اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 15 خرداد)

2313 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 15 خرداد) 1394/03/15 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 15 خرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 15 خرداد)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 15 خرداد)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 15 خرداد)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

اوسوالدو گزینه همیشگی برای خط حمله ؛ تماس مجدد پراده با مونتلا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


12- دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا امشب تماس تلفنی مجددی با وینچنزو مونتلا برقرار کرده و در مورد آینده کاری این مربی به صحبت پرداختند. نتیجه این مذاکره طولانی مشخص نیست ولی گفته می شود امیدواری های زیادی برای ماندن مونتلا در فلورانس وجود داشته و جواب نهایی تا نهایتا 2 روز آینده اعلام خواهد شد.

11- محمد صلاح و احمد حجازی به اردوی تیم ملی مصر دعوت شدند. شاگردان هکتور رائول کوپر آرژانتینی در دو دیدار به مصاف مالاوی و تانزانیا خواهند رفت.

10- صحبت های فابریزیو کورسی مدیر ورزشی تیم امپولی: "تا امروز هیچ پیشنهاد رسمی برای فروش ماریو روی دریافت نکرده ایم ولی تنها تیمی که در طول هفته های گذشته به این بازیکن علاقه نشان داده، تیم فیورنتینا بوده است."

9- تیم های فیورنتینا، اودینزه و تورینو برای جذب آولار بازیکن جوان و آینده دار تیم کالیاری وارد رقابت شده اند. سقوط کالیاری به سری بی می تواند شرایط برای خرید او را راحت تر کند.

8- تیم اتلتیکو ماردید برای خرید ماتیاس کرانویتر به عرصه رقابت با فیورنتینا وارد شده است. این هافبک 21 ساله یکی از بهترین های فوتبال آرژانتین در فصل گذشته بوده است.

7- با توجه به خروج احتمالی ماریو گومز از فیورنتینا در تابستان، هر روز اسامی جدیدی برای جایگزینی این بازیکن مطرح می شود که تازه ترین آن پابلو دنیل اوسوالدو است. این بازیکن سابق ویولا که در طول فصول گذشته نیز همواره در لیست خرید باشگاه قرار داشته، می تواند گزینه مناسبی برای تیم باشد.

6- بحث خرید داویده زاپاکاستا روز به روز جدی تر می شود و این بار خبر هایی از وارد شدن لوکا بیتانته مدافع کناری جوان فیورنتینا به معامله به عنوان بخشی از این انتقال منتشر شده است.

5- تیم رم لیست مربیان مورد نظر خود برای فصل آینده در صورت جدایی رودی گارسیا را اعلام کرده که در این بین وینچنزو مونتلا در کنار اونای امری، مائوریسیو پوچتینو و والتر ماتزاری قرار دارد.

4- کوریره فیورنتینو اعلام کرده بازی های درخشان یوزیپ ایلیچیچ در طول هفته های اخیر بار دیگر ارزش او را تا نزدیک 10 میلیون بالا برده و با توجه به مشتری های خوبی که دارد، می تواند سودآوری زیادی برای فیورنتینا داشته باشد ولی ماندن یا رفتن او به تصمیم مربی تیم مربوط می شود.

3- اصلی ترین موضوعی که پدرو پریرا که به احتمال زیاد مدیر ورزشی جدید باشگاه فیورنتینا خواهد بود، پیش رو دارد، بحث فروش ماریو گومز خواهد بود. این مدیر جوان که نفوذ خوبی در بازار های بین المللی دارد، می تواند از این امتیاز استفاده کرده و مقصد مناسبی را برای مهاجم آلمانی ویولا پیدا کند.

2- پائولو سوسا مربی تیم بازل سوییس این روز ها به گزینه شماره 1 فیورنتینا برای جانشینی احتمالی وینچنزو مونتلا تبدیل شده است. این مربی عملکرد فوق العاده ای داشته و چند پیشنهاد مناسب دیگر نیز از سرتاسر اروپا دریافت کرده است.

1- بیانیه شب گذشته باشگاه فیورنتینا باعث شده تا همگان منتظر جواب نهایی وینچنزو مونتلا در یکی دو روز آینده باشند. با توجه به علاقه ای که مونتلا برای ادامه فعالیت در فلورانس دارد، به احتمال زیاد باید منتظر پاسخ مثبت او به ماندن در ویولا باشیم.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :