اخبار :: اخبار باشگاه

قصد جدایی از فیورنتینا را ندارم

2246 شماره اطلاع نامه : قصد جدایی از فیورنتینا را ندارم 1394/01/21 قصد جدایی از فیورنتینا را ندارم اخبار باشگاه :: اخبار قصد جدایی از فیورنتینا را ندارم
قصد جدایی از فیورنتینا را ندارم

قصد جدایی از فیورنتینا را ندارم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا بار دیگر تاکید کرد که هیچ توجهی به خروج از فلورانس نداشته و آرزوی او برگزاری دیدار فینال لیگ اروپا در مقابل تیم ناپولی می باشد.

در روز های اخیر بار دیگر شایعات فراوانی در مورد علاقه تیم هایی نظیر میلان به جذب وینچنزو مونتلا مطرح شد که این بار نیز این مربی جوان قاطعانه در مورد رضایت خود از حضور در ویولا صحبت کرده است. مونتلا در مصاحبه ای کوتاه با Mediaset نظرات خود را این گونه بیان کرده است:

"از نظر من، در حال حاضر هیچ امکانی وجود ندارد که من از فیورنتینا جدا شوم. آینده کاری من در اینجا منوط به قهرمانی در لیگ اروپا یا رساندن تیم به رقابت های اروپایی فصل آینده نیست. من با فیورنتینا قرارداد دارم و در پایان فصل به همراه سران باشگاه بر سر یک میز خواهیم نشست تا در مورد امکان همکاری با یکدیگر برای آینده صحبت کنیم. من امیدوارم در فینال لیگ اروپا با تیم ناپولی روبرو شویم. بخشی از آن به این دلیل که من مربی فیورنتینا هستم و بخش دیگر به این خاطر که من یک هوادار فوتبال ایتالیا می باشم."

"ما توجه بسیار زیادی به این مسابقات داریم. بازی خیلی سختی را با دینامو کیف خواهیم داشت ولی شاید این راه بهتر باشد. ما بسیار خوشحال و راضی هستیم که توانستیم به یک چهارم نهایی لیگ اروپا برسیم. باید به شکست مقابل یوونتوس واکنش نشان داده و شرایط را تغییر دهیم. این وظیفه من است که تیم را برای این موضوع تشویق کنم و البته ابتدا باید خودم انگیزه لازم را داشته باشم. سپس این اطمینان را می دهم که بازیکنان نیز آماده خواهند بود."
 

نظر و نقد های کاربران
1132مهمان
1394/01/22 - 02:31

ايولا

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :