اخبار :: اخبار باشگاه

عجله ای برای بازی کردن ندارم ؛ فلورانس خانه دوم من است

2247 شماره اطلاع نامه : عجله ای برای بازی کردن ندارم ؛ فلورانس خانه دوم من است 1394/01/21 عجله ای برای بازی کردن ندارم ؛ فلورانس خانه دوم من است اخبار باشگاه :: اخبار عجله ای برای بازی کردن ندارم ؛ فلورانس خانه دوم من است
عجله ای برای بازی کردن ندارم ؛ فلورانس خانه دوم من است

عجله ای برای بازی کردن ندارم ؛ فلورانس خانه دوم من است

جوزپه روسی ستاره تیم فیورنتینا اعلام کرده عجله ای برای بازگشت به میادین ندارد ولی قصد دارد که بار دیگر شور و اشتیاق را برای هواداران ویولا به ارمغان بیاورد.

شب گذشته پپیتو به همراه پدر بزرگ، خواهر و مدیر برنامه خود در مراسمی خیریه در شهر فلورانس شرکت کردند. روسی پس از این مراسم صحبت های کوتاهی را در مورد وضعیت خود بیان کرد:

"از مسئولین این برنامه تشکر می کنم که من را دعوت کردند و این باعث افتخار من می باشد که اینجا حضور داشته باشم. من به برنامه زمانی در نظر گرفته شده برای درمانم احترام می گذارم و هیچ عجله ای ندارم. من هر روز کار می کنم و زمانی به میادین باز خواهم گشت که زانوی من این تضمین را به من بدهد. فلورانس خانه دوم من است و من واقعا می خواهم شور و نشاط را برای هواداران فیورنتینا به ارمغان بیاورم چون لیاقت آن را دارند. آنها همیشه از من حمایت کردند، حتی زمانی که بازی نمی کردم. من مصدومیت های متفاوتی را تجربه کرده ام ولی همیشه با کمک خانواده ام قدرتمند تر از گذشته بازگشته ام. بازی برای تیم ملی همیشه یک هدف مهم برای من می باشد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :