اخبار :: اخبار باشگاه

نگران وضعیت فیورنتینا هستم ؛ این تیم را دوست ندارم

2251 شماره اطلاع نامه : نگران وضعیت فیورنتینا هستم ؛ این تیم را دوست ندارم 1394/01/23 نگران وضعیت فیورنتینا هستم ؛ این تیم را دوست ندارم اخبار باشگاه :: اخبار نگران وضعیت فیورنتینا هستم ؛ این تیم را دوست ندارم
نگران وضعیت فیورنتینا هستم ؛ این تیم را دوست ندارم

نگران وضعیت فیورنتینا هستم ؛ این تیم را دوست ندارم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پذیرفت که حالا پس از شکست سنگین در برابر ناپولی نگران وضعیت تیمش شده و عملکرد شاگردانش در چند روز اخیر را دوست نداشته است.

حذف از جام حذفی با یک شکست سنگین و نمایش نامطلوب در برابر یوونتوس و حالا شکستی دیگر در برابر ناپولی در سری آ، باعث شده تا وینچنزو مونتلا بیش از پیش نگران وضعیت تیم تحت هدایتش باشد. مونتلا پس از بازی با ناپولی در مصاحبه خود صبحت های زیر را مطرح کرد:

شکست بسیار بد و زشتی برای ما رقم خورد. ما قاطعیت و نفوذ لازم را نداشتیم و نتوانستیم شخصیت و روح تیمی را نشان دهیم و این چیزی است که باعث نگرانی من شده است. ما امروز می توانستیم گل های بیشتری نیز دریافت کنیم چون تمرکز و منطق خود در دفاع را از دست دادیم. با این حال بر خلاف چیزی که اکثر مردم فکر می کنند، رقابت برای رسیدن به اروپا هنوز وجود دارد و هر چیزی امکان پذیر است. ترکیب را بر اساس ویژگی های حریف و توانایی های خودمان چیدیم و گومز از ترکیب بیرون ماند."

"سعی کردیم خیلی زود روند کار را در اختیار بگیریم ولی شیوه درستی برای آن نداشتیم. ما گل اول را روی یک ضربه اوت به حریف هدیه دادیم و از همان لحظه شرایط تغییر کرد. گل مردود هیگواین؟ فکر کنم کسی به درستی نمی توانست رد شدن توپ از خط را تشخیص دهد چون خیلی سریع اتفاق افتاد اما این اتفاقات همیشه رخ می دهد و خوشبختانه روی نتیجه بازی تاثیری نداشت. ما حالا باید یک توضیح برای این دو شکست پیاپی پیدا کنیم و مسلما مشکل تیم از نظر فیزیکی نیست. احتمالا تیم مشکل روحی روانی دارد چون شکست در برابر یوونتوس ضربه بسیار سختی را به تیم وارد کرد."

"ما هرگز انتظار آن شکست سنگین را نداشتیم و این اتفاق هم برای ما مشکل ساز شد. باخت 4-0 در برابر لازیو پس از یک دوره سخت و طاقت فرسای دیدار های زیاد بدست آمد و لازیو نیز در فرم فوق العاده ای قرار داشت. ولی چیزی که حالا من را نگران می کند این است که در طول یک هفته گذشته من یک تیم متفاوت را می بینم که اصلا آن را دوست ندارم و این وظیفه من است که این اشتباهات را آنالیز کرده و انگیزه جدیدی به تیم القا کرده و مسیر را تغییر دهم. نتو؟ او کاملا خوب و آماده است و من هرگز با او مشکلی نداشته ام."
 

نظر و نقد های کاربران
1135مهمان
1394/01/26 - 02:14

جام حذفي كه پريد، با اين وضعيت رتبه ي مد نظرمون در سري آ رو هم نميتونيم بهش برسيم
اي كاش ليگ اروپا رو بگيريم......سخته ولي شدني

1134nila
1394/01/24 - 18:07

درمورد نتو من بازی با یوونتوس رو که دیدم روی گلها تقصیر زیادی نداشت دفاع توپهای برگشتی از سمت نتو رو خوب جمع نمی کرد.. به نظرم نتو مشکلی نداره

1133nila
1394/01/24 - 18:04

منم نگرانم که این وضعیت ادامه پیدا کنه، خیلی امید بسته بودم به قهرمانی ویولا تو لیگ اروپا امیدوارم هرچه زودتر به شرایط دلخواه برگرده

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :