اخبار :: اخبار باشگاه

قرعه سخت ویولا در لیگ اروپا ؛ سویا آخرین رقیب در راه رسیدن به فینال

2267 شماره اطلاع نامه : قرعه سخت ویولا در لیگ اروپا ؛ سویا آخرین رقیب در راه رسیدن به فینال 1394/02/04 قرعه سخت ویولا در لیگ اروپا ؛ سویا آخرین رقیب در راه رسیدن به فینال اخبار باشگاه :: اخبار قرعه سخت ویولا در لیگ اروپا ؛ سویا آخرین رقیب در راه رسیدن به فینال
قرعه سخت ویولا در لیگ اروپا ؛ سویا آخرین رقیب در راه رسیدن به فینال

قرعه سخت ویولا در لیگ اروپا ؛ سویا آخرین رقیب در راه رسیدن به فینال

با انجام قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا در شهر نیون مشخص شد که تیم فیورنتینا برای صعود به فینال این رقابت ها باید تیم قدرتمند سویا اسپانیا را از پیش رو بردارد.

امروز در شهر نیون قرعه کشی مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ اروپا و لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد تا تیم های ایتالیایی حاضر در این مسابقات رقبای بعدی خود را بشناسند. بدین ترتیب تیم فیورنتینا باید ابتدا در اسپانیا با قهرمان فصل پیش لیگ اروپا بازی کند و سپس در فلورانس از این تیم قدرتمند پذیرایی خواهد کرد.
 
در دیگر دیدار این مرحله نیز تیم ناپولی ایتالیا با دنیپرو دنیپروپتروفسک اوکراین بازی می کند تا دیگر فینالیست این مسابقات را مشخص کنند. تیم یوونتوس دیگر نماینده ایتالیا در اروپا نیز برای صعود به فینال لیگ قهرمانان باید به مصاف قهرمان فصل گذشته یعنی رئال مادرید برود. در دیگر بازی نیز بارسلونا با بایرن روبرو می شود.


لیگ اروپا:

فیورنتینا - سویا

ناپولی- دنیپرو

 

لیگ قهرمانان:

یوونتوس - رئال

بارسلونا - بایرن
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :