اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 فروردین)

2257 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 فروردین) 1394/01/28 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 فروردین) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 فروردین)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 فروردین)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 فروردین)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

بازتاب درخشش باباکار در برابر دینامو کیف ؛ حفظ رکورد مونتلا در اروپا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

16- با تساوی شب گذشته در لیگ اروپا، رکورد شکست نخوردن های وینچنزو مونتلا در دیدار های خارج از خانه در اروپا حفظ شد. در طول 2 سال گذشته تیم فیورنتینا هرگز در خارج از خانه نباخته و دو شکست مونتلا با فیورنتینا در اروپا در فلورانس بوده است.

15- مکس الگری مربی تیم یوونتوس در مصاحبه ای به تمجید از عملکرد فیورنتینا و ناپولی در لیگ اروپا پرداخته و پیشروی آنها در اروپا را باعث پیشرفت فوتبال ایتالیا در رنکینگ یوفا دانسته است. در رده بندی امسال یوفا، سری آ ایتالیا پس از لیگا اسپانیا در رتبه دوم قرار دارد.

14- مانوئل سزار روی کاستا ستاره سابق تیم فیورنتینا اعلام کرده همچنان فوتبال ایتالیا و مخصوصا بازی های فیورنتینا و میلان را به طور جدی دنبال می کند. روی کاستا که سابقه کاپیتانی در فیورنتینا را نیز دارد، مدعی شده همواره هوادار این دو تیم باقی خواهد ماند.

13- به نظر می رسد یاسمین کورتیچ در هفته های آخر حضور خود در فیورنتینا قرار دارد. گفته می شود ویولا تمایلی برای دائمی کردن قرارداد قرضی این بازیکن نداشته و این بازیکن اهل اسلوونی می تواند راهی تیم تورینو شود.

12- در شرایطی که قرارداد مانوئل پاسکوال تمدید شد و خوما باباکار نیز در آستانه تمدید قرارداد می باشد، خبر های خوبی در مورد آلبرتو آکوییلانی به گوش نمی رسد. بسیاری معتقدند این بازیکن در پایان فصل و پس از اتمام قرارداد با ویولا راهی MLS خواهد شد تا در کنار سباستین جووینکو بازی کند.

11- لا نازیونه امروز گزارش داده که گوخان اینلر ستاره تیم ناپولی قصد دارد در فصل آینده راهی تیم فیورنتینا شود. در این گزارش آمده که ستاره سوییسی ناپولی حتی برای امضای این قرارداد 2 ساله با ویولا، حاضر شده کمی از دستمزد خود را نیز کاهش دهد.

10- فدریکو برناردسکی به اردوی تیم ملی زیر 20 سال ایتالیا دعوت شد. سیمونه مینلی، نیکولو گیلی، دیگو پرالتا و جانلوکا مانچینی هم برای تیم ملی زیر 19 سال ایتالیا دعوت شدند.

9- در روز های گذشته شایعات بسیار زیادی در مورد استخدام والنتینو آنجلونی از سوی باشگاه فیورنتینا برای جانشینی ادواردو ماچیا منتشر شده است. امروز نیز اعلام شد شاید این مدیر توانا در بازی مقابل ورونا نیز به آرتمیو فرانکی برود.

8- یکی از اصلی ترین نکات بازی شب گذشته قضاوت بسیار بد و پر انتقاد مارسینیاک داور اهل لهستان بود که از سوی گاتزتا نیز نمره ضعیف 5.5 را دریافت کرد. در صحنه ای که توپ به دست مدافع حریف برخورد کرده و یک بار نیز والرو درون محوطه سرنگون شد، داور باید برای ویولا پنالتی اعلام می کرد.

7- نمایش عالی فیورنتینا و خوما باباکار در برابر دینامو کیف در محافل ورزشی امروز ایتالیا بازتاب گسترده ای داشته و همگان به تمجید از ویولا پرداخته اند. بسیاری معتقدند باباکار باید در فصل آینده به طور حتم مهاجم اول فیورنتینا باشد. کوریره فیورنتینو نیز با چاپ تیتر "خدیا برای داشتن باباکار ممنونیم" به تمجید از عملکرد این بازیکن پرداخته است.

6- بازیکنان تیم فیورنتینا امروز ظهر به فلورانس بازگشتند و عصر نیز بار دیگر به تمرین خواهند پرداخت. البته بازیکنانی که در جریان بازی دیشب حضور داشتند، امروز به ریکاوری می پردازند.

5- نظرات دانیله پراده: "یک نمایش عالی را از تیم دیدیم و نمی خواستیم با دست خالی به خانه بازگردیم. به هر حال به بازیکنان تبریک می گویم چون این همان واکنشی بود که به آن نیاز داشتیم و حالا باید در فلورانس منتظر یک ورزشگاه پر از تماشاگر باشیم. باباکار عالی کار کرد و می تواند به زودی شانس بیشتری برای بازی کردن داشته باشد، در مراحل پایانی قرارداد او هم قرار داریم. گومز گل نزد ولی در تمامی نقاط زمین حاضر بوده و حتی به خط دفاعی هم کمک می کرد. منتظر بازگشت پیزارو هستیم."

4- صحبت های سرگی ربروف مربی تیم دینامو کیف: "بازی سختی بود و می دانستیم که فیورنتینا رقیب قدرتمندی است. آنها موقعیت های زیادی داشتند و حتی اگر در نیمه اول هم بازی به تساوی می رسد، عادلانه بود. با این حال بازیکنان خیلی زود بازی را رها کرده و در لحظات پایانی گل خوردیم."

3- تیم ناپولی دیگر نماینده ایتالیا در لیگ اروپا نیز با درخششی عالی موفق شد میزبان قدرتمند خود ولفسبورگ آلمان را با نتیجه 1-4 شکست دهد. در دیگر مسابقات، دنیپرو و بروژ به تساوی 0-0 دست پیدا کرده و سویا موفق شد در خانه با نتیجه 2-1 زنیت را از پیش رو بردارد.

2- صحبت های خوما باباکار پس از درخشش برابر دینامو کیف: "بازی مهمی بود و با تمام توان بازی کردیم و می دانستیم که نباید شکست بخوریم. من با دید درستی وارد میدان شده و موفق شدم گلزنی کنم. مونتلا به من گفت بهترین نمایشت را ارائه کن، گل ها دیر یا زود خواهند رسید. من برای تیم بازی می کنم و موفقیت از راه خواهد رسید.  من همیشه آماده بازی کردن هستم و به صحبت های مربی گوش می دهم. در آستانه تمدید قرارداد قرار داریم و می خواهیم قهرمان لیگ اروپا شویم."

1- شب گذشته پیش از برگزاری بازی لیگ اروپا، هواداران تیم دینامو کیف با طرفداران ویولا برخورد خوبی نداشته و گفته می شود حتی درگیری های فیزیکی و لفظی زیادی نیز با یکدیگر پیدا کرده اند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :