اخبار :: اخبار باشگاه

رضایت مونتلا از نمایش تیم در برابر یوونتوس

2276 شماره اطلاع نامه : رضایت مونتلا از نمایش تیم در برابر یوونتوس 1394/02/10 رضایت مونتلا از نمایش تیم در برابر یوونتوس اخبار باشگاه :: اخبار رضایت مونتلا از نمایش تیم در برابر یوونتوس
رضایت مونتلا از نمایش تیم در برابر یوونتوس

رضایت مونتلا از نمایش تیم در برابر یوونتوس

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا با وجود شکست در برابر یوونتوس، از نمایش تیمش رضایت کامل داشته و مدعی شده با تکرار چنین بازی هایی، ویولا در این فصل می تواند کار های بزرگی را انجام دهد.

تیم فیورنتینا شب گذشته در چهارمین بازی پیاپی نیز شکست خورد ولی این نتیجه باعث نشده که مونتلا از بازی بسیار خوب شاگردانش چشم پوشی کند. مربی جوان ویولا معتقد است تیمش در پایان این فصل به رقابت های اروپایی راه پیدا خواهد کرد و در لیگ اروپا نیز هنوز شانس زیادی برای موفقیت دارد:

"من از نمایش تیم راضی هستم و مطمئنم که با یک چنین نگرش و روشی ما می توانیم فصل را در وضعیت بسیار خوبی به پایان برسانیم. ما هنوز فرصت برای کسب نتایج خوب داریم و به آینده امیدوارم چرا که با چنین نمایش هایی می توانیم به اروپا برسیم. ما با یک سری اتفاقات خاص در این بازی روبرو شدیم که باعث شکست ما شد. متاسفانه بازی در لیگ اروپا انرژی جسمی و ذهنی زیادی را از ما گرفته و شاید اگر در اروپا با تیم های ساده تری روبرو می شدیم، در سری آ نیز انرژی بیشتری برای بازی کردن داشتیم."

"داور؟ به نظر من قضاوت خوبی داشت و نمی توانیم نتیجه بازی را به او ربط بدهیم. اگر ما در صحنه گل یورنته یارگیری بهتری درون محوطه جریمه داشتیم، اشتباه بانتی در اعلام آن ضربه خطا به چشم نمی آمد. من حالا نسبت به دیروز آرام تر هستم چون یک واکنش مناسب و بسیار خوب را از تیم در این بازی دیدم و مطمئنم این گروه می تواند عملکردی عالی در اروپا داشته باشد. ما می توانیم در سطحی کاملا برابر با سویا بازی کنیم و من از این موضوع نگران نیستم. البته اشتباهات زیادی در خط دفاعی داریم ولی مهم ترین چیز برای من عملکرد کلی تیم بود که از آن خوشحالم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :