اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 27 اردیبهشت)

2294 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 27 اردیبهشت) 1394/02/27 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 27 اردیبهشت) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 27 اردیبهشت)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 27 اردیبهشت)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 27 اردیبهشت)

مهم ترین خبر های روز یکشنبه:

معرفی همه جانشین های احتمالی مونتلا ؛ وداع منیر الحمداوی با فلورانس

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

14- مصاحبه روبرتو دونادونی مربی تیم پارما: "فیورنتینا یکی از بهترین تیم های ایتالیاست که به نیمه نهایی لیگ اروپا راه یافت. آنها فصل بسیار خوبی داشتند ولی از وضعیت فعلی آنها خبر ندارم و نمی توانم نظری بدهم. با این حال ما فقط برای پیروزی در این بازی تلاش خواهیم کرد."

13- نمایندگان باشگاه فیورنتینا برای بررسی شرایط انتقال یوری تیلمنس ستاره 17 ساله بلژیکی راهی این کشور شدند. این بازیکن آینده دار تقریبا از تمامی تیم های بزرگ اروپایی پیشنهاد دارد و از او به عنوان جانشین اکسل ویتسل در فوتبال بلژیک نام می برند.

12- وینچنزو مونتلا که پس از دیدار با سویا، ملاقاتی با دیگو دلاواله برگزار کرده بود، امروز نیز جلسه ای کوتاه با آندره آ دلاواله داشت و در مورد شرایط باشگاه به صحبت پرداختند. هنوز چیزی در مورد مطالب رد و بدل شده بین آنها منتشر نشده است.

11- نام هایی که برای حضور بر روی نیمکت مربیگری تیم فیورنتینا در فصل آینده مطرح شده اند، روز به روز در حال افزایش می باشند. اسپالتی، ساری، دی فرانچسکو، دونادونی و استراماچونی تا امروز اصلی ترین گزینه ها بوده اند.

10- چیپرین تاتاروزانو، ماریو گومز و الساندرو دیامانتی می توانند برای بازی فردا برابر پارما بار دیگر به ترکیب اصلی تیم بازگردند. آکوییلانی و پاسکوال نیز شانس زیادی برای بازی کردن دارند.

9- اختلافات وینچنزو مونتلا با هواداران تیم فیورنتینا و نزدیک شدن این مربی به جدایی از فلورانس، باعث شده تا بار دیگر تیم میلان برای جذب این مربی موفق وارد عمل شود. البته مبلغ 5 میلیونی که برای فسخ قرارداد او در نظر گرفته شده، کار میلانی ها را سخت کرده است.

8- خبر ها در مورد انتقال میرکو والدیفیوری به تیم فیورنتینا شکل جدی تری به خود گرفته و گفته می شود این بازیکن حالا به گزینه شماره 1 ویولا در خط میانی تبدیل شده است. مبلغی پول به علاوه واگذاری ماتیاس وچینو به تیم امپولی، پیشنهاد فعلی ویولا می باشد.

7- منیر الحمداوی بازیکن مراکشی تیم فیورنتینا پس از حدف ویولا از رقابت های لیگ اروپا، به دوران حضور خود در فلورانس پایان داد. این بازیکن با مجوز باشگاه، شب گذشته به همراه همسرش به کشور هلند بازگشت تا دوران جدیدی را برای خود آغاز کند. قرارداد الحمداوی که در طول 3 سال گذشته در 23 بازی 4 گل به ثمر رسانده، تا پایان این فصل اعتبار داشته و به دلیل اینکه جایی در برنامه های مونتلا در هفته های باقی مانده ندارد، در سکوت کامل از تیم جدا شد.

6- به نظر می رسد گوخان اینلر و لورنزو اینسینیه دو بازیکن تیم ناپولی در آستانه خروج از این باشگاه قرار داشته و می توانند فصل آینده را در فلورانس سپری کنند. البته هر دو بازیکن پیشنهاد های بسیار زیاد دیگری نیز دارند.

5- دیگو پروتی وینگر 26 ساله و بسیار تکنیکی تیم جنوا یکی از جدید ترین نام های مطرح شده برای خرید در تابستان می باشد. پروتی که از ارکان اصلی موفقیت تیمش در این فصل بوده، می تواند در ازای واگذاری رونکالیا به جنوا و مبلغی پول، راهی فلورانس شود.

4- لا نازیونه گزارش داده که اولین مذاکرات با لوچانو اسپالتی آغاز شده تا این مربی باتجربه فوتبال ایتالیا، جانشین وینچنزو مونتلا در فلورانس شود. اسپالتی مورد توجه تیم های رم و ناپولی نیز در ماه های گذشته قرار داشته است.

3- باشگاه فیورنتینا در تلاش است تا دو ستاره جوان تیم ستاره سرخ بلگراد را خریداری کند. لوکا یوویچ 17 ساله، جوان ترین گلزن تاریخ این باشگاه و میلوس استویانویچ مدافع آینده دار این تیم گزینه های جدی برای ویولا به شمار می روند.

2- شایعه شده که باشگاه فیورنتینا در حال بررسی احتمال فروش ماریو گومز در تابستان آینده می باشد. این بازیکن می تواند با مبلغی در حدود 10 میلیون از تیم جدا شود. البته گزینه معاوضه او با متیا دسترو مهاجم تیم رم که به طور قرضی در میلان توپ می زند نیز موجود است.

1- به نظر می رسد روز های پایانی حضور مونتلا بر روی نیمکت فیورنتینا از راه رسیده است. اختلاف این مربی جوان با هواداران در روز های اخیر به اوج خود رسیده و البته مونتلا برای سال آینده نیز درخواست های زیادی از جمله چند خرید بزرگ دارد که دارمیان و پائولینیو فقط شروعی برای آنها می باشد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :