اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 3-0 پارما ؛ بازگشت ویولا به مسیر پیروزی در شب آشتی با هواداران

2296 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 3-0 پارما ؛ بازگشت ویولا به مسیر پیروزی در شب آشتی با هواداران 1394/02/28 فیورنتینا 3-0 پارما ؛ بازگشت ویولا به مسیر پیروزی در شب آشتی با هواداران اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 3-0 پارما ؛ بازگشت ویولا به مسیر پیروزی در شب آشتی با هواداران
فیورنتینا 3-0 پارما ؛ بازگشت ویولا به مسیر پیروزی در شب آشتی با هواداران

فیورنتینا 3-0 پارما ؛ بازگشت ویولا به مسیر پیروزی در شب آشتی با هواداران

فیورنتینا 3-0 پارما

گل ها:

گونزالو رودریگز (13) - آلبرتو جیلاردینو (30) - محمد صلاح (56)

پیروزی پر گل تیم فیورنتینا در برابر پارما که با یک بازی فوق العاده عالی و تهاجمی همراه بود، ضمن بازگرداندن ویولا به رتبه پنجم جدول، باعث آشتی مجدد هواداران با بازیکنان نیز شد.

سه گل و یک نمایش کم نقص و عالی از شاگردان وینچنزو مونتلا، تیم فیورنتینا را به سوی یک پیروزی ارزشمند در برابر تیم آخر جدول سوق داده و باعث شد تا بنفش پوشان به رتبه پنجم جدول باز گردند. شکست در برابر سویا و حذف از لیگ اروپا به منزله قهر و هواداران تیم با بازیکنان و کادر فنی بود ولی حالا این پیروزی به آشتی مجدد آنها منجر شد. تشویق های بی امان در جریان بازی و در پایان مسابقه از جمله نکات مثبت این دیدار بود.

وینچنزو مونتلا برای این دیدار روسی، وارگاس، باباکار، برناردسکی و ریچاردز را در اختیار نداشت ولی بار دیگر تومویچ را در میان نفرات خود می دید. ضمن اینکه باداگور جوان نیز برای این دیدار دعوت شده بود. بدین ترتیب نتو باز هم درون دروازه قرار گرفته و گومز یک بار دیگر نیمکت نشین بود. آکوییلانی، تومویچ، پاسکوال و ایلیچیچ نیز شانس بازی از ابتدا را کسب کرده بودند. در سمت مقابل نیز روبرتو دونادونی از گوبی بازیکن سابق فیورنتینا و ستارگانی مثل میرانته و نوچرینو در ترکیب استفاده کرده بود.

در این بازی تیم پارما شروعی تهاجمی داشت ولی حملات آنها کمتر از 2 دقیقه به طول انجامیده و سپس بنفش پوشان بازی را در اختیار گرفتند. تا زمانی که گونزالو رودریگز موفق شد روی یک ضربه ایستگاهی و غفلت مدافعین حریف گلزنی کند. سپس حملات ویولا جدی تر هم شد و پس از چند موقعیت عالی که توسط بازیکنان از دست رفت، این بار نوبت به جیلا رسید تا روی یک ضربه کرنر زیبا از ماتی، برای بار دوم گلزنی کند. عکس العمل استثنایی نتو نیز باعث شد تا دو تیم با همان نتیجه به رختکن بروند.

نیمه دوم تغییری در ترکیب تیم ایجاد نشد و مونتلا تا 10 دقیقه پایانی هم تعویضی انجام نداد. در این نیمه نیز ویولا شروعی بسیار خوب داشت و محمد صلاح توانست پس از یک موقعیت خوبی که از دست داده بود، برای تیمش گلزنی کند. پس از این گل فیورنتینا به کنترل بازی مشغول شده و از ضد حملات برای ایجاد خطر استفاده می کرد ولی عکس العمل های عالی میرانته و البته مردود شدن گل جیلا به دلیل آفساید، اجازه ندادند تا اختلاف بیش از 3 گل شود. در دقایق پایانی، دیامانتی و بادلی به جای صلاح و پیزارو وارد میدان شدند.

اما دقایقی پس از آن نیز باداگور ستاره جوان تیم فیورنتینا شانس بازی کردن در لیگ را پیدا کرده و جانشین گونزالو رودریگز شد. بدین ترتیب با این پیروزی جمع امتیازات ویولا به عدد 58 رسید تا این تیم به رتبه پنجم جدول باز گردد. بازی بعدی فیورنتینا در خانه تیم میانه جدولی پالرمو می باشد که ویولا می تواند با پیروزی در آن، اروپایی شدن خود را تضمین کند. اما اصلی ترین نکته این بازی حمایت مجدد هواداران از بازیکنان و تشویق آنها به خصوص در دقایق پایانی بود که نوید روز های بهتر را برای باشگاه می دهد.


ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (3-3-4):

نتو (7) – تومویچ (6) – گونزالو (7) – ساویچ (5.5) – پاسکوال (6.5) – آکوییلانی (6) – پیزارو (7) – ماتی (6) – صلاح (7.5) – ایلیچیچ (7) – جیلاردینو (7.5) / دیامانتی (6.5) – بادلی (-) – باداگور (-) / مونتلا (7)


ترکیب تیم پارما (2-5-3):

میرانته - مندس – لوکارلی – فدال (هاراسلین) – مائوری - نوچرینو (بروه) – وارلا - گوبی – خورکرا – گتزال – پالادینو (کودا)
 

نظر و نقد های کاربران
1167علی ویولا
1394/02/29 - 03:11

تبریک میگم برد تیم و همچنین تشویق تماشاگرا از بچه ها و تیم چون این خیلی روحیه بخش هستش
امیدوارم پنجمی تثبیت بشه تا با خیالی راحت و مستقیم راهی یورو لیگ شیم
باز هم می گم بهترین گزینه برای تیم هنوزم مونتلا هستش و می تونه افکارش رو به تیم تزریق کنه و فقط می مونه بحث تجربه که کم کم حل میشه
ما تقریبا خیلی از بازی ها رو بدون گومز و کلا روسی طی کردیم و گکرفتن 58امتیاز تا الان و حضور در دو نیمه نهایی دیگه دستاورد خوبیه ...... فورزا فیوره و فورزا مونتلا
وبلاگ هم به دلیل اینکه خود بلاگفا سرور هاش در حال بازسازی هستش گفته تا یک هفته دیگه باز نمیشه

1165nila
1394/02/28 - 01:17

پارما این هفته های اخیر شدیدا خطرناک بازی می کنه با غرور و سربلندی، بنابراین بازی اسونی نخواهد بود، امیدورام خوشحالی دوباره به اردوی ویولا برگرده :)

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :