اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 4 اردیبهشت)

2268 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 4 اردیبهشت) 1394/02/04 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 4 اردیبهشت) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 4 اردیبهشت)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 4 اردیبهشت)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 4 اردیبهشت)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

بازتاب پیروزی برابر دینامو ؛ مصاحبه مربیان فیورنتینا و سویا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

19- نظرات مونتلا درباره رویارویی با سویا: "خوشحالم که به ناپولی برخورد نکردیم. سویا قهرمان این مسابقات و شانس اول قهرمانی امسال است ولی ما هم برای رسیدن به این مرحله تیم های قدرتمندی را شکست داده ایم. آنها نیز با تجربه ای که دارند شایسته حضور در این مرحله بوده اند. ما هر کاری برای صعود به فینال می کنیم."

18- صحبت های یونای امری مربی تیم سویا: "فیورنتینا یک تیم تاریخی است که روند خوبی در اروپا داشته است. آنها بازیکنان بزرگی دارند و اسپانیایی هایی مثل آلونسو، والرو و خواکین را در ترکیب می بینند. دو بازی بسیار هیجان انگیز خواهیم داشت و امیدوارم تا پایان از آن لذت ببریم."

17- صحبت های ساندرو منکوچی: "اگر همه چیز به خوبی پیش برود، ناپولی را در فینال ملاقات خواهیم کرد. خوشحالیم که توانایی رقابت با تیمی مثل سویا را داریم. فکر می کنم مونتلا و صلاح هر دو به طور حتم فصل آینده نیز در فلورانس بمانند."

16- صحبت های خوزه رامون رودریگز نماینده باشگاه سویا: "بازی بسیار سختی با فیورنتینا خواهیم داشت ولی ما می خواهیم یک بار دیگر شانس خود را برای کسب عنوان قهرمانی امتحان کنیم."

15- میکا ریچاردز که در بازی شب گذشته غایب بود، در صفحه شخصی خود ضمن تبریک به هم تیمی هایش، اعلام کرده به دلیل مصدومیت در آخرین لحظات بازی با دینامو را از دست داده است.

14- در مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ اروپا، ساندرو منکوچی به عنوان نماینده ویولا حاضر شده بود. ضمن اینکه مارتین یورگنسن بازیکن سابق فیورنتینا نیز به عنوان نماینده جدید این باشگاه در نیون حاضر شده بود. یورگنسن در مصاحبه ای کوتاه گفت: "سویا با توجه به تجربه بیشتری که دارد از شانس بیشتری نیز برخوردار است ولی ما تلاش خود را خواهیم کرد و می توانیم از مزیت بازی برگشت در خانه بهترین استفاده را ببریم."

13- روزنامه بیلد چاپ آلمان به بررسی عملکرد ماریو گومز در دیدار برابر دینامو پرداخته و مدعی شده با تکرار چنین بازی های درخشانی از سوی گومز، ویولا می تواند رویای کسب عنوان قهرمانی را در سر داشته باشد.

12- بررسی صحنه های حساس داوری بازی با دینامو کیف نشان داد که اخراج جرمین لنز به دلیل برخورد کوچکی که با گونزالو داشته کمی سخت گیرانه بوده ولی این به منزله خطای پنالتی برای دینامو نمی باشد. ضمن اینکه لحظه برخورد توپ صلاح با دست مدافع حریف نیز خطای هند بوده و داور می بایست یک پنالتی برای فیورنتینا اعلام می کرد.

11- رسانه های فوتبال ایتالیا امروز به تمجید از عملکرد عالی تیم فیورنتینا و درخشش ماریو گومز در پیروزی برابر دینامو کیف پرداخته اند. برنامه های وینچنزو مونتلا برای این دیدار نیز یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که مورد بررسی دقیق محافل ورزشی قرار گرفته است.

10- نظرات دانیله پراده: "وقتی به این خوبی و تهاجمی بازی می کنیم، حتی احتمال شکست خوردن نیز وجود دارد، مانند اتفاقی که برابر ورونا رخ داد. به مربی و بازیکنان تبریک می گویم و هوادارانی که مطابق انتظار در کنار تیم بودند. پیزارو یک بازیکن خاص است. ما یک تیم قدرتمند هستیم و توانایی رقابت با هر تیمی را داریم."

9- صحبت های مارکوس آلونسو: "بازی فوق العاده خوبی بود و از باشگاه که در تمامی این روز های سخت کنار تیم بود تشکر می کنم. همه رقیبان سخت هستند ولی ما می توانیم با هر تیمی مبارزه کنیم. من می خواهم در فیورنتینا بمانم و به طور حتم سال آینده نیز برای همین لباس بازی خواهم کرد."

8- صحبت های آندره آ دلاواله: "ما برای هواداران خیلی خوشحالیم. وقتی که تیم به این شکل بازی کند هر تیمی را می توانیم شکست دهیم. برای ماریو و وارگاس هم خوشحالم و امیدوارم بتوانیم ناپولی را در فینال ملاقات کنیم."

7- مصاحبه سرگی ربروف مربی تیم دینامو کیف: "من با لنز صحبت کردم و او گفت که مدافع فیورنتینا با پای او برخوردی داشته، پس به نظرم اخراجش صحیح نبود. به هر صورت به بازیکتانم برای نمایشی که برابر تیم فوق العاده قدرتمندی چون فیورنتینا تبریک می گویم."

6- صحبت های دیگو دلاواله: "یک شب بزرگ برای ما بود و من یک حمایت عالی را از سوی هواداران دیدم که این باعث رضایت همه ما می شود. فیورنتینا یک تیم قدرتمند است که از هیچ تیمی نمی ترسد. من برای تیم آرزوی موفقیت دارم. آنها یک تیم واقعی با دل های بزرگ هستند. امشب فوق العاده بود و می دانم که این بازیکنان برای مردم شهر بازی کردند."

5- داریو ناردلا شهردار فلورانس نیز پس از درخشش ویولا در لیگ اروپا، در صفحه شخصی خود به تمجید از عملکرد شاگردان مونتلا پرداخته و به آنها برای این دست آورد مهم تبریک گفته است.

4- بازیکنان تیم فیورنتینا پس از پیروزی ارزشمند برابر دینامو کیف برای دقایق طولانی در زمین مانده و شادی خود را با هواداران تقسیم کردند. به نظر می رسد این برد باعث آشتی دوباره هواداران با تیم باشد.

3- صحبت های ماریو گومز: "بازی بسیار سختی بود و به دلیل اینکه تجربه زیادی برای چنین رقابت هایی نداشتیم، پیروزی ارزشمندی برای ما بود. ما این برد را به هواداران هدیه می کنیم و همه بازیکنان 100% توان خود را به نمایش گذاشتند. برای گلی که زدم خدا را شکر می کنم چون چند دقیقه قبل از آن یک فرصت خوب را از دست داده بودم. متاسفانه از جام حذفی کنار رفتیم ولی هنوز این جام را داریم."

2- خوما باباکار، جوزپه روسی، الساندرو دیامانتی، آلبرتو جیلاردینو و همسر ماریو گومز نیز بازی برابر دینامو کیف را از روی سکو های آرتمیو فرانکی دنبال کردند. ضمن اینکه حضور دیگو دلاواله نیز یکی از اصلی ترین موضوعات بازی شب گذشته بود.

1- بازی شب گذشته فیورنتینا و دینامو مسکو میهمان های ویژه ای داشت. از فرانکو بالدینی و برایدا تا روبرتو مانچینی و پیرو اوسیلیو گرفته تا والنتینو آنجلونی مدیر ورزشی جدید تیم برای فصل آینده که همگی به آرتمیو فرانکی آمده بودند.
 

نظر و نقد های کاربران
1142علی ویولا
1394/02/04 - 21:24

به امید صعود به فینال یورو لیگ
دست بر و بچه ها گرم

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :