اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 21 فروردین)

2245 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 21 فروردین) 1394/01/21 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 21 فروردین) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 21 فروردین)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 21 فروردین)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 21 فروردین)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

دلاواله: از عملکرد تیم رضایت کامل داریم ؛ ابراز علاقه مجدد میلان به مونتلا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

10- تیم فیورنتینا در نظر دارد تا در تابستان آینده بار دیگر برای جذب آلن ستاره برزیلی تیم اودینزه وارد مذاکره شود. دو تیم در زمستان گذشته برای این انتقال این بازیکن به نتیجه نرسیدند و حالا ویولا به دنبال ارائه پیشنهاد قرضی با حق خرید در پایان فصل آینده می باشد.

9- مارکو آندرئولی مدافع تیم اینتر در آستانه خروج از شهر میلان قرار دارد و تیم های فیورنتینا و لازیو خواهان جذب وی می باشند. رقابت بین دو تیم برای سباستین دی مایو نیز همچنان ادامه دارد.

8- صحبت های ساندرو منکوچی: "گومز برخی مواقع مشکلاتی دارد ولی همیشه یک بازیکن بزرگ برای ما خواهد بود. صلاح شاید یکی از بهترین بازیکنان چند سال اخیر ویولا باشد. ما نمی توانیم بازیکنان و مربی را به دلیل شکست برابر یوونتوس سرزنش کنیم چون در این فصل کار های بزرگی را انجام داده اند. من مطئن هستم تیم دچار مشکل روحی روانی نخواهد شد و می توانیم در برابر ناپولی به پیروزی برسیم."

7- عملکرد عالی لوکا بیتانته در تیم آولینو در این فصل باعث شده باشگاه فیورنتینا به دنبال باز گرداندن این بازیکن به فلورانس باشد. بیتانته توانایی بازی در کنار های خط دفاعی را دارد.

6- دیگو دلاواله مالک باشگاه فیورنتینا: "ما از فصلی که تیم سپری کرده رضایت کامل داریم و باید اعلام کنیم عملکرد آنها خوب بوده است. ما می خواستیم در برابر یوونتوس به پیروزی برسیم ولی برای تیم، مونتلا، برادرم آندره آ و هواداران متاسفم که این اتفاق نیافتاد. حالا باید برای ساخت یک آینده قدرتمند تر آماده شویم."

5- لوکا لتزرینی دروازه بان جوان تیم فیورنتینا امروز تحت عمل جراحی روی صورت خود قرار گرفت و گفته می شود به 2 هفته استراحت نیاز دارد.

4- جانلوکا دی مارزو در وب سایت خود از احتمال حضور روبرتو دی متئو در تیم فیورنتینا برای جانشینی وینچنزو مونتلا خبر داده است. در این روز ها از میلان و ناپولی به عنوان مشتری های این مربی جوان نام برده می شود.

3- تیم ناپولی رقیب بعدی فیورنتینا در سری آ پس از شکست برابر لازیو روز های خوبی را سپری نمی کند و خبر هایی در مورد اختلافات زیاد درون این تیم منتشر شده است. بسیاری نیز بر این عقیده هستند که رافا بنیتس در صورت نتیجه نگرفتن در برابر ویولا از سمت خود بر کنار خواهد شد. تا امروز لوچانو اسپالتی و چزاره پراندلی نیز به این تیم نزدیک شده اند.

2- پس از جدایی ادواردو ماچیا از فیورنتینا، شایعات در مورد استخدام روبرتو ریپا برای جانشینی او افزایش پیدا کرد ولی برخی معتقدند هنوز چیزی در مورد ریپا قطعی نشده و جیوانی سارتوری نیز از شانس زیادی برای پیوستن به تیم مدیریتی باشگاه فیورنتینا برخوردار است.

1- تیم میلان بار دیگر علاقه خود برای جذب وینچنزو مونتلا در تابستان آینده را ابراز کرده است. این در حالی است که تیم ناپولی هم بار دیگر توجه خود را به مونتلا معطوف کرده و قصد دارد وی را جایگزین رافا بنیتس کند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :