اخبار :: اخبار باشگاه

صحبت های مونتلا درباره اهداف و مشکلات حضور در فلورانس

2227 شماره اطلاع نامه : صحبت های مونتلا درباره اهداف و مشکلات حضور در فلورانس 1394/01/10 صحبت های مونتلا درباره اهداف و مشکلات حضور در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار صحبت های مونتلا درباره اهداف و مشکلات حضور در فلورانس
صحبت های مونتلا درباره اهداف و مشکلات حضور در فلورانس

صحبت های مونتلا درباره اهداف و مشکلات حضور در فلورانس

وینچنزو مونتلا مربی موفق تیم فیورنتینا یک بار دیگر تاکید کرد که هدف اصلی او ماندن در فیورنتینا و فتح یک جام در فلورانس می باشد ولی به این نکته نیز اشاره کرد که در کار حرفه ای باید چالش های جدیدی را نیز تجربه کند.

در روز هایی که تیم های باشگاهی به آرامی و دور از حاشیه در حال آماده شدن برای ادامه رقابت های سری آ می باشند، وینچنزو مونتلا نیز پس از چند روز استراحت با Repubblica مصاحبه ای را انجام داده و از اهداف و مشکلات خود در فیورنتینا صحبت کرده است:

"ما می خواهیم در هر سه جام تا پایان رقابت کنیم و مطمئنا به دنبال فتح جام هم هستیم. درباره آینده ام، من خوشحالم که اینجا هستم و هنوز با ویولا قرارداد دارم ولی به پیشرفت در زمینه مربیگری هم فکر می کنم. در کار حرفه ای همیشه باید به دنبال چالش های جدید باشید و در پایان فصل با سران تیم صحبت می کنم تا ببینیم در آینده چه کاری می توانیم انجام دهیم. چیزی که من می خواهم این است که همه در کنار هم رشد کنیم و کسب یک عنوان قهرمانی در فلورانس یک اتفاق بسیار خاص و ویژه است و ما تلاش خود را خواهیم کرد. من در ابتدای فصل کمی نگران بودم چون مشکلاتی وجود داشت و نیاز داشتم که برخی جزییات اساسی در مورد این شغل را دریابم."

"در ابتدا فکر می کردم اینکه من به تازگی از فوتبال بازی کردن بازنشسته شدم ام، برای فهمیدن مشکلات بازیکنان و اینکه در سر آنها چه می گذرد، کافی است ولی سپس متوجه شدم این کار اصلا آسان نیست و یک قدم به عقب برداشتم و دوباره در مورد این موضوع به بحث پرداختم. به نظرم نقطه عطف این فصل در روز های پایانی نوامبر و پس از شکست به ناپولی بود. آندره آ دلاواله آمد و با ما صحبت کرد که بسیار تعیین کننده بود و باعث تشویق تیم شد. پس از آن ناگهان همه چیز در تیم تغییر کرد و برای پیروزی به ورونا رفتیم، البته تحول اصلی در ابتدای سال 2015 رخ داد."

"ما از لحاظ شخصیتی رشد کردیم و حالا یک روحیه سیری نا پذیر برای پیروزی داریم. همه ما می دانیم که بازی کردن برای تیمی مثل فیورنتینا به معنای نشان دادن ارزش های مهمی مثل سخاوت، احترام به لباس تیم و ارائه یک فوتبال جذاب و دیدنی می باشد. صلاح؟ می دانستیم که او یک بازیکن فوق العاده است ولی هرگز انتظار نداشتم در روز های ابتدایی حضورش چنین گل هایی را به ثمر برساند. حضور او در تیم به ما اجازه داد تا فوتبالی که می خواهیم را بهتر ارائه دهیم ولی پیشرفت با فیورنتینا باید اولین چیزی باشد که به آن فکر می کند."
 

نظر و نقد های کاربران
1124بنفش هاي فلورانس
1394/01/12 - 02:17

خب مطمئنا مونتلا با عملكرد قابل تحسينش، امسال مشتريان زيادي خواهد داشت ولي فيورنتينا همواره سعي داشته بهترين مربيانو انتخاب كنه. ايشالا كه مونتلا بمونه

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :