اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 20 فروردین)

2244 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 20 فروردین) 1394/01/20 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 20 فروردین) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 20 فروردین)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 20 فروردین)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 20 فروردین)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

رسمی: ادواردو ماچیا از فیورنتینا جدا شد ؛ مصدومیت لوکا لتزرینی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


16- قضاوت دیدار دو تیم ناپولی و فیورنتینا بر عهده آنتونیو داماتو خواهد بود. باربیراتی، مارزالونی، پترلا، دی بلو و ماریانی هم این داور سرشناس را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد.

15- بر اساس گزارش کوریره فیورنتینو، برای بازی با ناپولی تغییرات زیادی در ترکیب تیم فیورنتینا شکل خواهد گرفت. ریچاردز، پاسکوال، بادلی، پیزارو و باباکار بازیکنانی خواهند بود که می توانند از اولین دقیقه شانس حضور در سن پائولو را به دست آوردند.

14- لا نازیونه معتقد است حذف فیورنتینا از کوپا ایتالیا باعث می شود تیم خیلی سریع وارد بازار تابستانی شود. فروش ماریو گومز به بهترین پیشنهاد و خرید چیرو ایموبیله نیز اصلی ترین هدف ویولا در روز های ابتدایی تابستان معرفی شده اند.

13- به نظر می رسد آلبرتو آکوییلانی در روز های پایانی حضور خود در فلورانس به سر می برد و توافقی برای تمدید قرارداد او شکل نخواهد گرفت. برخی معتقدند آندره آ برتولاکی هافبک 23 ساله جنوا و یا پیتیم کاسامی هافبک 22 ساله المپیاکوس می توانند جانشین او شوند.

12- بازیکنان تیم فیورنتینا و به خصوص محمد صلاح حتی پس از شکست در برابر یوونتوس نیز دیروز و امروز مورد استقبال هواداران در تمرینات قرار گرفته و از آنها درخواست کردند تیم را به فینال لیگ اروپا برسانند.

11- با صعود ناپولی و یوونتوس به فینال لیگ اروپا، به احتمال بسیار قوی تیم ششم رده بندی سری آ راهی لیگ اروپا خواهد شد و این برای تیم هایی چون فیورنتینا یک تضمین برای اروپایی شدن را به ارمغان می آورد ولی با این حال به نظر می رسد تیم مونتلا به چیزی بیشتر از لیگ اروپا فکر می کند و رتبه سوم جدول و همچنین قهرمانی در لیگ اروپا هدف های اصلی بنفش پوشان خواهند بود.

10- ادواردو ماچیا سرانجام به طور رسمی راهی تیم بتیس شد: "این یک چالش جدید در زندگی من خواهد بود و افتخار می کنم که برای بتیس کار خواهم کرد. می خواهیم بتیس را به یک تیم قدرتمند و با ثبات در فوتبال اسپانیا تبدیل کنیم." ماچیا که 3.5 سال پیش در زمان کوروینو راهی فلورانس شده بود در کنار پراده نیز عملکردی عالی داشت که خرید بازیکنانی چون گونزالو، والرو، آکوییلانی و خواکین از جمله فعالیت های او در راه ساخت یک تیم قدرتمند زیر نظر مونتلا بود.

9- تیم دینامو کیف اوکراین رقیب بعدی ویولا در رقابت های لیگ اروپا موفق شد با گل های بلهندا و تئودورژیک تیم زوریا را شکست داده و راهی مرحله نیمه نهایی جام حذفی این کشور شود. تیم لازیو نیز با شکست ناپولی راهی دیدار فینال جام حذفی ایتالیا و رویارویی با یوونتوس شد.

8- لوکا لتزرینی دروازه بان جوان تیم فیورنتینا در جریان تمرینات روز گذشته تیم از ناحیه صورت و زیر چشم دچار آسیب دیدگی شد. البته مشکل او زیاد جدی نیست ولی همچنان تحت درمان می باشد. لتزرینی در صفحه شخصی خود نیز با انتشار تصویری از صورت متورم خود اعلام کرد که "مشکلی ندارم و دکتر ها گفته اند من زیبا تر شده ام."

7- مدیر برنامه ماتی فرناندز روز گذشته دیدار مجددی با سران باشگاه فیورنتینا برگزار کرد و دیوید پیزارو دیگر بازیکن اهل شیلی نیز به تمرینات گروهی تیم بازگشت. بدین ترتیب می توان امیدوار بود که این ستاره کهنه کار برای بازی با ناپولی به ترکیب تیم بازگردد.

6- 5 بازیکن تیم دانش آموزی فیورنتینا به اردوی تیم ملی زیر 16 سال ایتالیا دعوت شدند. دانیله زوراتو مربی ایتالیا برای این اردو از ساتالینو، جوزپینی، رانیری، میلیتاری و گوری دعوت به عمل آورده است.

5- تیم جنوا در نظر دارد تا برای خرید دائمی فاکوندو رونکالیا از ویولا تخفیف بگیرد و سران باشگاه فیورنتینا نیز به دنبال معاوضه این بازیکن با آندره آ برتولاکی هستند.

4- از انگلیس خبر هایی در مورد علاقه تیم های یوونتوس و رم برای جذب محد صلاح به گوش رسیده و گفته می شود هر دو تیم در تلاش هستند تا با ارائه پیشنهاد هایی وسوسه کننده، توافق میان چلسی و فیورنتینا را بر هم زده و پیش از ویولا این بازیکن را به خدمت بگیرند.

3- از فلورانس خبر رسیده که محمد صلاح برای ساخت یک مسجد جدید برای مسلمانان در شهر فلورانس و همچنین انجام کار های خیره، مبلغ 60 هزار یورو را به اتحادیه مسلمانان فلورانس اهدا کرده است. اما عزالدین الزیر رییس جامعه مسلمانان فلورانس مدعی شده نمی تواند اطاعاتی در مورد این موضوع ارائه دهد چون در دین اسلام نباید درباره کار های خیر پس از انجام آن صحبت کرد تا ارزش خود را حفظ کند.

2- یکی از مسائلی که پس از شکست در برابر یوونتوس در محافل ورزشی مطرح شده، بحث نبود یک هافبک طراح در ترکیب تیم مونتلا در غیاب پیزارو و بادلی می باشد. آکوییلانی و والرو نتوانستند جای این دو بازیکن را پر کرده و ضعف بازیسازی در ویولا به طور جدی دیده می شد.

1- تیم استون ویلا خرید الساندرو دیامانتی در تابستان را به یکی از اهداف اصلی خود تبدیل کرده و منتظر است در صورتی که ویولا قرارداد این بازیکن را دائمی نکند، به سرعت برای جذب وی اقدام کند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :