اخبار :: اخبار باشگاه

مستحق این شکست نبودیم

2262 شماره اطلاع نامه : مستحق این شکست نبودیم 1394/02/01 مستحق این شکست نبودیم اخبار باشگاه :: اخبار مستحق این شکست نبودیم
مستحق این شکست نبودیم

مستحق این شکست نبودیم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از دیدار برابر ورونا اعلام کرد شاگردانش هرگز مستحق شکست در این مسابقه نبوده و عدم استفاده از فرصت های ایجاد شده، دلیل این باخت می باشد.

تیم فیورنتینا در حالی در برابر تیم ورونا تن به شکست داد که در تمامی دقایق مسابقه نمایشی برتر از حریف داشته و هیچ فرصتی را به تیم میهمان نداده بود. با این وجود تیم ورونا در ضد حمله ای در دقیقه 90 موفق شد کاری که فیورنتینا در انجام آن ناموفق بود را انجام داده و به گل پیروزی دست پیدا کند:

"تیم نمایش خیلی خوبی داشت و فکر نمی کنم که مستحق این شکست بودیم. ما در نیمه اول اجازه هیچ کاری را به آنها ندادیم و شوت های خطرناک زیادی را از پشت محوطه جریمه روانه دروازه حریف کردیم که البته دقت کافی را نداشتند. من فکر می کنم تیم انگیزه زیادی برای پیروزی در این بازی داشت ولی ناخودآگاه به این فکر می کرد که تساوی در این بازی بی فایده است و همین باعث شد که تمرکز خود را از دست بدهد در حالی که حتی یک امتیاز هم برای بالا رفتن در جدول کافی بود. ما واقعا ناراحت هستیم چون مستحق این شکست نبودیم و این چهارمین پنالتی تعیین کننده ای بود که ما در این فصل از دست دادیم. به تیم ورونا تبریک می گویم ولی ما امروز شانس نداشتیم و نتوانستیم از فرصت های ایجاد شده برای گلزنی استفاده کنیم."

"امیدوارم مشکل جدی برای باباکار پیش نیامده باشد ولی زانوی او آسیب دیده است. ظاهرا بد شانسی هرگز ما را رها نخواهد کرد. اعتراض هواداران؟ ما این انتقادات را می پذیریم ولی به نظر من تیم مستحق این اعتراض ها نیست. لاتزاری؟ من واقعا برای او خوشحالم. او با صلابت و تداوم بسیار خوبی تمرین کرده و شایسته این فرصت بود و فکر می کنم یکی از بهترین بازیکنان حاضر در زمین بود. جیلاردینو؟ هنوز هم یکی از بهترین مهاجمان حاضر در محوطه جریمه است و در این بازی نیز عالی کار کرد. تغییرات زیاد؟ اگر بازی را آنالیز کنیم متوجه می شویم که تیم نمایش بسیار خوبی داشت و از نظر من این بازیکنان برای این دیدار بهترین ها بودند. البته زمانی که تیم نتیجه نمی گیرد، تفکرات من مقصر اصلی می باشند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :