اخبار :: اخبار باشگاه

از نظر عصبی ضعف داشتیم ؛ مستحق اعتراض هواداران هستیم

2272 شماره اطلاع نامه : از نظر عصبی ضعف داشتیم ؛ مستحق اعتراض هواداران هستیم 1394/02/07 از نظر عصبی ضعف داشتیم ؛ مستحق اعتراض هواداران هستیم اخبار باشگاه :: اخبار از نظر عصبی ضعف داشتیم ؛ مستحق اعتراض هواداران هستیم
از نظر عصبی ضعف داشتیم ؛ مستحق اعتراض هواداران هستیم

از نظر عصبی ضعف داشتیم ؛ مستحق اعتراض هواداران هستیم

وینچنزو مونتلا پس از شکستی دیگر در سری آ سرانجام پذیرفت که اعتراض هواداران نسبت به عملکرد تیم درست می باشد ولی باید در بازی با یوونتوس به مسیر پیروزی بازگردند.

شکست سنگین 1-3 در برابر تیم انتهای جدولی کالیاری در آرتمیو فرانکی برای هواداران ویولا بسیار تلخ بود، به طوری که با وجود حمایت خود از تیم در دقایق زیادی از مسابقه، در پایان بازی برای مدتی به سوت زدن و هو کردن بازیکنان مشغول شدند. مونتلا معتقد است این بار حق با هواداران می باشد:

"ما امروز کمبود نیروی عصبی داشتیم و بازیکنان تمرکز لازم را نداشتند. بازی مقابل دینامو تمام انرژی جسمی و ذهنی ما را گرفت و نتوانستیم نمایشی مشابه آن بازی داشته باشیم به همین دلیل تیم امروز را دوست نداشتم. ما خیلی بی نظم بودیم که من نیز مقصر هستم ولی اتحاد خود را حفظ کرده ایم البته با این حال تیم به سختی تلاش کرد ولی هرگز نتوانست تمرکز و انگیزه لازم خود را حفظ کند. حالا کار ما برای حفظ رتبه ششم جدول و رسیدن به اروپا هم سخت شد. به یک پیروزی خیلی نیاز داشتیم ولی باید این شکست را قبول کرده و اعتماد به نفس خود را از دست ندهیم. باید آرام بوده و بدانیم که خیلی بهتر از این می توانیم بازی کنیم."

"اعتراض هواداران؟ بر خلاف دفعه قبلی، این بار حق با هواداران است. ما اصلا نمایش خوبی نداشتیم و حالا باید تلاش کنیم برای بازی بعدی این اعتراض ها را به تشویق تبدیل کنیم. اردوی اجباری؟ نه فکر نمی کنم به آن نیاز داشته باشیم. سبک بازی ما به گونه ای است که نیاز داریم توپ را در اختیار داشته و در تمامی دقایق بازی متمرکز باشیم. ما فوتبال خودمان را به خوبی بازی می کنیم ولی در کسب نتیجه موفق نیستیم که باید آن را نیز برطرف کنیم. بازی با یوونتوس؟ پس از سه شکست پیاپی در هفته های گذشته، باید در بازی بعدی مسیر را تغییر دهیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :