اخبار :: اخبار باشگاه

انتقاد از بازیکنان درست نیست ؛ از اشتباهات درس گرفته ایم

2264 شماره اطلاع نامه : انتقاد از بازیکنان درست نیست ؛ از اشتباهات درس گرفته ایم 1394/02/02 انتقاد از بازیکنان درست نیست ؛ از اشتباهات درس گرفته ایم اخبار باشگاه :: اخبار انتقاد از بازیکنان درست نیست ؛ از اشتباهات درس گرفته ایم
انتقاد از بازیکنان درست نیست ؛ از اشتباهات درس گرفته ایم

انتقاد از بازیکنان درست نیست ؛ از اشتباهات درس گرفته ایم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه دویستمین بازی خود به عنوان یک مربی، اعلام کرد شاگردانش باید با ارائه یک شخصیت کامل فقط برای پیروزی به مصاف دینامو کیف بروند.

دو تیم فیورنتینا و دینامو کیف در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ اروپا در آرتمیو فرانکی به مصاف هم خواهند رفت. این در حالی است که ویولا در هفته های اخیر نتایج مطلوبی کسب نکرده و مورد انتقاد شدید هواداران خود نیز قرار گرفته ولی مونتلا از طرفداران تیم خواسته تا همچنان به حمایت از تیم بپردازند:

"تمامی تجربیات برای یادگیری مفید هستند و با توجه درسی که از اتفاقات گذشته گرفته ایم، می دانیم که تساوی خارج از خانه ارزش بسیار کمی برای ما دارد و باید سعی کنیم در این بازی نیز با شخصیت اصلی خود وارد میدان شویم. دینامو یک تیم فیزیکی است و ما باید هم از نظر فیزیکی و هم از نظر تکنیکی عالی باشیم. برای باباکار واقعا متاسفم. او یک سرمایه ارزشمند برای تیم ما بود ولی در مورد پیچ خوردن پا هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم. ماریو گومز تلاش خیلی زیادی برای تیم می کند. ما از او انتظار گل های زیادی داریم ولی او همیشه سعی دارد در جریان بازی فعال باشد."

"پیزارو؟ او با تیم تمرین کرده و در وضعیت خوبی قرار دارد ولی هنوز در مورد بازی کردن از ابتدا تصمیم نگرفته ام. من باید حتی احتمال رفتن بازی به وقت اضافه را نیز در نظر داشته باشم. پنالتی های تیم؟ پیش از این می گفتید که دیامانتی باید ضربات پنالتی را بزند و حالا او نیز ناموفق بوده است. ما پنالتی زن های زیادی داریم که گونزالو هم یکی از آنهاست. ما تا اینجا تیم هایی مثل تاتنهام را حذف کرده ایم و با وجود مصدومیت های اجتناب ناپذیری که داشتیم، بازی در سه جام باعث شد که در سری آ چیز های زیادی را از دست بدهیم."

"در جام حذفی نیز در برابر یوونتوس که بر فوتبال ایتالیا حکمرانی می کند شکست خوردیم. بازی ما در برابر ورونا بر طبق آمار یکی از یک طرفه ترین بازی های این فصل بود ولی ما در یک ضد حمله شکست خوردیم. من نمی توانم اعتراض هواداران به بازیکنان را قبول کنم چون آنها تمام توان خود را به نمایش می گذارند و این اعتراض ها منصفانه نیست، این موضوع واقعا من را عصبانی می کند. ما به حمایت هواداران در روز های شادی و ناراحتی نیاز داریم."

"آینده کاری؟ من می خواهم در فلورانس بمانم و زمانی که احساس کنم نمی خواهم مربی ویولا باشم، سران باشگاه اولین افرادی هستند که از این موضوع مطلع خواهند شد. من به محض اینکه بدانم نمی توانم کاری برای تیم انجام دهم، سپس از تیم جدا خواهم شد. دویستمین بازی به عنوان مربی؟ من این را نمی دانستم. این یک افتخار بزرگ برای من می باشد و شاید به این معنی است که از این به بعد در صورت اشتباه کردن، نمی توانم در مورد بی تجربه بودنم صحبت کنم."
 

نظر و نقد های کاربران
1139nila
1394/02/03 - 23:50

ایشالا امشب این دویستمین مربی گری با خوشی همراه میشه و اون شکست نامردی به یووه و افت کردن بعدش فراموش میشه و روند خوب از سر گرفته میشه♥

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :