اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 30 اردیبهشت)

2299 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 30 اردیبهشت) 1394/02/30 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 30 اردیبهشت) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 30 اردیبهشت)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 30 اردیبهشت)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 30 اردیبهشت)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

گومز می رود، دفرل می آید ؛ قطعی شدن حضور ویولا در اروپا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

13- با رد شدن تیم جنوا از دریافت مدرک یوفا، تیم فیورنتینا از همین حالا صعود خود به رقابت های اروپایی فصل آینده را قطعی کرد. فاصله 6 امتیازی با اینتر و برتری در دیدار های رو در رو، باعث شد تا فیورنتینا در فاصله 2 هفته مانده به پایان رقابت های سری آ، به طور قطع اروپایی شود و حالا باید برای تثبیت رتبه پنجم و صعود مستقیم به مرحله گروهی تلاش کند.

12- خبرگزاری های کشور بلژیک از شانس زیاد تیم فیورنتینا برای خرید یوری تیلمنس ستاره 18 ساله تیم اندرلخت خبر داده اند. این بازیکن که نیمی از اروپا را به دنبال خود می بیند، در تابستان به طور قطع از فوتبال بلژیک خواهد رفت.

11- لا نازیونه در گزارشی جالب مدعی شد گوخان اینلر نه تنها تصمیم قطعی خود برای جدایی از ناپولی را گرفته، بلکه تیم فیورنتینا را نیز برای ادامه فوتبال خود انتخاب کرده و فقط برخی مسائل جزیی در مورد انتقال او به فلورانس باقی مانده است.

10- تیم جنوا یکی از اصلی ترین گزینه های رسیدن به لیگ اروپا در فصل آینده بود ولی یوفا به طور رسمی اعلام کرد که این باشگاه شرایط لازم برای شرکت در رقابت های اروپایی سال آینده را ندارد. بدین ترتیب ستارگان زیادی از این تیم از جمله دیگو پروتی می توانند راهی تیم های بزرگ تر شوند و فیورنتینا همیشه یک گزینه آماده برای این وینگز خوش تکتیک می باشد.

9- در حالی که توجه به خرید آلبرتو پالوسکی از کیه وو ادامه دارد، خبر هایی از علاقه ویولا به خرید جرمن دنیس نیز منتشر شده است. البته جذب این بازیکن با تجربه و گلزن که قیمت زیادی هم ندارد، به وضعیت ماندن یا رفتن آلبرتو جیلاردینو بستگی دارد.

8- سیلویو برلوسکونی به فشار خود برای جذب وینچنزو مونتلا ادامه می دهد ولی مبلغ 5 میلیونی فسخ قرارداد این مربی باعث سخت شدن کار میلانی ها شده است. میلان که در وضعیت مالی مناسبی قرار ندارد، شرایط پرداخت این مبلغ برای یک مربی را ندارد.

7- امروز بار دیگر شایعات در مورد خروج ماریو گومز از فیورنتینا و حتی فوتبال ایتالیا قوت گرفت. پیش از این اینتر و رم خواهان این بازیکن بودند ولی به نظر می رسد مقصد بعدی ستاره آلمانی در صورت جدایی از ویولا، تیمی از بوندسلیگا و احتمالا شالکه می باشد.

6- گفته می شود نمایندگان باشگاه فیورنتینا در جریان دیدار تیم های ناپولی و چزنا در ورزشگاه سن پائولو حضور داشته و مذاکرات اولیه برای خرید گریگوری دفرل را با سران تیم سقوط کرده به سری بی را آغاز کرده اند. احتمال این وجود دارد که ویولا برای جذب این بازیکن فرانسوی، سه ستاره جوان خود یعنی کاپتزی، آکوستی و حجازی را به طور قرضی به چزنا بفرستد.

5- تیم فیورنتینا در این فصل ضربه زیادی از پنالتی های از دست رفته خود خورده است. پنالتی گومز در برابر پارما، پنالتی باباکار در برابر تورینو و دیامانتی در برابر ورونا همه مواردی هستند که در نهایت منجر به از دست رفتن امتیازات آن بازی ها شدند و ویولا فقط 1 امتیاز در برابر تورینو از این 3 دیدار کسب کرد. در صورتی که ویولا 8 امتیاز از دست رفته را در اختیار داشت، حالا برای رتبه دومی جدول رقابت می کرد.

4- در تمرینات روز گذشته تیم، دیوید پیزارو دچار مصدومیتی جزیی شده ولی به نظر نمی رسد مشکل جدی باشد. میکا ریچاردز و فدریکو برناردسکی نیز همچنان دور از تمرینات گروهی هستند.

3- نظرات کریستینو جیارتا مدیر ورزشی تیم اودینزه در مورد سیمونه اسکوفت: "او پیشرفت بسیار زیادی کرده و آماده تبدیل شدن به دروازه بان شماره 1 تیم ما می باشد. ولی فیورنتینا یک تیم مهم است و باید در مورد انتقال او تصمیم گیری کنیم."

2- از نظر اسپورت مدیا ست، دوران حضور ماریو بالوتلی در فوتبال انگلیس به پایان رسیده و این بازیکن می تواند در یکی از تیم های فیورنتینا، رم یا ناپولی به فوتبال خود در ایتالیا ادامه دهد.

1- تیم فیورنتینا پس از ژانویه 2014، هرگز 4 بازی پیاپی را در لیگ پیروز نشده بود و آخرین باری که در 3 بازی پیاپی 3 یا بیشتر از 3 گل به ثمر رسانده بود به نوامبر 2012 باز می گردد. آلبرتو جیلاردینو در هر 3 بازی قبلی ویولا در فلورانس موفق به گلزنی شده و هر 5 گل آخر محمد صلاح در نیمه دوم به ثمر رسیده است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :