اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 13 خرداد)

2311 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 13 خرداد) 1394/03/13 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 13 خرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 13 خرداد)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 13 خرداد)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 13 خرداد)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

دسترو، پاتزینی و دفرل گزینه های خط حمله ؛ علاقه مجدد میلان به مونتلا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

13- به گزارش اسکای اسپورت، رقابتی شدید بین تیم های فیورنتینا، سمپدوریا، ورونا و ساسولو برای جذب جام پائولو پاتزینی آغاز شده است. این بازیکن که قصد جدایی از میلان را دارد می تواند بار دیگر به فلورانس بازگردد ولی ابتدا باید وضعیت سایر مهاجمین تیم مانند جیلاردینو و دیامانتی مشخص شود.

12- لوکا زانون مدافع چپ جوان تیم فیورنتینا مورد توجه تیم آرتزو قرار گرفته است. این بازیکن 19 ساله یکی از آینده دار ترین مدافعین کناری فوتبال ایتالیا به شمار می رود.

11- پس از آنکه کارلو آنچلوتی مربی سابق تیم رئال مادرید به پیشنهاد تیم میلان جواب منفی داد، بار دیگر شایعات در مورد تلاش برلوسکونی برای جذب وینچنزو مونتلا آغاز شده است. البته این بار مونتلا گزینه اصلی روسونری نمی باشد ولی همچنان بین اهداف این باشگاه قرار دارد.

10- تیم های تورینو، کیه وو و اودینزه نیز به عرصه رقابت با فیورنتینا برای خرید ماتیاس کرانویتر وارد شدند. این بازیکن که می تواند وارث افرادی چون ماسکرانو در فوتبال آرژانتین باشد، تنها 21 سال سن داشته و از بهترین های این فصل لیگ آرژانتین بوده است.

9- تیم جوانان فیورنتینا در این فصل عملکرد استثنایی داشته و با قاطعیت قهرمان لیگ جوانان شد. اما در این میان بازیکنان آینده داری چون بانگو، مانچینی، باردینی، گوندو و باگادور نیز حضور دارند که می توانند آینده فیورنتینا را بسازند. ضمن اینکه عبدو دیاخاته، که هنوز 17 ساله هم نشده، به پوگبا جدید فوتبال ملقب شده و از همین حالا مشتری هایی مثل منچستر سیتی دارد.

8- جامپیرو ونتورا مربی کهنه کار تیم تورینو به یکی از گزینه های اصلی فیورنتینا در صورت جدایی وینچنزو مونتلا تبدیل شده است. البته با توجه به تفکرات خاص این مربی، در صورتی که راضی به حضور در فلورانس شود، شاید تحولات عظیمی در ترکیب تیم ایجاد شود.

7- شب گذشته خبری در مورد احتمال محرومیت تیم لازیو از حضور در رقابت هایی اروپایی منتشر شد که با واکنش شدید این باشگاه روبرو شده است. این باشگاه در بیانیه ای، به طور کامل این شایعات را رد کرده و تمام آنها را بی اساس دانسته است. در صورت محرومیت لازیو از حضور در اروپا، فیورنتینا راهی رقابت های لیگ قهرمانان خواهد شد.

6- در حالی که هنوز وضعیت گومز، جیلاردینو، دیامانتی، ایلیچیچ و برناردسکی مهاجمان تیم فیورنتینا مشخص نشده، باشگاه گزینه هایی را برای خط حمله در نظر دارد که گریگوری دفرل از چزنا یکی از اصلی ترین آنها می باشد.

5- لوکاس توریرا بازیکن جوان تیم پسکارا به تازگی مورد توجه تیم فیورنتینا و چند باشگاه دیگر از سری آ قرار گرفته و به نظر می رسد فصل آینده را در تیمی غیر از پسکارا بازی خواهد کرد.

4- شایعاتی در مورد علاقه ویولا برای خرید متیا دسترو مطرح شده که به نظر می رسد در حال قوت گرفتن باشد. این بازیکن که در طول یک سال گذشته در رم و میلان نتوانسته درخشش چندانی داشته باشد، می تواند به طور قرضی راهی فلورانس شود. البته شایعاتی نیز در مورد احتمال معاوضه او با ماریو گومز نیز منتشر شده است.

3- گاتزتا از نزدیک بودن انتقال داویده زاپاکاستا مدافع کناری تیم آتالانتا به فیورنتینا خبر داده است. این بازیکن که 7 میلیون قیمت دارد، در طول یک سال گذشته همواره یکی از اصلی ترین بازیکنان مورد توجه ویولا بوده است.

2- پیوستن احتمالی نوربرتو نتو از فیورنتینا به یوونتوس باعث شده تا مارکو استوراری به دنبال خروج از یوونتوس باشد. به همین دلیل شایعاتی در مورد علاقه ویولا برای جذب این دروازه بان کهنه کار منتشر شده است. استوراری پیش از این نیز سابقه بازی در فیورنتینا را داشته است.

1- تیم های لاتینا، انتلا و لوپا از دسته های پایین تر فوتبال ایتالیا برای جذب لوکا لتزرینی دروازه بان جوان تیم فیورنتینا ابراز علاقه کرده اند. این سنگربان آینده دار که این فصل را در کنار تیم اصلی به تمرین پرداخت، می تواند به طور قرضی برای کسب تجربه و بازگشت به فلورانس، راهی تیمی دیگر شود.
 

نظر و نقد های کاربران
1184مهمان
1394/03/15 - 12:02

مونتلا باید بمونه
فعلا بهتر از بقیه مربیاس
بازیکن درست حسابی در حد ستاره باید بخرن نه چندتا متوسط مثه دسترو

1183dash ali
1394/03/14 - 15:29

سلام
من همیشه تو pesاز ماتری گل می خورم ،خیلی خوفه،
ماتری تو یه بازی 4 گل زد و یه پاس گل داد فصل پیش تو یه نیم فصل خوب بود ولی با سیستم موتلا نمی خونه،سیستم مونتلا بازی گردشیه و توپه رو برچرخونن و با یه پاس تو در یا از گوشه ها نفوذ کنن و گل بزنن ولی ماتری بیشتر مهاجم نفوذیه ،پاس تو عمق خوب کار میکنه بازیش رو دیدم،
الان مشکل گومز هم همینه نمی تونه گل بزنه ، با سیستم مونتلا و کاتاناچو نمی خونه.
البته ممکنه مشکل چیز دیگه ای باشه این فقط نظر من هستش

1182nila
1394/03/14 - 14:02

پس رفتن آنجلوتی به میلان منتفی شد!
فکر می کنم چه دسترو چه استوراری گزینه هایی نیستن که بتونن "خیلی" به فیورنتینا کمک کنن، همونطور که ماتری مثمر ثمر نبود ولی عجیبه که ماتری تو یوونتوس گلهای تعیین کننده ای زد ازش انتظار نداشتم!

1181مهمان
1394/03/14 - 07:14

مونتلا بمونه عالیه

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :