اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 3-1 چزنا ؛ بازگشت ویولا به مسیر پیروزی با درخشش ایلیچیچ

2279 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 3-1 چزنا ؛ بازگشت ویولا به مسیر پیروزی با درخشش ایلیچیچ 1394/02/13 فیورنتینا 3-1 چزنا ؛ بازگشت ویولا به مسیر پیروزی با درخشش ایلیچیچ اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 3-1 چزنا ؛ بازگشت ویولا به مسیر پیروزی با درخشش ایلیچیچ
فیورنتینا 3-1 چزنا ؛ بازگشت ویولا به مسیر پیروزی با درخشش ایلیچیچ

فیورنتینا 3-1 چزنا ؛ بازگشت ویولا به مسیر پیروزی با درخشش ایلیچیچ

فیورنتینا 3-1 چزنا

گل ها:

یوزیپ ایلیچیچ (35 و پ 32) - آلبرتو جیلاردینو (56)
آلیاندرو رودریگز (59)

تیم فیورنتینا در هفته سی و چهارم از رقابت های سری آ موفق شد با ارائه یک بازی بسیار خوب و تهاجمی، میهمان خود چزنا را با نتیجه 3-1 شکست داده و بار دیگر به مسیر پیروزی و رتبه پنجم جدول باز گردد.

وینچنزو مونتلا برای این دیدار به غیر از روسی، باباکار، لوپاتلی و لتزرینی مصدوم، گونزالو رودریگز را نیز به دلیل محرومیت در اختیار نداشت و بار دیگر از سیستم 3-3-4 استفاده کرده بود. نکته جالب ترکیب تیم حضور وارگاس پس از مدت ها در پست دفاع چپ بود که با نمایش عالی وی نیز همراه شد. گومز، خواکین، پیزارو، ماتی و پاسکوال نیز بیرون نشسته بودند تا جیلا، ایلیچیچ، بادلی، کورتیچ و تومویچ شانس بازی کردن داشته باشند. در سمت مقابل نیز مومو دی کارلو ماریلونگو، پولزتی و مگنوسون راهی فلورانس شده بود، ستاره های خود مانند کاربونرو و دفرل را در ترکیب داشت.

دو گل از یوزیپ ایلیچیچ ستاره امروز ویولا و گلزنی مجدد آلبرتو جیلاردینو باعث شد تا شاگردان مونتلا پس از 4 بازی بار دیگر رنگ پیروزی در سری آ را ببینند. فیورنتینا که خطر از دست دادن جواز صعود به رقابت های اروپایی سال آینده را احساس می کرد، از همان ابتدا حملات را آغاز کرده و نتو در مجموع در این بازی یک تماشاچی بود. تا پیش از اینکه ویولا در این بازی به گل برسد موقعیت های خوبی از دست رفت ولی در نهایت ایلیچیچ موفق شد به فاصله 3 دقیقه 2 بار برای تیمش گلزنی کند که یکی از آنها نیز از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

در نیمه دوم نیز ویولا خیلی زود به گل رسید و با وجود اینکه این گل به سرعت پاسخ داده شد ولی در نهایت نتیجه تا پایان ثابت ماند تا در روز امتیاز از دست دادن سایر رقبا، فیورنتینا بار دیگر به رتبه پنجم جدول بازگردد. نمایش عالی مثلث تهاجمی تیم در این بازی که از ترکیب ایلیچیچ-جیلاردینو-صلاح تشکیل شده بود، در کسب این پیروزی ارزشمند تاثیر زیادی داشت. بازی بعدی تیم در لیگ اروپا و در خانه تیم قدرتمند سویا خواهد بود. دیداری که می تواند سرنوشت ویولا در ادامه رقابت های اروپایی را مشخص کند. فیورنتینا سپس هفته آینده در خانه تیم امپولی به میدان خواهد رفت.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

نتو (6) – تومویج (5.5) – ساویچ (6) – باسانتا (6) – وارگاس (6.5) – کورتیچ (6) – بادلی (6.5) – والرو (6.5) – ایلیچیچ (8.5) – صلاح (7.5) – جیلاردینو (6.5) / دیامانتی (6) – ماتی (6) – لاتزاری (6) / مونتلا (7)
 

ترکیب تیم چزنا:

آلیاردی – پریکو – کاپلی – کراینچ – رنزتی – کاربونرو – جورجی (کاشیونه) – مودینگای (دال مونته) – رودریگز (جوریچ) – برینزا - دفرل
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :