اخبار :: اخبار بازی ها

ناپولی 3-0 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر برای تیم بی برنامه ویولا

2250 شماره اطلاع نامه : ناپولی 3-0 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر برای تیم بی برنامه ویولا 1394/01/23 ناپولی 3-0 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر برای تیم بی برنامه ویولا اخبار بازی ها :: اخبار ناپولی 3-0 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر برای تیم بی برنامه ویولا
ناپولی 3-0 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر برای تیم بی برنامه ویولا

ناپولی 3-0 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر برای تیم بی برنامه ویولا

ناپولی 3-0 فیورنتینا

گل ها:

مرتنز (24) - همسیک (71) - کایخون (89)

تیم فیورنتینا با ارائه یک بازی ضعیف و بی برنامه دیگر این بار در برابر ناپولی تن به شکست سنگین 3-0 داد تا ضمن از دست دادن رتبه چهارم جدول، از رتبه سوم نیز دور تر شود.

در روزی که یک بار دیگر نوربرتو نتو شاید بهترین بازیکن فیورنتینا بود، ویولا با ارائه یک بازی بی برنامه و البته ضعیف در هر دو فاز تدافعی و تهاجمی، همانند دیدار جام حذفی در برابر یوونتوس تن به شکست سنگین 3-0 داد تا یکی دیگر از اهداف بنفش پوشان در این فصل یعنی رسیدن به رتبه سوم جدول در آستانه از دست رفتن باشد. این شکست در حالی به دست آمد که ناپولی نیز مثل ویولا در نیمه نهایی جام حذفی شکست خورده و در 1 ماه گذشته در کسب پیروزی ناکام بوده است.

رافا بنیتس که فشار زیادی را روی خود می دید در غیاب میکو و بازگشت مجدد اینسینیه، از کایخون و مرتنز پشت سر هیگواین استفاده کرده و همسیک را روی نیمکت قرار داده بود. در مقابل وینچنزو مونتلا نیز بار دیگر پیزارو را در اختیار داشت ولی او را به همراه گونزالو، ماتی، دیامانتی و گومز روی نیمکت نشانده بود تا شانس بازی به ریچاردز، کورتیچ، بادلی، ایلیچیچ و وارگاس برسد. روسی، برناردسکی، لتزرینی، لوپاتلی و تاتاروزانو نیز همچنان غایبان ویولا می باشند.

نیمه اول مسابقه با برتری نسبی ویولا در مالکیت توپ همراه بود ولی این تیم میزبان بود که نمایش بهتری در حملات داشته و چندین بار خطرناک ظاهر شد تا اینکه روی یک ضد حمله، دریس مرتنز با ضربه ای دیدنی دروازه نتو را باز کرد. ویولا به مالکیت توپ ادامه می داد ولی این هیگواین بود که یک بار دیگر تیمش را به گل رساند ولی این بار کمک داور اشتباه کرده و متوجه عبور توپ که از خط نشد تا نتیجه تغییری نکند. فیورنتینا در این نیمه تنها چند ارسال بی ثمر داشت ولی موفق به ایجاد موقعیت گل نشد.

ماریو گومز در ابتدای نیمه دوم جای ایلیچیچ را پر کرد ولی بازی عالی فیورنتینا در 15 دقیقه ابتدایی این نیمه نیز نتوانست به خلق موقعیت گل منجر شود و حضور خواکین و پیزارو به جای وارگاس و بادلی نه تنها تفاوتی ایجاد نکرد، بلکه روی یک اشتباه در یارگیری از پیزارو، همسیک گل دوم را به ثمر رساند. پس از این گل فیورنتینا به طور کامل بازی را به حریف واگذار کرد و حتی اشتباه آندویار نیز به گلزنی والرو ختم نشد. گل سوم هم با یک اشتباه دیگر از پیزارو و ارسال اینسینه برای کایخون رقم خورد تا ناپولی قاطعانه فاتح این نبرد باشد.

به هر شکل تیم فیورنتینا با این شکست جای خود را در رتبه چهارم به ناپولی داد و حتی امکان دارد در صورت پیروری سمپدوریا برابر میلان، این تیم نیز بالاتر از ویولا قرار بگیرد. پیروزی لازیو و تساوی رم هم باعث شد تا فاصله با رتبه سوم به عدد 8 برسد. بازی بعدی فیورنتینا در برابر دینامو کیف در لیگ اروپا خواهد بود و سپس شاگردان مونتلا باید برای جبران امتیازات از دست داده در خانه به مصاف ورونا بروند.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (3-3-4):

نتو (6.5) – ریچاردز (5.5) – ساویچ (4.5) – باسانتا (5.5) – پاسکوال (6) – کورتیچ (5.5) – بادلی (5.5) – والرو (5.5) – ایلیچیچ (5) – وارگاس (5) – صلاح (5) / گومز (5) – خواکین (5.5) – پیزارو (5) / مونتلا (5.5)
 

ترکیب تیم ناپولی (1-3-2-4):

آندویار - ماجو - آلبیول - کولیبالی - استرینیچ - گارگانو - لوپز - کایخون - گابیادینی (همسیک) - مرتنز (زونیگا) - هیگواین (اینسینیه)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :