اخبار :: اخبار باشگاه

با شایستگی به پیروزی رسیدیم ؛ می توانیم سویا را شکست دهیم

2287 شماره اطلاع نامه : با شایستگی به پیروزی رسیدیم ؛ می توانیم سویا را شکست دهیم 1394/02/21 با شایستگی به پیروزی رسیدیم ؛ می توانیم سویا را شکست دهیم اخبار باشگاه :: اخبار با شایستگی به پیروزی رسیدیم ؛ می توانیم سویا را شکست دهیم
با شایستگی به پیروزی رسیدیم ؛ می توانیم سویا را شکست دهیم

با شایستگی به پیروزی رسیدیم ؛ می توانیم سویا را شکست دهیم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش در پیروزی ارزشمند برابر امپولی، بار دیگر مدعی شد تیمش می تواند نتیجه بازی رفت مقابل سویا در لیگ اروپا را جبران کند.

تیم فیورنتینا در هفته سی و پنجم رقابت های سری آ موفق شد میزبان خود امپولی را در دربی توسکانی شکست داده و حالا با روحیه ای خود به دنبال کسب پیروزی برابر سویا در لیگ اروپا می باشد. کاری که از نظر مونتلا کاملا امکان پذیر است:

"با کیفیت، از خود گذشتی و عطشی که داشتیم، توانستیم در این بازی بهتر از امپولی کار کرده و با شایستگی به پیروزی برسیم. من واقعا مشتاق کسب این پیروزی بودم که برا حفظ رتبه پنجم از اهمیت زیادی برخوردار بود. البته در پایان بازی تیم و به خصوص مدافعین مرکزی کمی تحت فشار قرار گرفتند. صلاح یک گل فوق العاده به ثمر رساند، او واقعا شگرد های غافلگیر کننده ای دارد. از ژانویه تا امروز او در ضربات پایانی کمک زیادی به ما کرده و باعث شده روش جدیدی برای بازی داشته باشیم، که دقیقا همان چیزی بود که نیاز داشتیم."

"ایلیچیچ نیز نمایشی عالی داشت و در این مدت اخیر قدرتی از خود نشان داده و توانسته به جایگاه خود بازگردد. او از نظر تداوم و ثبات پیشرفت کرده ولی ما هرگز در توانایی های او شکی نداشتیم. بازی با سویا؟ من به عنوان مربی مسئولیت شنیدن انتقاد ها را به عهده داشته و باید با آنها کنار بیایم. من واقعا فکر می کنم مستحق آن شکست سنگین نبودیم. در بازی برگشت بیش از هر چیز باید خودمان را باور داشته باشیم و سپس به حمایت هواداران و البته کمی شانس نیاز داریم. این وظیفه من است که این باور و اعتقاد را به تیم تزریق کنم. این یک آزمون بزرگ برای ماست و من مطمئن هستم ما می توانیم این کار را مقابل سویا انجام دهیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :