اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 0-3 یوونتوس (در مجموع 2-4) ؛ حذف از جام حذفی با نمایش ضعیف ویولا

2241 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 0-3 یوونتوس (در مجموع 2-4) ؛ حذف از جام حذفی با نمایش ضعیف ویولا 1394/01/18 فیورنتینا 0-3 یوونتوس (در مجموع 2-4) ؛ حذف از جام حذفی با نمایش ضعیف ویولا اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 0-3 یوونتوس (در مجموع 2-4) ؛ حذف از جام حذفی با نمایش ضعیف ویولا
فیورنتینا 0-3 یوونتوس (در مجموع 2-4) ؛ حذف از جام حذفی با نمایش ضعیف ویولا

فیورنتینا 0-3 یوونتوس (در مجموع 2-4) ؛ حذف از جام حذفی با نمایش ضعیف ویولا

فیورنتینا 0-3 یوونتوس

گل ها:

متری (21) - پریرا (44) - بونوچی (58)

در دیداری که فیورنتینا هیچ نشانی از آن تیم قدرتمند و با صلابت هفته های اخیر نداشت، یوونتوس موفق شد با شکست ویولا در آرتمیو فرانکی، راهی دیدار فینال رقابت های جام حذفی شود.

نبرد حساس دو تیم فیورنتینا و یوونتوس در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی با 3 گل به سود بیانکونری به پایان رسید تا شاگردان مکس الگری با جبران نتیجه بازی رفت، راهی فینال این رقابت ها شوند. در این بازی دیگو دلاواله به ورزشگاه آمده بود تا بازیکنان تیمش را از لحاظ روحی تقویت کند ولی تیمی که در میدان حاضر شد، با وجود اینکه هیچ خستگی نداشت، با دست کم گرفتن حریف به دلیل نتیجه مناسب در بازی رفت، هرگز نتوانست بازی همیشگی خود را ارائه کند و در پایان اولین جام این فصل را از دست داد. اما غیر از بازی بد ویولا، نکات دیگری چون درگیری بازیکنان، قضاوت بحث برانگیز ماسا و اخراج موراتا نیز از جمله اتفاقات مهم این دیدار بودند.

وینچنزو مونتلا برای این دیدار مانند گذشته روسی، تاتاروزانو و برناردسکی را در اختیار نداشت و بادلی نیز محروم بود. اما خبر بد تر اینکه پیزارو نیز در نهایت نتوانست شرایط بازی کردن را بدست آورد تا مشکلات مونتلا بیشتر شود. با این حال ساویچ و پاسکوال به جمع نفرات بازگشته بودند ولی کاپیتان روی نیمکت نشسته بود تا آلونسو بازی کند. در سمت مقابل الگری هم در غیاب پیرلو و پوگبا، به استورارو و پریرا میدان داده بود و مارکیزیو را بار دیگر در ترکیب می دید. اما مصدومیت امروز صبح توز و همچنین آسیب دیدگی لیختشتاینر دقایقی قبل از شروع بازی باعث شد تا متری و پادوین به میدان بروند.

شروع خوب یوونتوس با چند حمله از سوی بنفش پوشان پاسخ داده شد که در یکی از آنها، محمد صلاح به گل هم رسید ولی داور پیش از ضربه پایانی، خطای او را در صحنه ای مشکوک اعلام کرد. در ادامه، بازی به تعادل کشیده شد ولی ویولا در غیاب پیزارو و بادلی دو بازیساز اصلی خود، میانه میدان را از دست داده بود و با اشتباه والرو، این یوونتوس بود که در یک ضد حمله موفق شد در شلوغی محوطه جریمه با ضربه متری به گل برسد. سپس دو تیم چندین حرکت خطرناک را انجام دادند که حاصلی نداشت. داور یک بار دیگر نیز گل فیورنتینا و این بار گونزالو را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد تا در آخرین لحظات نیمه اول و باز هم روی غفلت مدافعین، پریرا توپ برگشتی از سوی نتو را به گل تبدیل کند.

در نیمه دوم با اینکه به نظر می رسید ویولا برای جبران نتیجه پا به میدان بگذارد، مونتلا حتی سیستم تیمش را نیز تغییر نداده بود و با همان 2-5-3 کار را ادامه داد. تنها تغییر این نیمه رفتن والرو به میانه میدان و جلوتر بازی کردن آکوییلانی بود که این تغییر نیز ثمری نداشت تا اینکه یوونتوس روی یک ضربه کرنر توسط بونوچی، تیر خلاص را نیز وارد کرد. حتی این گل هم نتوانست باعث شروع حملات دنباله دار ویولا شود و تیم نا آماده و بی برنامه فیورنتینا در خلق موقعیت گلزنی ناکام بود. ورود دیامانتی و باباکار به میدان به جای خواکین و گومز نیز خیلی دیر بوده و تفاوت خاصی ایجاد نکرد. سپس تومویچ به جای گونزالو وارد میدان شد ولی حملات 5 دقیقه پایانی بنفش پوشان نیز نتوانست منجر به گلزنی شود.

در لحظات آخر این دیدار آلوارو موراتا نیز با خطای خشن روی دیامانتی به صورت مستقیم از بازی اخراج شد. در نهایت این دیدار پر برخورد و حساس با برتری تیم میهمان به پایان رسید تا بیانکونری اولین تیم فینالیست جام حذفی این فصل باشد. در این بازی نمی توان نمایش بسیار بد و بی برنامه ویولا را فراموش کرد ولی قضاوت پر انتقاد ماسا داور این بازی که با اعتراض شدید هر دو تیم روبرو شده بود نیز از دلایل اصلی پایین آمدن کیفیت این مسابقه بود. بازی بعدی فیورنتینا در سری آ و در خانه تیم قدرتمند ناپولی می باشد و شاگردان مونتلا حالا پس از کنار رفتن از جام حذفی باید تمرکز خود را روی لیگ قرار دهند.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (2-5-3):

نتو (6.5) – ساویچ (5.5) – گونزالو (5.5) – باسانتا (5) – خواکین (5.5) – ماتی (6.5) – آکوییلانی (5) – والرو (5) – آلونسو (6) – صلاح (6) – گومز (5) / دیامانتی (6.5) – باباکار (5) – تومویچ (-) / مونتلا (5.5)
 

ترکیب تیم یوونتوس (2-1-3-4):

استوراری – پادوین – بونوچی - کیلینی – اورا – استورارو – مارکیزیو – ویدال – پریرا (اوگبونا) – موراتا – متری (کومن) (یورنته)
 

نظر و نقد های کاربران
1131Amir
1394/01/19 - 21:30

ما بايد دفاع ميكرديم تا از بردمون در تورين محافظت كنيم ولي حمله كرديم و تو ضد حمله ها گل خورديم

1130مهمان
1394/01/19 - 04:41

مشکل فیو با اخراج مونتلا حل میشه ، این فیو خیلی پر مهره و قوی هست ولی مربی خوبی نداره

1128nila
1394/01/19 - 01:16

از صمیم قلب ناراحتم.. به نظرم هر دو گل ویولا صحیح بود پنالتی هم گرفته نشد، این مدل باختنا درد داره

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :