اخبار :: اخبار باشگاه

به فلورانس آمدم تا با فیورنتینا به قهرمانی برسم

2231 شماره اطلاع نامه : به فلورانس آمدم تا با فیورنتینا به قهرمانی برسم 1394/01/12 به فلورانس آمدم تا با فیورنتینا به قهرمانی برسم اخبار باشگاه :: اخبار به فلورانس آمدم تا با فیورنتینا به قهرمانی برسم
به فلورانس آمدم تا با فیورنتینا به قهرمانی برسم

به فلورانس آمدم تا با فیورنتینا به قهرمانی برسم

ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا که بار دیگر فرم خود را پیدا کرده و در هفته های اخیر عملکرد خوبی برای ویولا داشته است، با قاطعیت اعلام کرد فقط به کسب عنوان قهرمانی در جام حذفی و لیگ اروپا با ویولا فکر می کند.

به نظر می رسد روز های پر فراز و نشیب دوران حضور گومز در ویولا به پایان رسیده و این ستاره گلزن آلمانی می تواند حالا مهره ای تاثیر گذار برای تیمش باشد. دو گلی که او در برابر اودینزه در هفته گذشته به ثمر رساند نیز تایید کننده وضعیت خوب این بازیکن می باشد. گومز در چند مصاحبه گوناگون شرکت کرده و در مورد مسائل زیادی به صحبت پرداخته است:

"ما توانایی قهرمانی در لیگ را نداریم و فکر می کنم قهرمان آن همین حالا تقریبا مشخص شده باشد. به همین دلیل هدف اصلی ما ادامه روند موفقیت آمیز در جام حذفی و لیگ اروپا می باشد و می خواهیم برای قهرمانی در آنها تلاش کنیم. اگر بتوانیم بازی های پیش رو را ببریم، سپس به فینال خواهیم رفت و 50% شانس برای کسب عنوان قهرمانی داریم. به نظر من تیم ما قدرت لازم برای پیشروی در هر دو جام را دارد و باید در تمامی دیدار ها به پیروزی رسیده و به فینال صعود کنیم. بارسلونا؟ من می دانم چه چیزی درست است، پس به شایعات توجهی ندارم. من خونسرد هستم و همیشه اعلام کردم که می خواهم در فلورانس بمانم. الان زمان جدایی از فیورنتینا نیست چون من برای قهرمانی به اینجا آمده ام و این هدفی است که هنوز آن را بدست نیاورده ام."

"این قهرمانی برای همه است، برای تیم، هواداران و باشگاه می باشد. هواداران ویولا فوق العاده هستند و همیشه از تیم حمایت کرده اند. من عاشق فورانس هستم چون تقریبا تمامی مردم این شهر به تیم علاقه دارند و به تیم برای رسیدن به اهدافش کمک می کنند. زمانی هم که فیورنتینا را انتخاب کردم، رییس به من گفت قصد ساخت یک تیم قدرتمند را دارد و این دلیل حضور من در اینجا می باشد. زندگی کردن در فلورانس بسیار جذاب است و خیلی بهتر از برخی شهر های دیگر می باشد که فقط در آنجا می توان فوتبال بازی کرد و کار دیگری برای انجام دادن نیست. من واقعا از حضور در فیورنتینا خوشحالم."

"زبان ایتالیایی؟ من خیلی خوب این زبان را متوجه می شوم ولی در صحبت کردن کمی مشکل دارم. من همیشه می خواهم گلزنی کنم حتی در تمرینات و به تیمم برای پیروزی کمک کنم. تیم ما یک تیم بازیکن محور نیست و یک تیم متحد به معنای واقعی هستیم. بازی در کنار روسی و صلاح؟ نباید درباره چنین موضوعاتی صحبت کنیم چون هر موقع چنین حرف هایی زده ایم، هرگز اتفاق نیفتاده است. اجازه بدهید هر کسی با تمام تمرکز کار خودش را انجام دهد. بازی با یوونتوس؟ هر دو تیم شانس یکسان برای رسیدن به فینال دارند."

"یوونتوس قوی تر از ماست ولی ما نشان دادیم می توانیم با هر تیمی مقابله کنیم. بازی فوق العاده سختی خواهد بود ولی ما اشتیاق زیادی برای پیروزی داریم. دینامو کیف؟ امسال عملکرد خیلی خوبی داشتند و فقط 7 گل خورده اند. ما باید در هر دو دیدار با تمام قدرت بازی کنیم چون آنها دوندگی زیادی دارند. تیم ملی؟ من کمبود آن را حس نمی کنم چون واقع بین هستم. مدت زیادی دور از میادین بودم و مربی 40 تا 50 بازیکن در اختیار دارد که باید از بین آنها انتخاب کند اما دیر یا زود بار دیگر آن پیراهن را به تن خواهم کرد."
 

نظر و نقد های کاربران
1125بنفـــــــــش‌های فلورانــــــــس
1394/01/14 - 02:30

گومز برای ویولا یه نعمته

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :