اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 22 فروردین)

2248 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 22 فروردین) 1394/01/22 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 22 فروردین) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 22 فروردین)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 22 فروردین)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 22 فروردین)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

حضور 45 دقیقه ای برنا در تیم جوانان ؛ مصدومیت خوما باباکار

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

10- به احتمال زیاد برای بازی با ناپولی، وینچنزو مونتلا بار دیگر به سیستم 3-3-4 باز خواهد گشت و ریچاردز، پاسکوال و بادلی اصلی ترین بازیکنانی هستند که می توانند جای خود در ترکیب را بدست آورند.

9- تیم های ناپولی و فیورنتینا پیش از این 65 بار در شهر ناپل به مصاف هم رفته اند که 28 پیروزی برای ناپولی، 21 تساوی و 16 برد برای ویولا حاصل آن بوده است. نکته دیگر این که در طول 5 سال گذشته، ناپولی تنها یک بار موفق شده فیورنتینا را در سن پائولو شکست دهد.

8- خوما باباکار ستاره تیم فیورنتینا در استانه نبرد با ناپولی و در حالی که از شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی بهره مند بود، دچار مصدومیت شده و این بازی را از دست داد. کادر پزشکی باشگاه هنوز نظر دقیقی در مورد این آسیب دیدگی اعلام نکرده است.

7- تیم ناپولی امروز بر خلاف معمول کنفرانس مطبوعاتی برای رافا بنیتس تدارک ندید تا بدین ترتیب جو تیم را آرام کنند. احتمال حضور اینسینه و زاپاتا از اولین دقیقه نیز افزایش پیدا کرده است.

6- پس از اینکه تیم فیورنتینا موفق شد در زمستان گذشته یان املاکر ستاره 17 ساله اهل اسلوونی را خریداری کند، امروز نیز شایعاتی در مورد احتمال خرید ویتیا والنچیچ مطرح شد تا شاید او نیز دیگر بازیکن اهل اسلوونی تیم جوانان فیورنتینا برای فصل آینده باشد.

5- مدیر ورزشی تیم ساسولو اعلام کرد تا امروز هیچ پیشنهادی از سوی فیورنتینا برای خرید دومنیکو براردی ارائه نشده است. ضمن اینکه ویولا با تیم میلان نیز برای خرید جورجینیو وارد رقابت شده است.

4- وضعیت تیم ناپولی مساعد نیست و برخی خبر ها امروز حاکی از این بود که اورلیو دی لورنتیس رییس این باشگاه، با استعفای رافا بنیتس در آستانه دیدار با فیورنتینا مخالفت کرده است.

3- چیپرین تاتاروزانو سرانجام پس از هفته ها مصدومیت بار دیگر به تمرینات گروهی تیم بازگشت ولی بعید به نظر می رسد که بتواند جایگاه اصلی خود را از نتو به این زودی ها پس بگیرد.

2- کارلوس دونگا مربی تیم ملی برزیل ابراز امیدواری کرد تیم سابقش فیورنتینا، بتواند در این فصل رقابت های لیگ اروپا به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. او همچنین به تمجید از وینچنزو مونتلا نیز پرداخته است.

1- فدریکو برناردسکی ستاره جوان تیم فیورنتینا پس از مدت ها دوری از میادین امروز برای تیم جوانان ویولا به میدان رفت تا نشان دهد آمادگی حضور به میادین را بدست آورده است. برنا در پیروزی تیمش در برابر وارزه از ابتدا به میدان رفته و یک نیمه بازی کرد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :