اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 5 اردیبهشت)

2269 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 5 اردیبهشت) 1394/02/05 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 5 اردیبهشت) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 5 اردیبهشت)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 5 اردیبهشت)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 5 اردیبهشت)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

حواشی پیرامون نبرد با سویا ؛ قرارداد باباکار آماده است

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


13- پس از پیروزی تیم فیورنتینا در برابر دینامو کیف، حالا به نظر می رسد مونتلا بار دیگر به تغییرات زیاد در ترکیب تیم فکر می کند. ریچاردز، باسانتا، پاسکوال، بادلی، آکوییلانی، جیلادرینو و دیامانتی بازیکنانی هستند که می توانند در این مسابقه از ابتدا به میدان بروند تا ستارگان اصلی ویولا کمی استراحت کنند.

12- تیم کالیاری رقیب بعدی ویولا در سری آ که پس از استعفای زدنک زمن شرایط مناسبی ندارد، به احتمال زیاد در برابر فیورنتینا با روش و ترکیبی متفاوت حاضر خواهد شد.

11- تیم فیورنتینا تا به اینجای کار حدود 3.6 میلیون از رقابت های لیگ اروپا بدست آورده و با توجه به برگزاری دو دیدار در نیمه نهایی، 1 میلیون دیگر نیز به آن اضافه خواهد شد. در صورت صعود به فینال نیز 8 میلیون به حساب باشگاه واریز می شود و 5 میلیون نیز می تواند از کسب عنوان قهرمانی بدست آید که با توجه به حضور تیم قهرمان در رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان، 40 میلیون نیز از حضور در لیگ قهرمانان نصیب تیم قهرمان خواهد شد.

10- تیم های فیورنتینا و ناپولی از فدراسیون فوتبال ایتالیا درخواست کرده اند در صورت امکان، بازی های آنها در سری آ که پس از بازی رفت لیگ اروپا در خارج از خانه برگزار می شود، یک روز به تعویق بیافتد تا آنها توانایی لازم برای حضور در هر دو جام را داشته باشند. هنوز جوابی در مورد این خواسته منتشر نشده است.

9- آندره آ دی آمیکو مدیر برنامه آلبرتو آکوییلانی: "برای تمدید قرارداد زود است و در حال کار بر روی آن هستیم. در زمان لازم صحبت های مناسب را با تمامی باشگاه های خواهان این بازیکن، از جمله فیورنتینا خواهیم داشت. رم؟ صحبت هایی بوده ولی در حال حاضر فقط شایعه است."

8- رسانه های کشور یونان گزارش داده اند که تیم فیورنتینا علاقه زیادی نسبت به جذب پیتیم کاسامی هافبک تیم الیمپیاکوس دارد. این بازیکن که سابقه موفقی در پالرمو داشته، می تواند بار دیگر به سری آ باز گردد.

7- گاتزتا دلو اسپورت نگاه متفاوتی به ترکیب تیم فیورنتینا داشته و معتقد است زمانی که ویولا با بازیکنان پر سن و سال تر و با تجربه تر خود در میدان حاضر می شود، نتایج بهتری کسب می کند. پیزارو، خواکین، گونزالو، والرو، ماتی، گومز، آکوییلانی، پاسکوال، باسانتا و وارگاس بازیکنانی هستند که بیشتر از 29 سال داشته و زیاد در ترکیب تیم حاضر می شوند.

6- به نظر می رسد حدود 4000 بلیط برای هواداران تیم فیورنتینا جهت حضور در ورزشگاه تیم سویا برای بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا در نظر گرفته شده است.

5- کوریره فیورنتینو از نبرد فیورنتینا با سویا با عنوان "حضور اسپانیایی ترین تیم ایتالیا در اسپانیا" یاد کرده است. ویولا که بیش از هر تیم دیگری در ایتالیا سبک بازی اسپانیایی دارد، حالا باید در برابر یک رقیب اسپانیایی نیز قرار بگیرد.

4- تیم سویا رقیب بعدی ویولا در لیگ اروپا، در این فصل رقابت های لیگ اسپانیا در بازی های خانگی حتی از تیم های بارسلونا و رئال مادرید نیز عملکرد بهتری داشته و هنوز شکست نخورده است. بدین ترتیب کار فیورنتینا برای کسب نتیجه در ورزشگاه رامون سانچز پیزخوان بسیار سخت می باشد.

3- صحبت های محمد صلاح: "فیورنتینا امروز قدرتمند تر از گذشته است. من از حضور در این تیم خوشحالم و امیدوارم به فینال لیگ اروپا برویم. مورینیو یکی از بهترین مربیان دنیاست و چلسی نیز یکی از بهترین باشگاه ها می باشد ولی من از بودن در فیورنتینا رضایت دارم و در حال حاضر فقط به رسیدن به فینال لیگ اروپا فکر می کنم."

2- به نظر می رسد کار توافق برای تمدید قرارداد خوما باباکار نهایی شده و این بازیکن به زودی قراردادی جدید تا سال 2020 با ویولا امضا خواهد کرد. دستمزد این بازیکن 1 میلیون می باشد ولی هنوز توافقی برای وجود یا عدم وجود مبلغ فسخ قرارداد صورت نپذیرفته است.

1- صحبت های خواکین سانچز: "سویا رقیب بسیار سختی خواهد بود ولی از بازگشت به اسپانیا خوشحالم. برای قهرمانی در لیگ اروپا باید انگیزه و تلاش فراوان داشته باشیم. پدر من یک هوادار سویا است و مطمئنا با شکست این تیم قلب او را خواهم شکست ولی با این حال ما فقط به فینال فکر می کنیم. خیلی زود است درباره آینده صحبت کنیم و من هنوز با هیچ کس مذاکره ای نداشته ام."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :