اخبار :: اخبار بازی ها

یوونتوس 3-2 فیورنتینا ؛ ویولا بازی کرد، یوونتوس برنده شد

2275 شماره اطلاع نامه : یوونتوس 3-2 فیورنتینا ؛ ویولا بازی کرد، یوونتوس برنده شد 1394/02/09 یوونتوس 3-2 فیورنتینا ؛ ویولا بازی کرد، یوونتوس برنده شد اخبار بازی ها :: اخبار یوونتوس 3-2 فیورنتینا ؛ ویولا بازی کرد، یوونتوس برنده شد
یوونتوس 3-2 فیورنتینا ؛ ویولا بازی کرد، یوونتوس برنده شد

یوونتوس 3-2 فیورنتینا ؛ ویولا بازی کرد، یوونتوس برنده شد

یوونتوس 3-2 فیورنتینا

گل ها:

گونزالو رودریگز (پ 33) - یوزیپ ایلیچیچ (89)
فرناندو یورنته (36) - کارلوس توز (70 و 45)

در هفته سی و سوم رقابت های سری آ تیم فیورنتینا بار دیگر با وجود ارائه یک بازی بسیار خوب و تهاجمی در برابر رقیب قدرتمند خود یوونتوس، با نتیجه 3-2 شکست خود تا چهارمین باخت پیاپی را نیز تجربه کند.

در دیداری که ویولا دو پنالتی بدست آورد و باز هم یکی از آنها را از دست داد، یوونتوسی ها با استفاده از اشتباهات پر تعداد بنفش پوشان در کار های دفاعی، موفق شدند به یک پیروزی خانگی دست پیدا کنند. فیورنتینا که در سه دیدار قبلی خود در سری آ شکست خورده بود، با شکست در این بازی چهارمین باخت پیاپی را نیز تجربه کرد تا تیم مونتلا در بحرانی خطرناک فرو رود. البته مربی جوان ویولا این بار باید از نمایش تیمش در مجموع راضی باشد ولی در هر صورت این شکست هم به نتایج ضعیف فیورنتینا اضافه شد.

مکس الگری برای این دیدار ستارگانی چون پوگبا، رومولو، آساموا و کاسرس را در اختیار نداشت و بونوچی نیز محروم بود اما کارلوس توز و کلودیو مارکیزیو شرایط بازی کردن را بدست آورده بودند. با این حال ویدال روی نیمکت نشسته بود تا استورارو شانس بازی کردن پیدا کند. در سمت مقابل وینچنزو مونتلا با ترکیبی از 26 بازیکن راهی تورین شده بود که در این میان ریچاردز و برناردسکی نیز حضور داشتند، هر چند که در میدان حاضر نشدند. پیزارو و والرو هم روی نیمکت نشستند تا مثلث آکوییلانی، بادلی و ماتی در خط میانی شکل گیرد. روسی، لتزرینی و لوپاتلی نیز مصدومان تیم بودند.

در نیمه اول دو تیم نمایش تقریبا برابری را ارائه کردند اما این ویولا بود که عطش بیشتری برای گلزنی از خود نشان می داد. با این حال موقعیت گلزنی خاصی ایجاد نشد تا زمانی که خواکین توسط پیرلو درون محوطه جریمه سرنگون شد. ضربه پنالتی را گونزالو به گل تبدیل کرد تا اولین گل ویولا در این فصل از یک ضربه پنالتی در سری آ باشد. این خوشحالی دوام زیادی نداشت چرا که روی اشتباه مدافعین و نتو، یک ضربه ایستگاهی برای یووه شکل گرفت و با سانتر پیرلو، این یورنته بود که گلزنی کرد. در آخرین ثانیه های نیمه اول نیز کارلوس توز روی سانتر زیبای پاتریس اورا با ضربه سر دروازه را باز کرد.

نیمه دوم به طور کامل در اختیار شاگردان مونتلا بود و یوونتوس به غیر از گل توز، هیچ حرکت تهاجمی قابل توجهی نداشت. با این وجود حملات ویولا نیز راه به جایی نداشت و حتی پنالتی دیگر تیم که باز هم با حرکت زیبای خواکین بدست آمده بود توسط گونزالو از دست رفت تا توز با گل خود، هم وطنش را تنبیه کند. سپس در فاصله حدود 10 دقیقه، جیلا، والرو و ایلیچیچ به جای گومز، ماتی و صلاح به میدان رفتند و حملات تیم شکل جدی تری به خود گرفت اما همچنان عملکرد عالی دفاعی یوونتوس باعث می شد که حرکات خنثی شوند. در نهایت نیز ضربه ایستگاهی دیدنی ایلیچیچ فقط اختلاف را کمتر کرد.

در هر صورت تیم فیورنتینا با این نتیجه ضمن پذیرش چهارمین شکست پیاپی، به دلیل پیروزی تیم جنوا در برابر میلان، جای خود در رده ششم جدول را نیز پس از مدت ها بالا نشینی از دست داد تا حالا از رتبه صعود به اروپا نیز فاصله بگیرد. بازی بعدی ویولا در خانه برابر تیم انتهای جدولی چزنا خواهد بود که یکی از آخرین فرصت های بنفش پوشان برای بازگشت به مسیر پیروزی و رسیدن به رقابت های اروپایی فصل آینده می باشد. فلورانسی ها سپس باید برای بازی حساس با سویا در نیمه نهایی لیگ اروپا آماده شوند.
 

ترکیب تیم یوونتوس (2-1-3-4):

بوفون – لیختشتاینر – بارزالی – کیلینی – اورا – استورارو (پادوین) – پیرلو (ویدال) – مارکیزیو – پریرا (اوگبونا) – توز - یورنته


ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (2-5-3):

نتو (5.5) – ساویچ (4.5) – گونزالو (5.5) – باسانتا (5) – خواکین (7.5) – آکوییلانی (5.5) – بادلی (6) – ماتی (6) – آلونسو (6) – صلاح (6.5) – گومز (6) / جیلاردینو (5.5) – والرو (-) – ایلیچیچ (6.5) / مونتلا (5.5)
 

نظر و نقد های کاربران
1146مهمان
1394/02/10 - 02:26

فقط ميگم افسوس

1145مهمان
1394/02/10 - 01:04

دستورات و تفكرات تاكتيكي مونتلا، به طور كامل توسط بازيكنان اجرا نميشه

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :