اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 14 فروردین)

2233 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 14 فروردین) 1394/01/14 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 14 فروردین) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 14 فروردین)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 14 فروردین)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 14 فروردین)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

پیشنهاد 18 میلیونی ویولا برای صلاح؟ ؛ مصاحبه میهایلویج و بادلی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- مصاحبه سینیسا میهایلویچ: "در شرایط عادی ما با هر تیمی می توانیم مقابله کنیم و 2 امتیاز بیشتر از فیورنتینا داشتن باعث افتخار برای ماست. ویولا واقعا قدرتمند است و با وجود اینکه در 3 جام رقابت می کند، می تواند هر تیمی را شکست دهد. نمی دانم در فلورانس چه استقبالی از من خواهد شد ولی من از دلاواله برای فرصتی که به من داده بود تشکر می کنم. کار ما در فلورانس جواب نداد و حالا خوشحالم که وضعیت برای دوستم مونتلا بسیار خوب پیش می رود.

14- پس از مدت ها بار دیگر صحبت هایی در مورد احتمال بازگشت فابیو بورینی به فوتبال ایتالیا منتشر شد. فیورنتینا، اینتر و رم مقصد های احتمالی این بازیکن می باشند.

13- خوزه ماریا باسانتا مرد قدرتمند خط دفاعی تیم فیورنتینا در این فصل، امروز 31 ساله شد. "ال چما" تا امروز در سری آ 16 بازی برای ویولا برگزار کرده و 2 بار نیز موفق به گلزنی شده است.

12- مکس الگری مربی تیم یوونتوس امروز اعلام کرد که آندره آ پیرلو و کلودیو مارکیزیو بازی ابتدای هفته را از دست خواهند داد ولی مارکیزیو شاید شرایط بازی کردن برابر فیورنتینا را بدست آورد. با این حال وضعیت برای حضور پیرلو تقریبا نا ممکن می باشد.

11- صحبت های اولکساندر یاکوونکو: "من تا سال 2016 با فیورنتینا قرارداد دارم و همیشه رابطه خوبی با مونتلا داشتم. مشکل اینجا بود که در سیستم 2-5-3 ویولا من نمی توانستم در خط حمله بازی کنم و با توجه به فرصت کمی که داشتم، کنار آمدن با آن شرایط تقریبا غیر ممکن بود. حالا اینجا در دن هاگ شرایط خیلی بهتر برای من پیش می رود. نمی دانم هوادار فیورنتینا باشم یا هوادار تیم هم وطنم دینامو کیف."

10- صحبت های کارل هاینس رومنیگه در مورد خرید لوکا تونی از فیورنتینا: "در آن زمان ما بازیکنی که ارزشی در حدود 25 تا 30 میلیون یورو داشت را فقط با پرداخت 11 میلیون خریداری کردیم و او گل های زیادی را برای ما به ثمر رساند. او هنوز هم در مونیخ محبوب است."

9- تیم کیه وو برای فروش اروین زوکانویچ مدافع خود مبلغ 4 میلیون یورو درخواست کرده است. فیورنتینا و لازیو دو تا از اصلی ترین مشتری های این بازیکن می باشند.

8- با توجه به اخبار رسیده از فلورانس، بعید به نظر می رسد که مانوئل پاسکوال و استفان ساویچ برای بازی با سمپدوریا آماده شوند. بدین ترتیب کادر پزشکی تیم به دنبال آماده کردن آنها برای نبرد حساس با یوونتوس می باشد.

7- صحبت های میلان بادلی: "من در برابر یوونتوس حضور نخواهم داشت ولی از هم تیمی ها می خواهم که تیم را به فینال برسانند. من هرگز به خروج از ویولا در زمستان فکر نکردم و وقتی که از هامبورگ به اینجا آمدم همیشه فوتبال ایتالیا را تحسین می کردم. زمانی طول کشید تا با شرایط این فوتبال کنار بیایم و حالا می خواهم برای فیورنتینا گلزنی هم بکنم."

6- منتشر شدن خبر هایی در مورد عدم تمدید قرارداد فدریکو برناردسکی باعث شده تا تیم های میلان و یوونتوس برای خرید این ستاره جوان ابراز علاقه کنند. قرارداد برنا تا سال آینده اعتبار دارد و باشگاه هنوز نتوانسته برای تمدید آن با این بازیکن به توافق دست پیدا کند.

5- صحبت های آنجلو پالومبو کاپیتان سمپدوریا: "برای من خیلی جالب است که 8 سال پیش با مونتلا هم بازی بودم و او حالا به یک مربی بزرگ تبدیل شده است. من هم فرصت بازگشت به فیورنتینا را داشتم ولی این اتفاق رخ نداد."

4- توتو مرکاتو وب امروز از احتمال بازگشت کوین پرینس یواتنگ به فوتبال ایتالیا خبر داد. این بازیکن که روز های پر فراز و نشیبی با میلان داشت، به شالکه رفت و حالا می تواند به سری آ و شاید این بار فیورنتینا باز گردد. رم و لازیو نیز دیگر تیم های خواهان این ستاره خوش تکنیک هستند.

3- رقابت زیادی بین الساندرو دیامانتی و خواکین سانچز برای حضور در برابر سمپدوریا به وجود آمده است و باید دید در نهایت مونتلا کدام یک را در میدان قرار خواهد داد. البته نباید فراموش کرد که دیدار حساس با یوونتوس در جام حذفی نیز در پیش رو می باشد.

2- گاتزتا دلو اسپورت در مورد تولد دوباره ماریو گومز مطلبی را منتشر کرده و به 8 گل او در طول 3 ماه گذشته اشاره کرده است. گومز پس از پشت سر گذاشتن روز های سیاه، حالا می تواند بازیکنی قابل اعتماد برای مونتلا باشد.

1- دیلی اکسپرس معتقد است آندره آ دلاواله در تابستان آینده پیشنهادی 18 میلیونی برای خرید دائمی محمد صلاح را به تیم چلسی ارائه خواهد کرد. این در حالی است که در هر صورت صلاح می تواند یک سال دیگر نیز به طور قرضی برای ویولا بازی کند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :