اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 25 اردیبهشت)

2293 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 25 اردیبهشت) 1394/02/25 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 25 اردیبهشت) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 25 اردیبهشت)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 25 اردیبهشت)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 25 اردیبهشت)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

بررسی مصاحبه ها و حواشی پس از شکست در برابر سویا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- پس از حذف تیم فیورنتینا از رقابت های لیگ اروپا، آماری مربوط به درآمد تیم های ایتالیایی در اروپا در فصلی که سپری شد، منتشر شد که نشان می دهد تیم فیورنتینا از حضور در لیگ اروپا مبلغ 8 میلیون و 753 هزار یورو کسب کرده است. یوونتوس با نزدیک 81 میلیون، رم با 43 میلیون، ناپولی 10.5 میلیون، اینتر 6.5 میلیون و تورینو 6.3 میلیون دریافت کرده اند.

14- آینده کاری وینچنزو مونتلا در فیورنتینا حالا در هاله ای از ابهام قرار دارد. عملکرد تیم مونتلا در این فصل قابل دفاع می باشد ولی شاید رابطه نه چندان خوب هواداران با او در این مقطع از فصل باعث اتخاذ تصمیماتی دیگر از سوی باشگاه شود.

13- پس از بازی برابر سویا، تمامی بازیکنان مورد انتقاد و اعتراض شدید هواداران قرار گرفتند و این بار نوربرتو نتو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همانند روز هایی که از تمدید قرارداد خودداری کرده بود، با برخورد هواداران روبرو شد. نتو هم که در این مدت به دلیل بازی های خوب خود حمایتی نسبی از سوی هواداران داشت، این بار با دعوت آنها به سکوت، واکنش نشان داد.

12- امروز بار دیگر شایعاتی در مورد علاقه دو تیم فیورنتینا و اینتر برای جذب سرجی داردر ستاره اسپانیایی تیم اسپانیول منتشر شده است. این بازیکن 21 ساله ارزشی در حدود 10 میلیون یورو دارد.

11- تیم فیورنتینا در 6 بازی قبلی خود در تمامی رقابت ها، 14 گل را دریافت کرده که این آمار بسیار نگران کننده می باشد. هواداران نیز شب گذشته روی سکو ها شعار "برای موفقیت باید هزینه کنید" را سر می دادند.

10- رسانه های ایتالیایی پس از شکست مجدد ویولا در برابر سویا، این بار تصمیمات مونتلا برای انتخاب نفرات خود را مورد سوال قرار داده اند. بیرون نشستن گومز و بازی دادن دوباره به مارکوس آلونسو آن هم پس از چند نمایش ضعیف اخیر، از اصلی ترین مسائلی است که مورد توجه قرار گرفته است.

9- قضاوت دیدار دو تیم فیورنتینا و پارما به دینو تومازی واگذار شد. لاروکا، تگونی، کوستانزو، پروتزو و فابری نیز این داور اهل باسانو دل گراپا را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد.

8- صحبت های مانوئل پاسکوال: "از همین فردا باید تلاش کنیم این شکست را جبران کنیم. سمپدوریا تنها 1 امتیاز کمتر از ما دارد و می خواهیم فصل را در رتبه پنجم جدول به پایان برسانیم تا بتوانیم فصل آینده نیز به طور مستقیم راهی مرحله گروهی لیگ اروپا شویم."

7- مصاحبه آندره آ دلاواله: "سویا تیم قوی تر بود و باید شکست را بپذیریم و کمتر در مورد آن حرف بزنیم. هواداران می توانند انتقاد کنند ولی فکر می کنم در این زمان، اعتراض های آنها کم لطفی به تیم بود. کادر فنی تمام تلاش خود را در این 3 سال انجام داده و در پایان فصل در مورد آینده آنها تصمیم گیری می کنیم. حالا باید تا پایان فصل متحد بمانیم و رتبه پنجم را قطعی کنیم."

6- صحبت های دیوید پیزارو: "ما همه چیز را در بازی رفت از دست دادیم. سویا به خوبی می دانست چگونه باید بازی کند. ما سعی کردیم که یک فینال ایتالیایی برگزار کنیم ولی هر دو تیم (به همراه ناپولی) ناکام بودیم. خدا را شکر در وضعیت خوبی قرار دارم و حالا باید برای حفظ رتبه پنجم جدول تلاش کنیم. رابطه بسیار خوبی با باشگاه و مربی دارم و در حال حاضر به پایانی خوب برای این فصل و حضور در تیم ملی فکر می کنم."

5- مصاحبه اونای امری مربی تیم سویا: "نتیجه سنگینی بود ولی من از نمایش فیورنتینا در هر دو بازی واقعا لذت بردم. از آنها برای این دو بازی تشکر می کنم و هوادارانی که تا پایان ما را تشویق کردند. فیورنتینا موقعیت های فراوانی در هر دو بازی داشت ولی نتوانست گلزنی کند ولی فکر می کنم ما شایسته صعود به فینال بودیم."

4- صحبت های دیگو دلاواله: "در آستانه رسیدن به فینال حذف شدیم، همه می خواستیم به فینال برسیم ولی حالا باید صبور باشیم و برای سال آینده به طور کامل آماده شویم. حالا زمان تمرکز برای بازی با پارما می باشد و امیدوارم به پیروزی برسیم."

3- صحبت های خواکین سانچز: "ما فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم و از عملکردمان راضی هستیم. متاسفانه در این دو بازی نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم و بر عکس ما سویا از تمامی شانس های خود استفاده کرد. ما تلاش کردیم به فینال برویم ولی نتوانستیم، حالا باید روی سری آ تمرکز کنیم و جواز حضور در لیگ اروپا برای فصل آینده را بدست آوریم. من در فلورانس کاملا راضی و خوشحال هستم."

2- تیم ناپولی با شکست 1-0 در اوکراین برابر تیم دنیپرو، همانند فیورنتینا از گردونه رقابت های لیگ اروپا حذف شد تا دو نماینده ایتالیا نتوانند به بازی فینال در ورشو لهستان برسند. سویا و دنیپرو برگزار کننده بازی فینال امسال لیگ اروپا خواهند بود.

1- شب گذشته در جریان بازی با سویا، بورخا والرو زمانی که در حال بیرون رفتن از میدان و دادن جای خود به آندره آ لاتزاری بود، پس از 3 سال از سوی هواداران فیورنتینا مورد اعتراض قرار گرفته و هو شد. نمایش های دور از انتظار والرو در طول هفته های گذشته یکی از اصلی ترین دلایل اعتراض طرفداران به بازیکنی محبوب مانند والرو می باشد.
 

نظر و نقد های کاربران
1164علی ویولا
1394/02/27 - 16:40

هم اعتاراضات هوادارا به جاست و هم تلاش بازیکنا خوب بوده
مونتلا هم به طور کلی به نظر من نمره خوبی در این فصل می گیره چون تمرکز کردن یه مربی برای جوونن برای 3 جبهه کار آسونی نیست ما تونستیم در دو مرحله به نیمه نهایی برسیم و تو لیگ هم پنجم هستیم
مونتلا باید بمونه چون اگه فوتبال بازی نمی کرد می گفتیم بره بهتره ولی تیم تو ضربه آخر مشکل داشت
قظعا بزرگترین ضربه امسال رو 1 - از دفاع خوردیم کلا لا هم هماهنگ نبودن باید تو تابستون 2 - 3 تا دفاع خوب بخریم
2 - ضربات آخر که همه کار می کردیم ولی توپامون گل نمی شد

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :