اخبار :: اخبار باشگاه

کار ما در این فصل هنوز به پایان نرسیده است

2297 شماره اطلاع نامه : کار ما در این فصل هنوز به پایان نرسیده است 1394/02/29 کار ما در این فصل هنوز به پایان نرسیده است اخبار باشگاه :: اخبار کار ما در این فصل هنوز به پایان نرسیده است
کار ما در این فصل هنوز به پایان نرسیده است

کار ما در این فصل هنوز به پایان نرسیده است

وینچنزو مونتلا پس از پیروزی قاطعانه در برابر پارما به شاگردانش هشدار داد که کار صعود به لیگ اروپا هنوز به پایان نرسیده و باید در دو بازی بعدی نیز به پیروزی برسند.

بنفش پوشان شب گذشته با ارائه یک بازی بسیار عالی و در آشتی مجدد هواداران با تیم، موفق شدند پارما را با 3 گل شکست دهند. با این حال هنوز شایعاتی در مورد جدایی وینچنزو مونتلا از ویولا در پایان فصل به گوش می رسد ولی این مربی جوان معتقد است همه چیز فقط در پایان فصل و پس از صحبت با سران باشگاه مشخص خواهد شد:

"این پیروزی یک گام به جلو بود ولی هنوز همه چیز تمام نشده است. ما به امتیازات بیشتری نیاز داریم و جنوا درست پشت سرمان قرار دارد. تثبیت رتبه پنجم جدول یک دستاورد بسیار خوب در این فصل برای ما خواهد بود. نیاز داریم که دو بازی بعدی را نیز ببریم و با کسب رتبه پنجم، کاری که سال های گذشته انجام داده بودیم را تکرار کنیم، چیزی که این بازیکنان شایسته آن هستند. هواداران؟ باید اعلام کنم که قبل از بازی هواداران نشان دادند که هنوز پشت تیمشان هستند، همان طور که همیشه از ما حمایت کرده بودند و این چیزی است که انتظار آن را داشتیم. من از پیروزی تیم خوشحالم و این پیروزی در کنار هواداران و برای آنها به دست آمد."

"آینده کاری؟ در پایان فصل باید با سران باشگاه جلسه ای برگزار کرده و همه چیز را با هم بررسی کنیم. ما می توانیم برنامه های مشترکی داشته باشیم و به دنبال اهداف مشابهی باشیم. اما اگر باشگاه من را نخواهد و آینده ای در اینجا نداشته باشم، در خانه ام راحت خواهم بود. باید ببینیم برنامه ها و ایده های ما برای سال آینده چگونه خواهد بود. ایلیچیچ؟ یک بازیکن بسیار مهم برای ماست که با قدرت توانست به تمامی انتقاد هایی که در ابتدای فصل از او می شد پاسخ دهد. او یک بازیکن کامل است. گومز؟ همه چیز به خودش بستگی دارد. ما حساب ویژه ای روی او باز کرده ایم و هنوز 2 بازی دیگر فرصت باقی مانده است. من مربی تیم هستم و وظیفه دارم انتخاب های درستی را داشته باشم."

"جیلا لایق فرصتی برای بازی کردن بود و اگر او را انتخاب کردم به این دلیل بود که در این بازی می توانست بیشتر به تیم کمک کند. گومز در دو بازی گذشته شرایط مناسب بازی کردن را نداشت و با توجه به تیم حریف، من انتخاب های دیگری داشتم. گومز یک قهرمان است که ارزش های او را به خوبی می دانیم و وضعیت او با یک گل کمتر یا بیشتر تغییری نخواهد کرد. عملکرد کلی تیم؟ ما افتخار می کنیم که در چنین رقابت هایی بازی کردیم. هم در ایتالیا و هم در اروپا با رقبای بزرگی روبرو شدیم که باعث شد انرژی جسمی و ذهنی زیادی از تیم گرفته شود و متاسفانه در پایان روی کار تیم تاثیر گذاشت."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :