اخبار :: اخبار باشگاه

علاقه ای به رتبه تیم در سری آ ندارم

2270 شماره اطلاع نامه : علاقه ای به رتبه تیم در سری آ ندارم 1394/02/05 علاقه ای به رتبه تیم در سری آ ندارم اخبار باشگاه :: اخبار علاقه ای به رتبه تیم در سری آ ندارم
علاقه ای به رتبه تیم در سری آ ندارم

علاقه ای به رتبه تیم در سری آ ندارم

وینچنزو مونتلا از حضور تیمش در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا بسیار خوشحال است اما عنوان کرده هنوز فرصت زیادی تا دیدار با سویا باقی مانده و حالا زمان بهبود رتبه تیم در جدول رده بندی سری آ می باشد.

بر اساس قرعه کشی رقابت های لیگ اروپا، مشخص شد که تیم فیورنتینا باید در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم قدرتمند سویا برود ولی مونتلا در آستانه دیدار با کالیاری اعلام کرده علاقه ای به صحبت در مورد بازی با سویا نداشته و اولویت اصلی تیم در حال حاضر بالا رفتن در جدول سری آ می باشد:

"تمرکز ما در حال حاضر باید به طور کامل فقط معطوف شکست دادن کالیاری باشد. آنها وضعیت خوبی در جدول ندارند پس انگیزه زیادی برای پیروزی خواهند داشت. هنوز چند بازی پیش از رویارویی با سویا در پیش داریم و فرصت کافی برای آن خواهیم داشت ولی در حال حاضر من اصلا علاقه ای به حضور در رتبه ششم جدول ندارم. ما باید انگیزه ها و دلایل زیادی برای بالا رفتن در جدول داشته باشیم. به طور مثال با حضور در رتبه ششم، نمی توانیم به طور مستقیم به اروپا برویم و تور تابستانی ما از بین خواهد رفت. پس فعلا باید به سری آ فکر کنیم و سپس لیگ اروپا را در نظر می گیریم."

"در بازی برابر دنیپرو تیم بسیار منسجم تری را در میدان دیدم ولی باید روی ضربات آخر کار کنیم. همه ما برای بهتر شدن تمرین می کنیم و بردن این فرصت را به ما می دهد که بسیار بهتر و سریع تر برای بازی بعدی آماده شویم. تغییرات زیاد؟ من به طور حتم باز هم این کار را انجام خواهم داد. این لازم بود که برای داشتن تیمی سرحال در برابر دینامو، به بازیکنانی دیگر میدان بدهیم و شکست مقابل ورونا فقط به دلیل اشتباهات ما بود. من در برابر کالیاری نیز بار دیگر تغییراتی زیاد در ترکیب خواهم داشت اما نمی توانم از آنها نام ببرم. جیلادرینو بازی بسیار خوبی برابر ورونا داشت و با توجه به وضعیتی که دارد می تواند از ابتدا به میدان برود."

"جالوکا فستا؟ او مربی جدید کالیاری است و ما اطلاعات بسیار کمی از او و روش بازی تیمش در اختیار داریم.  ریچاردز؟ او برای بازی پنجشنبه آماده نبود ولی حالا خوب شده و شرایط بازی کردن را دارد. نتو و تاتا؟ تاتا خیلی بهتر شده ولی هنوز 100% نیست. با این حال مشکلی نداشته و می تواند در کنار تیم باشد. روسی؟ واقعیت این است که هنوز با تیم تمرین نکرده است. او از نظر فیزیکی بهتر است ولی نمی دانم که چه زمانی به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد. آماده شدن او زمان می برد. برناردسکی؟ او هم بهتر شده ولی هنوز کاملا آماده نیست. او برای چند هفته با تیم تمرین کرد و با تیم جوانان نیز بازی کرده است."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :