اخبار :: اخبار باشگاه

از لحاظ روحی در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم

2280 شماره اطلاع نامه : از لحاظ روحی در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم 1394/02/13 از لحاظ روحی در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم اخبار باشگاه :: اخبار از لحاظ روحی در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم
از لحاظ روحی در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم

از لحاظ روحی در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از کسب پیروزی ارزشمند در برابر چزنا، مدعی کرد شاگردانش حالا از لحاظ روحی در وضعیت خوبی قرار داشته و فقط به دنبال شکست دادن سویا می باشند.

تیم فیورنتینا پس از 4 شکست پیاپی در سری آ، سرانجام موفق شد تیم انتهای جدولی چزنا را با نتیجه 3-1 شکست داده و بار دیگر پیروزی را تجربه کند. مونتلا معتقد است پس از دست یابی به نتیجه مورد نظر در سری آ، حالا زمان موفقیت در لیگ اروپا و بازی برابر سویا می باشد:

"این پیروزی جهش زیادی از لحاظ روحی در ما ایجاد کرد و حالا اعتماد به نفس بیشتری داریم. ما می خواستیم به پیروزی رسیده و به رتبه پنجم جدول بازگردیم و این اتفاق نز رخ داد. حالا باید به بازی حساس با سویا در نیمه نهایی لیگ اروپا فکر کنیم. من بازی این تیم در برابر رئال را مشاهده کردم. آنها تیم بسیار منجسمی هستند که به ساختار مناسبی دارند. ما واقعا به پیروزی برابر چزنا برای آماده بودن از لحاظ ذهنی برای دیدار با سویا نیاز داشتیم. سویا تیم قدرتمندی است که با نظم خیلی خوبی دفاع کرده و می داند چگونه حمله کند. با این حال ما فقط برای رسیدن به پیروزی تلاش خواهیم کرد."

"تغییرات زیاد؟ شاید این کار همیشه جواب ندهد ولی امری ضروری برای تیم می باشد. جیلاردینو همواره می داند که در محوطه جریمه چگونه کار کند و بدون شک یکی از بهترین مهاجمان درون محوطه است. ایلیچیچ؟ یکی از با کیفیت ترین بازیکنان تیم ماست که البته تداوم کمی داشته ولی همیشه برای تیم یک بازیکن مهم خواهد بود. وارگاس؟ او در هر پستی می تواند بازی کند و هنوز جای پیشرفت زیادی دارد. دی ناتاله در فلورانس؟ نه، ما بار ها در مورد او صحبت کرده ایم و بهتر است بگذاریم جایی که هست باقی بماند. پنالتی؟ فکر می کنم ما ترس از ضربات پنالتی را پشت سر گذاشته ایم."
 

نظر و نقد های کاربران
1148مهمان
1394/02/15 - 17:06

سويا رو بايد ببريم

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :