اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 0-2 سویا ؛ پایان کار ویولا در اروپا با شکستی دیگر

2291 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 0-2 سویا ؛ پایان کار ویولا در اروپا با شکستی دیگر 1394/02/24 فیورنتینا 0-2 سویا ؛ پایان کار ویولا در اروپا با شکستی دیگر اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 0-2 سویا ؛ پایان کار ویولا در اروپا با شکستی دیگر
فیورنتینا 0-2 سویا ؛ پایان کار ویولا در اروپا با شکستی دیگر

فیورنتینا 0-2 سویا ؛ پایان کار ویولا در اروپا با شکستی دیگر

فیورنتینا 0-2 سویا

گل ها:

کارلوس باکا (22) - دنیل کاریکو (27)

تیم فیورنتینا در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ اروپا نیز در برابر حریف خود سویا تن به شکست داد تا به کار خود در مسابقات اروپایی این فصل در همین جا خاتمه دهد.

در شرایطی که در روز های گذشته همگان از توانایی ویولا برای جبران شکست سنگین بازی رفت صحبت می کردند، ویولا نه تنها نتوانست آن نتیجه را جبران کند، بلکه با از دست دادن فرصت های بسیار زیاد گلزنی و متحمل شدن یک شکست دیگر، وداعی تلخ با رقابت های لیگ اروپا در این فصل داشت. فیورنتینا در این بازی نیز همانند بازی رفت، بر خلاف جریان مسابقه و در حالی که موقعیت های خوبی را از دست داده بود، روی اولین حملات حریف گل خورد تا شانس خود برای پیروزی در این بازی را از دست بدهد.

وینچنزو مونتلا در این بازی در غیاب روسی، باباکار، ریچاردز و وارگاس، در پاسخ به نمایش های درخشان ایلیچیچ در دیدار های قبلی، این بازیکن را از ابتدا به میدان فرستاد تا ماریو گومز نیمکت نشین شود. بدین ترتیب ایلیچیچ در کنار صلاح و خواکین در نقش یک مهاجم کاذب بازی می کرد. در سایر پست ها نیز تصمیمات مونتلا مطابق انتظار ها بود ولی در نهایت آلونسو بار دیگر بالاتر از پاسکوال در میدان قرار گرفته بود. اونای امری نیز طبق پیش بینی ها و با تمام قدرت تیمش را روانه میدان کرد و با سیستم 1-3-2-4 سعی بر دفاع از پیروزی ارزشمند خود در بازی رفت را داشت.

در نیمه اول مطابق انتظار شاگردان مونتلا کار را در اختیار گرفته و حملاتی را تدارک دیدند ولی عکس العمل عالی ریکو دروازه بان حریف باعث شد تا ضربه سر گونزالو به گل تبدیل نشود. در سایر حملات نیز اکثر توپ ها با بی دقتی از مقابل دروازه عبور می کردند تا اینکه تیم سویا موفق شد در فاصله چند دقیقه و روی دو ضربه ایستگاهی حساب شده، توسط باکا و کاریکو به گل برسد. اشتباهات محض مدافعین در جایگیری و دفع توپ در این دو صحنه کاملا مشهود بود و باعث شد تا عملا کار برای ویولا به پایان برسد. ریکو در این نیمه چند توپ خوب دیگر نیز از بازیکنان ویولا گرفت.

در نیمه دوم پاسکوال جای باسانتا که نمایش بسیار ضعیفی داشت و مصدوم شده بود وارد میدان شد ولی سانتر های او نیز در این بازی کارایی گذشته را نداشت. فیورنتینا به مالکیت خود بر میدان ادامه می داد اما کمبود انگیزه و از بین رفتن شانس صعود باعث شده بود تا بازیکنان در حملات جدیت لازم را نداشته باشند. با این حال موقعیت های فوق العاده خوب گلزنی توسط ایلیچیچ، صلاح و سایر بازیکنان از دست رفتند و ایلیچیچ یک ضربه پنالتی را هم از دست داد تا ناکامی های مرد اول این روز های فیورنتینا، در این بازی تکمیل شود. بادلی و لاتزاری نیز به جای ماتی و والرو به میدان رفتند ولی اتفاق خاصی رخ نداد.

به هر صورت با این شکست، پرونده ویولا در رقابت های این فصل لیگ اروپا نیز بسته شد اما با وجود اینکه فیورنتینا شکست سنگینی در این دو بازی متحمل شد ولی رسیدن به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها، نتیجه خوبی برای باشگاه خواهد بود. بدین ترتیب تنها 3 بازی در سری آ در این فصل برای تیم باقی مانده تا این فصل نیز به پایان برسد. بازی بعدی در فلورانس و در برابر تیم انتهای جدولی پارما خواهد بود. نبردی که برای ثبیت رتبه تیم در مکان پنجم جدول و صعود به رقابت های اروپایی فصل آینده بسیار حائز اهمیت می باشد.


ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (2-5-3):

نتو (6) – ساویچ (4.5) – گونزالو (6) – باسانتا (4) – خواکین (6) – ماتی (5.5) – پیزارو (6) – والرو (5.5) – آلونسو (4) - صلاح (5.5) – ایلیچیچ (5.5) / پاسکوال (6) – بادلی (6) – لاتزاری (-) / مونتلا (5)
 

ترکیب تیم سویا (1-3-2-4):

ریکو – کوکه – کاریکو – کولو – ترمولیناس – کریچویاک – امبیا – ویدال – بانگا (ایبورا) – ویتولو (ریس) – باکا (گامیرو)
 

نظر و نقد های کاربران
1166nila
1394/02/28 - 01:22

طبق منطق گومز که عملکرد قابل قبولی نداشت تو ترکیب نبود و ایلیچیچ که هفته عالیی رو گذرونده بود حضور داشت ولی ناامید کننده! عجیب بازیکنای فیوره سینوسی عمل می کنن عجیب

1163بنفش هاي فلورانس
1394/02/26 - 01:04

وينچنزو ببري ببازي، حمايتت ميكنم

11629midstuta
1394/02/24 - 13:12

به امید یه بازگشت خوب، امشب اگه بریم بالا دیگه هیچی از خدا نمیخوام ...

1161nila
1394/02/24 - 12:20

امیدوار بودم گومز تو ترکیب نباشه ! پس حالا که هست کاش از فرصتهاش استفاده کنه ..

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :