اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا خواستار یک تیم با شهامت و سر سخت در برابر یوونتوس

2274 شماره اطلاع نامه : مونتلا خواستار یک تیم با شهامت و سر سخت در برابر یوونتوس 1394/02/08 مونتلا خواستار یک تیم با شهامت و سر سخت در برابر یوونتوس اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا خواستار یک تیم با شهامت و سر سخت در برابر یوونتوس
مونتلا خواستار یک تیم با شهامت و سر سخت در برابر یوونتوس

مونتلا خواستار یک تیم با شهامت و سر سخت در برابر یوونتوس

وینچنزو مونتلا ابراز امیدواری کرد در دیدار حساس مقابل یوونتوس یک فیورنتینای سر سخت و با شهامت را در میدان ببیند و تیمش بتواند رقیب دیرینه را شکست دهد.

دو تیم یوونتوس و فیورنتینا فردا شب در حالی در رقابت های سری آ به مصاف هم خواهند رفت، که هر دو تیم در هفته گذشته متحمل شکست شده اند. بدین ترتیب این بازی به غیر از حساسیت های همیشگی خود، از اهمیت بسیار زیادی برای هر دو تیم برخوردار است:

"شکست جام حذفی برابر یوونتوس خیلی تلخ بود و واقعا نا امید شدیم ولی می دانیم که یوونتوس چه تیم قدرتمندی است. برای بازی فردا باید انگیزه و شهامت لازم را داشته و سعی کنیم بهتر از یوونتوس باشیم. انتظار یک بازی بسیار سخت را دارم، در برابر تیمی که 3 سال پیاپی قهرمان شده و در آستانه چهارمین قهرمانی خود می باشد. با این حال ما باید به توانایی های خودمان اعتماد داشته باشیم. نمی دانم از بین ما و یوونتوس کدام تیم به دلیل شکست در هفته قبلی عصبانی تر می باشد ولی بازی بسیار مهمی داریم و باید هدف درستی برای آن داشته باشیم."

"مهم ترین چیز این است که فلسفه فوتبال خود را از دست ندهیم و من امیدوارم یک فیورنتینای سر سخت و با انگیزه را در مقابل یوونتوس ببینم. در برابر کالیاری نمایش خیلی بدی داشتیم و همه ما به خصوص من، باید مسئولیت آن را بپذیریم اما نگاه ما رو به جلو است و باید بار دیگر به همان تیمی تبدیل شویم که در این مدت اخیر بوده ایم. من فکر نمی کنم که یک اردوی شبانه روزی تمرینی برای تیم به عنوان تنبیه موثر باشد و ما باید از این ناراحتی و عصبانیتی که داریم برای بازی بعدی استفاده کنیم. روسی؟ ما کمبود او را حس می کنیم ولی صحبت در مورد آن بی فایده است."
 

نظر و نقد های کاربران
1144مهمان
1394/02/09 - 18:55

بايد انتقام بازي برگشت نيمه نهايي جام حذفي رو بگيريم

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :