اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 1-3 کالیاری ؛ ادامه روند نزولی ویولا در سری آ

2271 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 1-3 کالیاری ؛ ادامه روند نزولی ویولا در سری آ 1394/02/06 فیورنتینا 1-3 کالیاری ؛ ادامه روند نزولی ویولا در سری آ اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 1-3 کالیاری ؛ ادامه روند نزولی ویولا در سری آ
فیورنتینا 1-3 کالیاری ؛ ادامه روند نزولی ویولا در سری آ

فیورنتینا 1-3 کالیاری ؛ ادامه روند نزولی ویولا در سری آ

فیورنتینا 1-3 کالیاری

گل ها:

آلبرتو جیلاردینو (74)
دویه کوپ (59 و 7) - دیگو فاریاس (3+90)

تیم فیورنتینا با پذیرش شکست سنگین خانگی در برابر تیم انتهای جدولی کالیاری که با یک نمایش پر نوسان همراه بود، به روند نزولی خود در رقابت های سری آ ادامه داد.

شکست های اخیر ویولا در سری آ باعث اعتراض شدید هواداران شده بود ولی پیروزی ارزشمند برابر دینامو کیف در لیگ اروپا به این انتقاد ها پایان داده بود تا اینکه امروز بار دیگر فیورنتینا با ارائه یک نمایش بسیار پر فراز و نشیب و در میان تشویق و اعتراض هواداران، تن به یک شکست سنگین خانگی دیگر داد. هواداران ویولا در ابتدا تیمشان را تشویق کردند ولی پس از نمایش ضعیف تیم اعتراض ها شروع شد و بار دیگر با حملات تیم و به خصوص گل جیلاردینو، حمایت فوق العاده از سوی تماشاچی های حاضر در ورزشگاه شکل گرفت، اما در هر صورت ویولا شکست خورد.

وینچنزو مونتلا برای این دیدار روسی، برناردسکی، ریچاردز، لوپاتلی، لتزرینی و باباکار را در اختیار نداشت ولی فقط به چند تن از ستارگان خود مثل ساویچ، پیزارو، والرو و صلاح بازی داده بود. نتو نیز بار دیگر بالاتر از تاتاروزانو درون دروازه قرار گرفت و کاپیتان پاسکوال و آلبرتو جیلاردینو هم از اولین دقیق شانس بازی کردن را بدست آوردند. در سمت مقابل جانلوکا فستا در اولین بازی خود به عنوان مربی کالیاری، بازیکنانی نظیر کونتی، کاسو و سائو را روی نیمکت قرار داده و از برکیچ، اکدال، دسنا و فاریاس در ترکیب خود بهره می برد.

حدود 30 دقیقه طول کشید تا ویولا در این بازی مطابق معمول نبض کار را در اختیار بگیرد و در این مدت گل زود هنگام کوپ و 3 حمله خطرناک تیم کالیاری نکات اصلی این نبرد بودند. حملاتی که همگی از اشتباهات عجیب و پر تکرار بازیکنان در خط دفاعی ایجاد شده بودند. اما همانند بازی های قبلی، بار دیگر ضعف در زدن ضربات آخر و گلزنی اصلی ترین مشکل در فاز تهاجمی به شمار می رفت و همین موضوع باعث شد تا بنفش پوشان موقعیت های بسیار زیادی را به راحتی از دست داده و نتوانند بازی را به تساوی بکشانند.

در نیمه دوم شرایط با ورود خوان وارگاس به میدان تغییر کرد و این بازیکن بر خلاف دیامانتی، عملکردی فوق العاده عالی داشته و موجبات چند حمله را فراهم کرد. با این حال همچنان ضد حملات سریع و خطرناک کالیاری با ضعف مدافعین روبرو می شد تا جایی که روی یکی از این حرکات، کوپ موفق شد در میان 4 مدافع به راحتی گلزنی کند. خواکین به جای والرو به میدان رفت و حملات گسترده شد ولی همچنان موقعیت ها به سادگی از دست می رفتند. در نهایت جیلا موفق شد روی یک ارسال اولین گل خود برای ویولا را به ثمر برساند.

ورود گومز به جای پاسکوال نیز ثمری نداشت و مطابق انتظار سانتر های دقیق و عالی وارگاس در این بازی بدون ضربه به چارچوب از دست می رفتند. در آخرین ثانیه های بازی هم دیگو فاریاس به تنهایی خواکین و تومویچ را از پیش رو برداشت و با ضربه ای دقیق توپ را از بین پا های ساویچ وارد دروازه کرد. با این نتیجه، وضعیت ویولا در جدول خطرناک تر شده و نه تنها از فرصت کم کردن اختلاف با تیم های بالای جدول استفاده ای نشد، بلکه تیم های پایین تر نیز به فاصله 2 امتیازی فیورنتینا رسیدند. بازی بعدی تیم در میانه همین هفته و در برابر تیم قدرتمند یوونتوس می باشد.


ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (3-3-4):

نتو (6) – تومویچ (4) – ساویچ (4) – باسانتا (5) – پاسکوال (6.5) – بادلی (5.5) – پیزارو (6.5) - والرو (5.5) – صلاح (5) – دیامانتی (5) – جیلاردینو (6) / وارگاس (7) – خواکین (6.5) – گومز (-) / مونتلا (5)
 

کالیاری (3-3-4):

برکیچ – پیزانو - چپیتلی – آولار (مورو) – دیاکتیه – پدرو (دونساه) – دسنا – اکدال – فاریاس – امپوکو – کوپ (سائو)
 

نظر و نقد های کاربران
1143مهمان
1394/02/07 - 01:17

كالياري خيلي فيزيكي و با انگيزه بازي كرد
اعتقاد دارم انگيزه ي ويولا در ليگ اروپا بالا هست

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :