اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 29 اردیبهشت)

2298 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 29 اردیبهشت) 1394/02/29 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 29 اردیبهشت) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 29 اردیبهشت)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 29 اردیبهشت)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 29 اردیبهشت)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

حواشی پس از پیروزی برابر پارما ؛ بررسی اهداف ویولا برای تابستان ؛ کاپیتان بالاتر از باتی گل

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

12- صحبت های متیو دارمیان مدافع ملی پوش تیم تورینو: "من همیشه پیشنهاد های خوبی از ایتالیا و خارج داشتم که باعث شده تلاش بیشتری برای پیشرفت کردن داشته باشم ولی حالا فقط به اتمام فصل با تورینو فکر می کنم. فیورنتینا؟ فلورانس شهر بسیار زیبایی است و هر احتمالی وجود دارد."

11- مانوئل پاسکوال کاپیتان تیم فیورنتینا با حضور در بازی برابر پارما، تعداد بازی های خود با لباس ویولا را به عدد 334 رسانده و از این نظر بالاتر از گابریل باتیستوتا قرار گرفت. او حالا در مکان نهم جدول بیشترین بازی ها برای فیورنتینا قرار دارد: "باتیستوتا یک بازیکن منحصر به فرد در تاریخ باشگاه است و خوشحالم که از او بالاتر قرار گرفتم. امیدوارم به زودی به فرانچسکو تولدو هم برسم."

10- الساندرو دیامانتی و چوچف بازیکنان دو تیم فیورنتینا و پالرمو به دلیل محرومیت، بازی هفته آینده را از دست دادند. نبرد دو تیم شنبه در رنزو باربرا برگزار خواهد شد.

9- صحبت های سباستین کورچیا مدافع دو ملیتی تیم لیل: "من کاپیتان تیم زیر 21 ساله های فرانسه بودم ولی اگر کونته من را بخواهد برای تیم ملی ایتالیا بازی خواهم کرد. آینده؟ در لیل راضی هستم ولی دوست دارم در یک لیگ دیگر نیز بازی کنم. واقعا به سری آ و بوندسلیگا علاقه دارم. تیم های فیورنتینا، یوونتوس و ناپولی فوتبال ایتالیا را از بحران خارج کرده اند و حضور در آنها می تواند قابل توجه باشد."

8- صحبت های گرگوری دفرل ستاره تیم چزنا: "از اولین فصل حضور خود در سری آ رضایت کامل دارم. فعلا فقط به پایان فصل با چزنا فکر می کنم و سپس برای آینده تصمیم گیری خواهم کرد. فیورنتینا و میلان؟ آنها تیم های بزرگی هستند و بازی در آنها یک رویا است."

7- نیمکت نشینی های مداوم گومز در دو بازی قبلی، باعث شده تا شایعات در مورد خروج وی از فیورنتینا در تابستان شکل جدی تری به خود بگیرد. به نظر می رسد تیم شالکه اصلی ترین مشتری این ستاره آلمانی باشد.

6- سیلویو برلوسکونی مالک باشگاه میلان امیدوار است که وینچنزو مونتلا را برای فصل آینده به خدمت بگیرد. این در حالی است که خانواده دلاواله تمام تلاش خود را می کند تا مونتلا را در فلورانس حفظ کند.

5- یکی از نکات جالب دیدار با پارما، غیر از تشویق بازیکنان تیم فیورنتینا از سوی هواداران، تشویق تیم رقیب یعنی پارما از سوی حاضران در ورزشگاه بود. به طوری که باعث شد تا به یکی از اصلی ترین بحث محافل ورزشی ایتالیا تبدیل شود، چرا که این تیم با وجود سقوط به سری بی و مشکلات زیادی باشگاهی، هنوز با احترام به رقبا، با قدرت تمام در میادین حاضر می شود.

4- صحبت های گونزالو رودریگز: "3 امتیاز مهم بود و من از عملکردم رضایت دارم. ما می خواهیم با بازی خود در میدان، از مربی تیم حمایت کنیم. همیشه نمی توان پیروز بود ولی باید ثبات خود را نشان دهیم."

3- نظرات دانیله پراده: "هیچ کس در باشگاه نسبت به ارتباط قوی بین تیم و هواداران شکی نداشت. ما یک گروه بسیار متحد هستیم که همیشه حتی در زمان شکست نیز شخصیت و فلسفه فوتبال خودمان را حفظ می کنیم. مونتلا؟ امیدوارم با ما بماند چون با تیم قرارداد داشته و برنامه های مشترکی داریم. گومز؟ تصمیم در مورد مسائل فنی به عهده مربی است و جیلاردینو نیز بازی خوبی را انجام داد. در پایان فصل در مورد وضعیت آنها تصمیم گیری خواهیم کرد."

2- مصاحبه روبرتو دونادونی: "فیورنتینا ما را تحت فشار قرار داد و ما ضعف خود باوری داشتیم. باید مقابل بازیکنی چون صلاح بسیار هوشیار تر باشیم. من در فیورنتینا؟ در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست و همیشه پیشنهاد های خوبی وجود دارد ولی من امیدوارم مونتلا به کار خود در ویولا ادامه دهد چون او یک مربی خوب است که احترام زیادی برایش قائل هستم."

1- صحبت های یوزیپ ایلیچیچ: "بازگشت به پیروزی پس از آن شکست سخت روز پنجشنبه خیلی مهم بود. من خیلی خوشحالم و از اینکه مربی به من اعتماد دارد نیز خرسند هستم. از او تشکر می کنم و همیشه سعی می کنم بهترین نمایش را برای پیروزی با این پیراهن داشته باشم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :