اخبار :: اخبار باشگاه

رسمی: تمدید قرارداد مانول پاسکوال برای 1 فصل دیگر

2253 شماره اطلاع نامه : رسمی: تمدید قرارداد مانول پاسکوال برای 1 فصل دیگر 1394/01/26 رسمی: تمدید قرارداد مانول پاسکوال برای 1 فصل دیگر اخبار باشگاه :: اخبار رسمی: تمدید قرارداد مانول پاسکوال برای 1 فصل دیگر
رسمی: تمدید قرارداد مانول پاسکوال برای 1 فصل دیگر

رسمی: تمدید قرارداد مانول پاسکوال برای 1 فصل دیگر

باشگاه فیورنتینا امروز خبر تمدید قرارداد مانوئل پاسکوال برای یک فصل دیگر را به طور رسمی اعلام کرد. مدیر برنامه این بازیکن نیز از رضایت کامل دو طرف پس از امضای قرارداد جدید صحبت کرده است.

سرانجام پس از مدت ها شایعه و مذاکرات فراوان، باشگاه فیورنتینا از تمدید قرارداد رسمی کاپیتان مانول پاسکوال خبر داد. پاسکوال که در طول 1 سال گذشته به شدت مورد توجه تیم هایی چون رم و میلان قرار داشته، در نهایت تصمیم گرفت یک سال دیگر نیز قرارداد خود را با ویولا تمدید کند تا برای یازدهمین سال متوالی در فلورنس باقی بماند. پاسکوال در طول یک سال گذشته همواره با فراز نشیب های زیادی همراه بوده و امسال نیز در بسیاری از دیدار ها جای خود را به مارکوس آلونسو جوان داده است. با این حال مربی و باشگاه همیشه به او اعتقاد داشته و در برابر فروش وی مقاومت کرده بودند.

صحبت های گاستونه ریتزاتو مدیر برنامه مانوئل پاسکوال: "هم باشگاه و هم مانوئل رضایت کامل از این توافق دارند. در این قرارداد جدید بندی برای تمدید مجدد آن وجود ندارد و تا پایان فصل آینده اعتبار خواهد داشت." لازم به ذکر است که پاسکوال 33 ساله در این فصل 21 بار در تمامی رقابت ها برای ویولا به میدان رفته که 3 گل و 2 پاس گل در کارنامه وی ثبت شده است. او در بیش از 10 سال گذشته نیز 330 بار برای بنفش پوشان بازی کرده و 10 گل نیز برای باشگاه به ثمر رسانده است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :