اخبار :: اخبار باشگاه

فصل برای خوما باباکار به پایان رسید

2263 شماره اطلاع نامه : فصل برای خوما باباکار به پایان رسید 1394/02/02 فصل برای خوما باباکار به پایان رسید اخبار باشگاه :: اخبار فصل برای خوما باباکار به پایان رسید
فصل برای خوما باباکار به پایان رسید

فصل برای خوما باباکار به پایان رسید

کادر پزشکی باشگاه فیورنتینا اعلام کرد که خوما باباکار ستاره سنگالی این تیم به دلیل آسیب دیدگی برای حداقل 1 ماه دور از میادین خواهد بود و این به منزله اتمام فصل برای این بازیکن جوان می باشد.

ستاره جوان تیم فیورنتینا که در بازی هفته گذشته ویولا برابر دینامو کیف گل سرنوشت سازی را به ثمر رساند، در دیدار مقابل ورونا در نیمه دوم وارد میدان شد ولی دقایقی بعد در برخورد با مدافع حریف، دچار مصدومیت از ناحیه داخلی رباط پای راست خود شد. بر اساس اعلام کادر پزشکی ویولا، دوران درمان و ریکاوری این بازیکن بین 4 تا 6 هفته خواهد بود و بدین ترتیب رقابت های این فصل برای باباکار در همین جا به پایان خواهد رسید.

این مصدومیت در حالی رخ داده که مونتلا هنوز برناردسکی و روسی را نیز به طور کامل در اختیار نگرفته و با کمبود بازیکن در فاز تهاجمی خود به خصوص در رقابت های لیگ اروپا روبرو می باشد. خواکین، گومز، صلاح و ایلیچیچ تنها داشته های مونتلا برای اروپا هستند. البته برنا برای تیم زیر 21 ساله های ایتالیا بازی کرده و به زودی به شرایط ایده آل برای بازی کردن باز خواهد گشت ولی زمان برگشت روسی همچنان نامعلوم می باشد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :