اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

کریشیتو، ایموبیله و زاپاکاستا برای ساختن یک تیم ایتالیایی تر

2222 شماره اطلاع نامه : کریشیتو، ایموبیله و زاپاکاستا برای ساختن یک تیم ایتالیایی تر 1394/01/06 کریشیتو، ایموبیله و زاپاکاستا برای ساختن یک تیم ایتالیایی تر اخبار نقل و انتقالات :: اخبار کریشیتو، ایموبیله و زاپاکاستا برای ساختن یک تیم ایتالیایی تر
کریشیتو، ایموبیله و زاپاکاستا برای ساختن یک تیم ایتالیایی تر

کریشیتو، ایموبیله و زاپاکاستا برای ساختن یک تیم ایتالیایی تر

بر اساس گزارش های منتشر شده به نظر می رسد تیم فیورنتینا قصد دارد ترکیبی ایتالیایی تر را در فصل آینده تشکیل دهد و در این راه دومنیکو کریشیتو، چیرو ایموبیله و داویده زاپاکاستا در صدر لیست خرید باشگاه قرار دارند.

نمایش های عالی فیورنتینا در این فصل و نزدیک شدن آنها به گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان باعث شده تا سران باشگاه انگیزه بیشتری برای سرمایه گذاری در فصل آینده بدست آورند. از همین رو در طی چند روز گذشته که تیم های باشگاهی در استراحت به سر می برند، شایعات زیادی منتشر شده که در صدر آن علاقه ویولا نسبت به خرید دومنیکو کریشیتو، چیرو ایموبیله و داویده زاپاکاستا قرار دارد.

این سه بازیکن ایتالیایی می توانند تعداد سهمیه های فیورنتینا در ترکیب تیم ملی ایتالیا را نیز در فصل آینده افزایش دهند. زاپاکاستا و کریشیتو در دو سمت خط دفاعی بازی می کنند و ایموبیله نیز می تواند یک عنصر گلزن برای خط حمله باشد. البته گزینه های پر تعداد دیگری نیز در روز های اخیر مطرح شده اند که از جمله آنها می توان به گریگوری دفرل از چزنا و آلن از اودینزه اشاره کرد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :