اخبار :: اخبار باشگاه

من اعتراض ها را می پذیرم ولی بازیکنان شایسته احترام بیشتری هستند

2292 شماره اطلاع نامه : من اعتراض ها را می پذیرم ولی بازیکنان شایسته احترام بیشتری هستند 1394/02/25 من اعتراض ها را می پذیرم ولی بازیکنان شایسته احترام بیشتری هستند اخبار باشگاه :: اخبار من اعتراض ها را می پذیرم ولی بازیکنان شایسته احترام بیشتری هستند
من اعتراض ها را می پذیرم ولی بازیکنان شایسته احترام بیشتری هستند

من اعتراض ها را می پذیرم ولی بازیکنان شایسته احترام بیشتری هستند

وینچنزو مونتلا پس از باخت مجدد به سویا در لیگ اروپا، ضمن حمایت شدید از عملکرد بازیکنان خود در هر دو دیدار، مدعی شد شاگردانش شایسته احترام بیشتری از سوی هواداران می باشند.

تیم فیورنتینا شب گذشته با 2 گل در برابر سویا شکست خورد و از لیگ اروپا کنار رفت ولی اصلی ترین موضوع این مسابقه اعتراض های بی وقفه هواداران در جریان بازی و به خصوص پس از سوت پایان بازی بود که با واکنش تند و قاطعانه وینچنزو مونتلا روبرو شده است:

"ما قطعا در هر دو بازی به اندازه کافی خوش شانس نبودیم چرا که سویا تقریبا از 100% موقعیت های خود برای گلزنی استفاده کرد ولی ما از هیچ کدام بهره نبردیم. به نظر من فیورنتینا از ابتدا فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت و تا آخرین دقیقه نیز برای گلزنی تلاش کرد، حتی زمانی که دیگر مطمئن بودیم نمی توانیم صعود کنیم. به همین دلیل فکر می کنم این بازیکنان شایسته چیزی بهتر از رفتار فعلی هواداران هستند. البته من مسئول این تیم هستم و می توانم این اعتراض ها را بپذیرم ولی با بررسی اتفاقات و نتایجی که در این فصل رخ داد، از نظر من این تیم هرگز مستحق هو شدن و این اعتراض ها نیست."

"من فکر می کنم بازیکنانم لایق احترام بیشتری از سوی هواداران هستند، نه اینکه توسط هواداران خودی مورد تمسخر قرار بگیرند. از این نظر هنوز خیلی با سطح اول اروپا فاصله داریم، هواداران بایرن حتی با وجود باخت نیز تیمشان را تشویق کردند که این کار کمک زیادی به بازیکنان می کند. سویا از هر نظر به خصوص بحث جسمانی از ما بهتر بود و باید این شکست را بپذیریم اما من بازیکنانم را سرزنش نمی کنم چون روش اشتباهی برای این بازی نداشتند. این شکست می تواند در روحیه ما تاثیر منفی بگذارد ولی ما نباید اجازه این کار را بدهیم و باید از تجریباتی که در این مدت جمع آوری کرده ایم استفاده کنیم. من مطمئنم که این شکست را در لیگ جبران خواهیم کرد."

"گومز؟ من او را فرستادم تا برای ورود به میدان آماده شود ولی به دلیل تعویض اجباری که در خط میانی داشتیم، تصمیم خود را عوض کردم. آینده کاری؟ من با باشگاه قرارداد دارم ولی در پایان فصل درباره همه چیز صحبت خواهیم کرد. باشگاه ممکن است حتی خواهان ابقای من در این پست نباشد، اگر آنها از عملکرد تیم من راضی نیستند. مسئولان 3 ماه است که به خوبی از ایده ها و اهداف من برای آینده مطلع هستند و باید در این باره تصمیم گیری کنند. با توجه به ترکیبی که ما در این فصل در اختیار داشتیم، فکر می کنم دست آورد ما حتی کمی بیشتر از ظرفیت و پتانسیل خودمان بود. من امیدوارم با این بازیکنان و به خصوص مردانگی که در شخصیت آنها وجود دارد به کار ادامه دهم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :