اخبار :: اخبار باشگاه

رسمی: موئنا برای 3 سال دیگر خانه دوم فیورنتینا خواهد بود

2234 شماره اطلاع نامه : رسمی: موئنا برای 3 سال دیگر خانه دوم فیورنتینا خواهد بود 1394/01/14 رسمی: موئنا برای 3 سال دیگر خانه دوم فیورنتینا خواهد بود اخبار باشگاه :: اخبار رسمی: موئنا برای 3 سال دیگر خانه دوم فیورنتینا خواهد بود
رسمی: موئنا برای 3 سال دیگر خانه دوم فیورنتینا خواهد بود

رسمی: موئنا برای 3 سال دیگر خانه دوم فیورنتینا خواهد بود

باشگاه فیورنتینا به طور رسمی از توافق با مسئولان منطقه ترنتینو برای استفاده از کمپ تمرینی تابستانی موئنا برای 3 سال آینده خبر داده است.

در طول زمان حضور وینچنزو مونتلا بر روی نیمکت مربیگری فیورنتینا، این تیم اردو های آماده سازی تابستانی خود را در کمپ تمرینی موئنا برگزار کرده و با توجه به خبری که به طور رسمی توسط باشگاه نیز منتشر شد، این اتفاق برای 3 سال آینده نیز رخ خواهد داد. سران باشگاه فیورنتینا، مسئولان منطقه ترنتینو و مدیران مجموعه وال دی فاسا پس از برگزاری یک جلسه مذاکره، در نهایت به این نتیجه رسیدند که همکاری خود را برای 3 سال دیگر نیز ادامه دهند.

صحبت های جان لوکا بایزی مدیر اجرایی باشگاه فیورنتینا در مورد توافق برای استفاده از کمپ تمرینی مئنا بدین ترتیب می باشد: "ما در طول سال های گذشته از این منطقه رضایت داشتیم و خوشحالیم که آن را برای 3 سال دیگر نیز تمدید کردیم. آنجا به خانه دوم فیورنتینا تبدیل شده چون استقبال واقعا گرمی در طول سال های گذشته از ما شده است. این منطقه برای آرامش و آماده سازی تیم بسیار مناسب است و شرایطی دارد که تعداد زیادی از هواداران نیز می توانند برای سپری کردن تعطیلات به همراه تیم به ترنتینو سفر کنند. ما می خواهیم "دهکده ویولا" را در آنجا گسترش دهیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :