اخبار :: اخبار باشگاه

ملاقات مونتلا با سران باشگاه ؛ اعلام نتیجه در اواسط هفته

2307 شماره اطلاع نامه : ملاقات مونتلا با سران باشگاه ؛ اعلام نتیجه در اواسط هفته 1394/03/09 ملاقات مونتلا با سران باشگاه ؛ اعلام نتیجه در اواسط هفته اخبار باشگاه :: اخبار ملاقات مونتلا با سران باشگاه ؛ اعلام نتیجه در اواسط هفته
ملاقات مونتلا با سران باشگاه ؛ اعلام نتیجه در اواسط هفته

ملاقات مونتلا با سران باشگاه ؛ اعلام نتیجه در اواسط هفته

سران باشگاه فیورنتینا و وینچنزو مونتلا مربی این تیم امروز ملاقاتی 3 ساعته داشتند و در مورد شرایط ادامه همکاری با یکدیگر به مذاکره پرداختند ولی جواب نهایی را هنوز رسانه ای نکرده اند.

بر اساس اعلام باشگاه فیورنتینا، امروز آندره آ دلاواله مالک باشگاه به همراه ماریو کونینی رییس باشگاه و دانیله پراده مدیر ورزشی تیم با وینچنزو مونتلا جلسه ای را برگزار کرده و ضمن صرف ناهار، به بحث در مورد مسائل مربوط به تیم پرداختند. گفته می شود مباحث اصلی جلسه امروز پیرامون موضوعات استراتژی های نقل و انتقالات، بودجه باشگاه و اهداف آینده بوده است.

مونتلا هنوز  قرارداد دارد ولی اعلام کرده فقط در صورتی به همکاری ادامه می دهد که اهداف مشترکی با باشگاه برای آینده داشته باشند. در هر صورت از اتفاقات رخ داده و مطالب مطرح شده در جلسه امروز هیچ صحبتی به میان نیامده و هیچ یک از افراد مصاحبه ای در این خصوص انجام نداده اند. بدین ترتیب به نظر می رسد پس از بازی با کیه وو و احتمالا در اواسط هفته بیانیه رسمی باشگاه در مورد وضعیت وینچنزو مونتلا اعلام شود.
 

نظر و نقد های کاربران
1173Batistuta
1394/03/10 - 19:16

مونتلا با این مصاحبه های اخیرش ثابت کرد مربی بزرگی نیست
به لحاظ مهره از لاتزیو سرتریم اما به خاطر یک مربی مثل مونتلا نتونستیم بازم به چمپیونز لیگ بریم

امیدوارم هر چه زودتر تشریف ببره

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :