اخبار :: اخبار باشگاه

فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم ؛ به چند روز استراحت نیاز دارم

2309 شماره اطلاع نامه : فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم ؛ به چند روز استراحت نیاز دارم 1394/03/11 فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم ؛ به چند روز استراحت نیاز دارم اخبار باشگاه :: اخبار فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم ؛ به چند روز استراحت نیاز دارم
فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم ؛ به چند روز استراحت نیاز دارم

فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم ؛ به چند روز استراحت نیاز دارم

وینچنزو مونتلا پس از پیروزی در آخرین بازی فصل، ضمن تمجید از عملکرد بازیکنان و همچنین هواداران، اعلام کرد حالا به چند روزی استراحت نیاز دارد و سپس در مورد آینده کاری خود تصمیم گیری خواهد کرد.

تیم فیورنتینا شب گذشته در برابر تیم کیه وو به پیروی قاطعانه 3-0 دست پیدا کرده و با توجه به شکست تیم ناپولی موفق به کسب رتبه چهارم جدول شد. این موضوع نیز باعث شد تا هواداران تیم پس از بازی به تشویق شدید تیم بپردازند و حالا از نظر مونتلا، این مسائل روی احساسات او تاثیر گذاشته و قبل از تصمیم گیری به چند روزی استراحت نیاز دارد:

"این بازی از ارزش زیادی برای به پایان رساندن فصل برخوردار بود و تمام تلاش ما در این فصل در آن خلاصه می شد. ما فصل فوق العاده خوبی را داشتیم و با کمی شانس توانستیم در نهایت به رتبه چهارم جدول برسیم. من خیلی خوشحالم که تیم چنین واکنش قدرتمندانه ای به شکست در برابر سویا نشان داد. امروز یک بار دیگر همان حس عالی را داشتم که در انتهای اولین سال حضورم در اینجا تجربه کرده بودم و این یک مسیر برای ادامه دادن است. چرا من باید فیورنتینا را ترک کنم؟ ما روز گذشته با سران باشگاه ملاقاتی داشتیم ولی من به طور کامل مسائل را روشن نکردم. هر کدام از طرفین باید از طریق خود این فصل را ارزیابی کند."

"آندره آ دلاواله شور و اشتیاق خود را نشان داد و هنوز باید چند روز دیگر مسائل را بررسی کنیم تا در نهایت تصمیم گیری کنیم. من باید به این موضوع به طور کاملا حرفه ای نگاه کرده و احساسات را از خودم دور کنم. من امروز تحت تاثیر جو عالی و خوب استادیوم قرار گرفتم و متاسفانه چنین مسائلی روی فکر کردن تاثیر می گذارند. من پس از این بازی تردید های جدیدی پیدا کردم. من فکر می کنم ما می توانیم فصل آینده نیز چنین فوتبال خوبی را بازی کنیم ولی باید به طور کامل همه چیز را مشخص کنیم و ترکیبی داشته باشیم که از تمام توانایی خود استفاده کند. مدیران از من خواستند که چند روزی را به استراحت بپردازم و سپس در مورد آینده تصمیم گیری کنم. مشخصا من خیلی خسته هستم."
 

نظر و نقد های کاربران
1178دوستدار بنفش ها
1394/03/12 - 17:00

خسته نباشید توپ به مونتلا ! امیدوارم بتونیم یه ترکیب ایده آل واسه سال بعد دست و پا کنیم.

1177dash ali
1394/03/12 - 09:43

سلام

فورزااااااا......مونتلا.....فورزاااآ.....ویولا

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :