اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 2-0 سمپدوریا ؛ نمایش قدرت ویولا در آرتمیو فرانکی

2236 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 2-0 سمپدوریا ؛ نمایش قدرت ویولا در آرتمیو فرانکی 1394/01/15 فیورنتینا 2-0 سمپدوریا ؛ نمایش قدرت ویولا در آرتمیو فرانکی اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 2-0 سمپدوریا ؛ نمایش قدرت ویولا در آرتمیو فرانکی
فیورنتینا 2-0 سمپدوریا ؛ نمایش قدرت ویولا در آرتمیو فرانکی

فیورنتینا 2-0 سمپدوریا ؛ نمایش قدرت ویولا در آرتمیو فرانکی

فیورنتینا 2-0 سمپدوریا

گل ها:

الساندرو دیامانتی (61) - محمد صلاح (64)

نمایش قاطعانه و کم نقص تیم فیورنتینا در خانه برابر تیم قدرتمند سمپدوریا با گل های الساندرو دیامانتی و محمد صلاح همراه شده و باعث شد تا ویولا بار دیگر به رتبه چهارم جدول رده بندی رقابت های سری آ بازگردد.

تنها 2 امتیاز فاصله دو تیم پیش از این مسابقه بود ولی پیروزی ویولا در این دیدار که زیر بارش شدید باران برگزار شد بار دیگر ویولا را به رتبه چهارم رساند. مونتلا که روسی، پیزارو، برناردسکی، ساویچ، تاتاروزانو، ایلیچیچ و پاسکوال را در اختیار نداشت، بار دیگر به نتو فرصت بازی کردن داده بود و ریچاردز و تومویچ در میدان قرار داشتند. آکوییلانی و دیامانتی هم بالاتر از ماتی و خواکین در میدان حاضر شده و صلاح نیز در کنار گومز قرار داشت. در سمت مقابل نیز میهایلویچ در بازگشت مجدد به فلورانس، مثلث گلزن خود ادر-اتوئو-موریل را در میدان قرار داده بود.

در ابتدای مسابقه اتوئو فرصت خوبی برای گلزنی داشت که توپ توسط گونزالو از مقابل دروازه دور شد. این شاید اصلی ترین و حتی تنها موقعیت سفید پوشان در این بازی بود. سپس مالکیت ویولا بر میدان و حملات این تیم آغاز شد و دیامنتی توپی را از دست داد. سپس ضربه زیبای گونزالو به تیر دروازه برخورد کرد و یک موقعیت نیز روی اشتباه مدافعین ایجاد شد که همگی از دست رفتند. تیم بنفش پوش فیورنتینا با استفاده از شرایط میزبانی، با قدرت به کار ادامه می داد و شاگردان میهایلویچ توانستند با دفاع خوب، یک نیمه را با تساوی به رختکن بروند.

نیمه دوم نیز با حملات پر تعداد فیورنتینا آغاز شد ولی سمپدوریا توسط موریل موقعیت خوبی بدست آورد که به سادگی آن را از دست داد. سپس روی چند ضربه کرنر پیاپی که همگی به صورت پاس کوتاه کار شدند، الساندرو دیامانتی با پای راست توپی را به دهانه دروازه ارسال کرد ولی توپ بدون برخورد با بازیکنان، به گوشه دروازه ویویانو رفت تا میزبان به گل برسد. اما این گل نیرو تازه ای به شاگردان مونتلا داده بود و باعث شد تا دقایقی بعد روی یک همکاری بین گومز و صلاح، مهاجم مصری ویولا با عبور از 3 بازیکن موفق شد برای بار دوم تیمش را به گل برساند.

با وجود اینکه ویولا 2 گل از حریف پیش بود، باز هم این بنفش پوشان بودند که با قدرت زیاد به حفظ توپ مشغول بوده و چندین حمله دیگر را نیز تدارک دیدند که آکوییلانی، گومز و ماتی با بی دقتی 3 فرصت عالی گلزنی را از دست دادند. بدین ترتیب فیورنتینا با این پیروزی و با کسب 49 امتیاز به رتبه چهارم جدول راه پیدا کرد و حالا 6 امتیاز با رتبه سوم جدول فاصله دارد. بازی بعدی فیورنتینا در نیمه نهای جام حذفی برابر یوونتوس می باشد و سپس شاگردان مونتلا باید در لیگ یک نبرد خارج از خانه برابر تیم ششم جدول یعنی ناپولی برگزار کنند.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا (3-3-4)

نتو (6) – ریچاردز (7) – گونزالو (7.5) – باسانتا (7) – آلونسو (6.5) – آکوییلانی (6.5) – بادلی (7) – والرو (6.5) – دیامانتی (8) – صلاح (7.5) – گومز (6.5) / ماتی (6) – وارگاس (6) – لاتزاری (-) / مونتلا (7.5)
 

ترکیب تیم سمپدوریا (3-3-4):

ویویانو – ده سیلوستری (زولک) – سیلوستره – رومانیولی (مونوز) – رجینی – اوبیانگ – پالومبو – سوریانو (برگسیو) – اتوئو – ادر – موریل
 

نظر و نقد های کاربران
1126بنفش هاي فلورانس
1394/01/16 - 00:21

به به
به به
واقعا بازيكنان با تعصب ويولا خستگي آدم رو در ميارن، يعني آدم افتخار ميكنه به اين تيم
بازي خوبي بود كاملا منطقي بازي كرديم

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :