکلی برای بازی کردن ندارد ولی مونتلا باید در مورد دروازه بان شماره 1 تیم بین او و نتو تصمیم گیری کند. فدریکو برناردسکی هم که مدتی است تمرینات گروهی را انجام می دهد، در آستانه پیدا کردن شرایط مسابقه بوده و می توان به زودی منتظر بازی کردن او بود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :